První objednávku mi zrušili, přestože k tomu neměli zákonný důvod. Po telefonu je se tedy domluvili, ač mi zboží mělo být doručeno dle objednávky ta 0,- a objednávku zrušili s příslibem alespoň nějakého "dárku" v nové objednávce. Žádný dárek a plavky k ničemu, jsou rostoucí, ale mému synů 8m 9,5kg jsou sotva na zapnutí.
    Nedoporučuji jak stránku, tak rostoucí plavky.

Reakce obchodu Plenky Bobánek

omlouváme se za naši chybu na webu, kde byla špatně u jednoho zboží uvedena cena s vysokou zápornou hodnotou. Takto vytvořenou objednávku jsme nemohli expedovat. Vše je uvedeno i v obchodních podmínkách a na takovou objednávku nevzniká právní nárok.

Bobánek

Nejsem si jista, zdali potrebujete vnitrni dodatecnou vypln, nebo nepromokave kalhotky na plenu. Plenky snadno protecou a vse v okoli je mokre

Dobrý den.

velice nás mrzí, že jste s plenkami nespokojená. Ale vidím, že ve Vaší objednávce chybí svrchní kalhotky, které na plenky ještě musí být, bez svrchních kalhotek se opravdu nedají používat. V této kombinaci jsou kalhotkové pleny opravdu velmi savé. Určitě se vám ozveme do e-mailu a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Bobánek

• zboží dorazilo rychle
    • krásný design produktů
    • výrobna této české firmy je v Číně

Vzhledem k tomu, že výrobna této české firmy je v Číně, v případně látkových plen Bobánek nejde o ekologický produkt. Je pravda, že díky tomu jsou levnější, než konkurenční značky vyráběné v ČR, ale ta cesta přes celý svět...
    Bohužel to mám ověřené, protože jsem o tom s obchodem emailem komunikovala :-(

Reakce obchodu Plenky Bobánek

ano, naše plenky jsou vyrobeny v Číně, tuto informaci naleznete i na našich webových stránkách.
    Dopravu volíme zásadně lodí, což je nejekologičtější varianta dovozu. Materiály, ze kterých jsou pleny vyrobeny jsou velmi těžce dostupné v EU a většina z nich musí být dovezena z Ameriky nebo z Asie. Co se týče ekologie, pořád je používání látkových plen suverénně ekologičtější variantou než používaní plen jednorázových. Pro některé maminky může být hlavní překážkou v používaní látkových plen cena, tím pádem volí pleny jednorázové. Myslíme si, že by byla škoda, kdyby tato skutečnost bránila v používání látkových plen. Pokud Vám to i přes to vadí, můžete nepoužité plavečky vrátit. Hezký den