• pleny přišly rozbalené,což se mi zdá z hygienického hlediska nepochopitelné

zatím vzorek plenek nedorazil.
    objednáno před týdnem. Platba potvrzena.

Reakce obchodu bobilo.cz

pokud Vám vzorek nebyl doručen, jedná se jednoznačně o chybu dopravce. Abychom to mohli řešit, je potřeba nás nejprve kontaktovat, dle instrukcí které Vám byly zaslány v oznamovacím mailu o odeslání objednávky. Napsáním negativní recenze se záležitost bohužel nevyřeší. Děkujeme za pochopení. S přátelským pozdravem tým Bobilo.

• Výplň plenky se zdrcla do hrudek
    • Plenky se uvnitř při použití trhají

Při každém použití se vnitřní část plenky někde protrhla, takže měl syn savou výplň plenky všude přilepenou na zadečku a to měl plenku na sobě sotva 2hodiny. Savá výplň se zdrcla do hrudek, takže někde v plence po chvíli vůbec nebyla. Možná jsou plenky vhodné pro miminka, která se přebalují částo a čůrají málo. Pro větší děti cca od roku dále opravdu nevhodné, rozhodně nevydrží až 12h, jak se uvádí. Spotřeba plen za den by byla mnohem vyšší než už jiných značek.

• Dlouhá doba dodání, zatím nedošlo.

Reakce obchodu bobilo.cz

Vaši zásilku jsme odesílali 18.9. a většinou bývají vzorky doručeny do dvou pracovních dnů od odeslání.

To, že se nyní dodací doba vzorkových balení zasílaných ZDARMA (dopravu hradíme my) přes Českou poštu bez našeho zavinění značně prodloužila přisuzujeme aktuální nutnosti prioritní distribuce ochranných prostředků od státu seniorům, doručovatelé mají danou doručovací kapacitu a tato neplánovaná opatření jsou realizována na úkor ostatních zákazníků. Momentálně se doba doručení vzorků od odeslání může vyšplhat až na 14 dní a někde bohužel i déle. Tato situace je pouze přechodná a my ji nemůžeme nijak ovlivnit, věříme však, že se vše brzy vrátí opět do normálního režimu a vzorky budou doručovány max. do týdne od odeslání.

Zákazníkům, kteří na vzorky k vyzkoušení opravdu spěchají, nabízíme možnost dopravy na výdejní místa Zásilkovny za zvýhodněnou cenu 35,- Kč, tam bude zásilka k vyzvednutí hned druhý pracovní den po její expedici z našeho skladu. A to se vyplatí! :)

Trochu nás mrzí, že jste nás ohledně nedoručení vzorků nekontaktovala, abychom to spolu mohli řešit. Rovnou napsat negativní recenzi bez znalosti bližších okolností podle nás není tím nejlepším řešením.

Chtěla jsem podpořit český výrobek, proto jsem se rozhodla pleny zakoupit. Naštěstí jsem koupila jen vzorkové balení. S plenkami spokojená nejsem, když opominu tolikrát v reklamě zmiňovaný design (rozhodně jej nepovažuji za atraktivní nebo mimořádný), nepřijde mi, že by seděly střihem, navíc protečou. Ale zkoušela jsem pouze 3ks pleny na jednom děťátku, třeba jiným dětem budou vyhovovat více.