• rychlé doručení
    • kvalitní české ekologické jednorázové pleny

S obchodem i produkty jsem opravdu spokojená. Nakupuji opakovaně. (Vyzkoušeli jsme více značek a typů plen, Bobilo jasně vítězí nejen na poměru cena/výkon, ale v celkové kvalitě i střihu.)

• Jeden den jsem objednala s druhy den mi zboží bylo doručeno.

Jeden den jsem objednala s druhy den mi zboží bylo doručeno. Plenky jsou super, doporučuji.

• Po objednání ihned odesláno,s obchodem jsem spokojená

Dobrá komunikace. Rychlé dodání.

Vždy spokojenost s kvalitou a rychlosti dodání.

• Rychlost odeslání
    • Komunikace s obchodem
    • Super kvalita
    • Český výrobek

V obchodě nakupuji po druhé a rozhodně ne naposledy. S plenami jsme naprosto spokojení. Hlavně je to poctivý český výrobek. Cena je také dobrá.

• přehlednost webu

• Dobře sedí
    • Ekologická výroba
    • Příjemný design
    • indikační barevný proužek
    • Zvládnou celou noc, bodýčko bývá ráno od plínky vlhké výjimečně
    • Káko vyteče jen výjimečně, plína velmi často udrží
    • Rodinná česká firma
    • V porovnání s jinými eko i konvenčními plínami skvělá cena za kus
    • Žádný umělý parfém

Celkově naprostá spokojenost, plenky Bobilo mohu jen doporučit! Velmi rychlé dodání.

S nákupem na eshopu Bobilo.cz jsem byl velmi spokojen. Oceňuji ekologický přístup výrobce a jeho snahu o etické a udržitelné produkty. Tímto bych rád vyjádřil naději, že i ostatní výrobci a spotřebitelé budou více vnímat důsledky svých rozhodnutí na naši planetu a všech jejích obyvatelech. Je důležité, aby jsme si uvědomili, že naše volby mohou mít vliv na zvířata ve velkochovech a na životní prostředí, a snažme se jednat ohleduplněji vůči všem obyvatelům této planety.

Podmínky chovu: Většina zvířat chovaných pro maso je držena v nesmírně stísněných a nepřirozených podmínkách. Toto prostředí jim neumožňuje normální pohyb, projevování přirozených chování a vede k psychickému i fyzickému trápení.

Zvířecí práva: V masovém chovu jsou často porušována základní práva zvířat. Zvířata jsou vystavena stresu, nemocem a bolesti, což jsou podmínky, které nelze považovat za etické.

Zabití: Proces zabíjení zvířat ve velkochovnách může být často krutý a nehumánní. Zvířata jsou často zabita za podmínek, které způsobují zbytečnou bolest a utrpení.

Ekologický dopad: Masový chov má také značný ekologický dopad. Spotřebovává velké množství vody, potravin a zemědělských ploch. Produkce masa přispívá k emisím skleníkových plynů a degradaci půdy.

Zdravotní rizika: Konzumace masa, zejména masa zvířat chovaných ve velkochovu, může přinášet zdravotní rizika pro lidi, včetně přenosu nemocí a rezistence na antibiotika.

Celkově lze říct, že masový chov má značný negativní dopad na zvířata, lidské zdraví a životní prostředí. Vědomé rozhodnutí o jídelníčku může pomoci minimalizovat tyto důsledky a podporovat etickou a udržitelnou spotřebu.

• Rychle dodané, české plenky, moc příjemné a řekla bych i lepší než jiné dražší značky z dovozu. Lehoučké a neprotékají.

• Nejlepší jednorázové pleny . Rychle zaslání a skvěle ceny.

• Rychlost doručení
    • Kvalitní plenky

• Kvalita vyrobku

Nase nejoblibenejsi plenky. Prijemny material, prouzek ukazujici moc, vydrzi, syn se po nich (narozdil od jinych) neosypal. A jeste lokalni vyroba i nase znacka.

• Rychle dodání

Všechno super. Rychlé dodání. Bez problémů.

• Vždy velmi rychlé odeslání.

S plenkami s obchodem jsme velmi spokojeni.

• Rychlé doručení
    • Přišlo vše co bylo objednáno

rychlé dodání zboží, výborná komunikace

• Rychlé doručení

• Rychlost vyřízení

Nakupujeme už po několikáté a vždy vše v pořádku.

• Velmi rychlé odeslání objednávky, jsem vždy překvapená, jak rychle balíček přijde, plenky mají moc krásný design, jsou savé a cenově přijatelné