• Okamžité zaslání. Vše bez problémů.

Výborné a krásně zpracované plenky. Zkusila jsem vícero druhů - AIO, svrchní kalhotky i kapsové plenky, máme vyzkoušené i plavky, a jsem se všemi moc spokojená. Hezky drží, zatím se mi nestalo, že by "protekly". Je to moje první zkušenost s látkovými plenami, donedávna jsme užívali pouze jednorázové. Přebalování syna, ačkoliv denní běžná záležitost, se pro mě stalo něčím osobnějším. Velice doporučuji.

Reakce obchodu Plenky Bobánek

děkujeme Vám za velmi pozitivní recenzi na naše látkové plenky. Jsme velmi rádi, že Vás zaujaly a že jste se s nimi rozhodla vyzkoušet. Velmi si ceníme Vaší spokojenosti s našimi produkty a těší nás, že jste s nimi získala pozitivní zkušenost. Věříme, že naše látkové plenky budou nadále plnit svůj účel a usnadní Vám každodenní péči o Vašeho syna. Je pro nás velkou motivací, když se zákazníci vracejí a dávají nám najevo, že jsou s našimi produkty spokojeni. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni s nákupem u nás. Těšíme se na Vás při Vašem dalším nákupu.

• Rychlost objednávky

Vše ok, rychlé doručení

Spokojenost...

• Super sortiment
    • Produkty vyráběné v ČR
    • Převážně pro eko cestu
    • Mohli by rozšířit sortiment.

• Velmi rychlé dodání, komunikace výborná kvalitní výrobky

• Rychlost dodání zbozi

Absolutní spokojenost. Velmi rychlé jednání . Komunikace super

• Super obchod

• kvalita výrobku

rychlost, kvalita

Obchod proběhl vždy bez komplikací. Objednáváme dlouhodobě.

• eko nabídka
    • pěkné vzory pro děti
    • kvalitní materiál bryndáčků

• S produkty jsem naprosto spokojená! Nemůžu si kvalitu vynachválit. To nejlepší pro vás i vaše děti najdete prostě zde :)

• Naprostá spokojenost. Plenky jsou skvělé, hezky padnou, nic neproteče/neunikne bokem, malá je spokojená, žádné opruzeniny, praní v pohodě, proste boží. Nemůžu si je vynachválit. Kdybych někdy potřebovala plíny na stáří já, koupím odtuď :D

• Ryhle dodání
    • Velký výběr vzorů
    • Příjemný materiál na dotek
    • Dorazili mi dvě nepromokavé tašky, jedna byla zabalená, druhá vůbec ne.. Dále dvě přebalovací podložky, jedná měla připojenou cedulku obchodu a druhá úplně bez označení prodejce či produktu... Naštěstí všechny věci dorazili čisté a neponičené, takže jsem nakonec spokojená
    • Dražší, ale pokud bude fungovat jak má, tak mi to nebude vadit

• Naprosto perfektni plínky! Rychle dodani, spokojenost:) včera jsme udělali další objednávku

• Extra rychlé dodání, většinou do druhého dne. Vždy spokojenost!

• Kvalitní látkové pleny