• Nepřišel mi potvrzující e-mail ani žádné info, nevím jestli na moji objednávce pracuji nebo co se děje

Reakce obchodu BoardStar.cz

Vážený zákazníku,

při objednání byla zvolena platba on-line kartou, platba ale nebyla uskutečněna. Objednávka tedy nemohla být vyřízena.

Děkujeme a přejeme příjemný den.

tým boardstar.cz

• Ještě mi nepřišlo už 14 dni čekám

• Nekomunikace se zakaznikem.

Vyrobek prisel malinko jiny nez uvadi eshop na strankach. Pri komunikaci s obchodem nikdo na dotaz odlisneho vyrobku nikdo nereagoval na 3 zpravy. Komunikace s obchodem nulova.

• Rychlost příprava objednávky.
    • Možnost osobního vyzvednutí.

Batoh jsme kupovali jako dárek, ale byl bez originálního obalu. A ani nebyl v ničem zabalený.

• Obrázky naprosto neodpovídají obsahu!

Nedoporučuji...

Jsem velice nespokojený s tímto obchodem. Na jaře jsem si objednával boty značky Adidas, po cca 6 měsících při použití pouze jako vycházková obuv se mi boty doslova rozpadly pod nohami. Poslal jsem boty zpět k reklamaci, která mi byla striktně zamítnuta s odůvodněním jako přes kopírák, co všechno se s botami dělat nemá, vůbec je nezajímalo, že ani jedna z příčin zde napsaná se neshoduje s vadou uvedenou, psal jsem odvolání, že opravdu právo na reklamaci mám, na což eshop přestal naprosto komunikovat.
    Pokud mohu poradit, zde boty rozhodně nekupujte!!!

Ziadnu informaciu sme nedostali preco tovar po 1 mes. stale neprisiel.
    Zaplatil som objednavku ale tovar vobec neprisiel. Najprv obchod napisali ze sa pomylili na webovej stranke (fotka dosky nebola spravna) a doteraz ziadnu dalsiu informaciu nemam.

Objednala jsem dvě trika a jedno přišlo jiné než jsem objednala. Naúčtované bylo to, které jsem chtěla(dražší).Nakonec poslali zbytek peněz na účet.

Po vyzvani k vyzvednuti zbozi, na miste unozi nebylo.

• Zboží jsem vracela z důvodu nevhodné velikosti a dosud mi nebyla vrácena platba na účet. Čekám již 2 týdny na vrácení peněz na účet

18.11. zboží objednáno a dnes 1.12. 2020 zboží stále nikde

• používá českou poštu. muj narozeninovy darek visí v české třebové. kdybych nepatral bude tam do vanoc

poslali ihned ale nepoužívají zasilkovnu takze bohuzel to řeší česká pošta ktera nefunguje.

3 desky které jsem chtěl,napsano v skladě na internetovou stranu nejsou v skladě v obchodě.

• jiné foto než skutečná barva

Objednal jsem cca před měsícem desku clishé a stále nedorazila.
    Překvapení vychází z toho, že kamarád objednával polovinu sestavy na skate a zboží přišlo během pár dnů.
    Chtěl jsem si konečně pořádně zajezdit na dobré desce, ale asi budu nucen objednat zboží z jiné stránky, pokud nadále nikdo neprojeví zájem o komunikaci se zákazníkem. Byť jen bezvýznamným človíčkem.

Very bad service & store policy. It is impossible to get a refund for purchased goods that are too small (after 10 minutes of purchase!!). One is told you can only change it for something else and is forced to choose another product. When choosing a slightly cheaper similar product, not only that it's not possible to get back the difference, they don't even want to give you store credit. It is unacceptable to have a store with this kind of policy in 2020.

• Kompenzace slevovým kuponem
    • Den po objednání mi eshop oznámil, že zboží vykoupil zákazník přede mnou

• zboží došlo v pohodě, ale čepice byla špatně ušitá a to samé i bunda.. budou nešla protáhnout ruka.. za ty peníze 0% kvality bohužel..

• Dobrá a rychlá komunikace.
    • U objednané položky bylo uvedeno 2ks skladem. Dva dny po objednání mi přišlo storno objednávky.

Objednal jsem si zboží, kterého byl na skladě poslední kus, obchod mi po vyřízení objednávky napsal, že zbozi bylo ukradeno. Peníze vráceny a všechno ok, ale nechápu, co sem jim děje na skladě.

Reakce obchodu BoardStar.cz

děkujeme za objednávku, veškeré naše zboží je umístěno na partnerských prodejnách, které se nacházejí v centru Prahy. Bohužel ne všichni zákazníci chodí do prodejen, a nejen do těch našich, s čistými úmysly.

Děkujeme a přejeme příjemný den,
    Tým boardstar.cz