• Objednala som rukavice M, prisli L.
    • Rukavice neodpovedali popisu, neboli 2v1 (chybala vnutorna fleecova vrstva)

Nabízené zboží na e-shopu nakonec nebylo na skladě, ztráta času.

Myslím že se nejedná o originál. Ale jestli se o originál jedná, tak má silné nedostatky.

• Je na zastávce MHD.

• Nekomunikativní, nutnost platit dopravu za vracení zboží (proč?), žádné informace o stavu objednávky, žádná reakce na dotazy po e-mailu. Nikdy víc.

Reakce obchodu BoardStar.cz

potvrzující emaily standardně chodí po vytvoření objednávky, po expedici atd. Zkontrolujte si schránku se spamem či hromadnou poštou, zdali vám potvrzující emaily nechodí do těchto schránek. Dopravu za zasílání zboží k nám platíte Vy.

Děkujeme a přejem příjemný den.

Tým boardstar.cz

Zboží přislo rozbite a firma nereaguje na stížnost. Už zde nikdy nakupovat nebudu

Reakce obchodu BoardStar.cz

zboží nám ještě na reklamaci nedorazilo, jakmile zboží dorazí, bude možné reklamaci vyřídit.

Děkujeme a přejeme přijemný den.

Tým boardstar.cz

Nejhorší obchod co jsem zažil!!!
    Objednam si boty , 38vel.
    A přijde my objednávka , kouknu na krabici velikost 38. Obuju boty a ono to 40 vel. Boty špinavé vložky jako kdyby to vyzkoušelo X lidi.

Volám na e-shop , říkám jak je to možné? Každá objednávka se má zkontrolovat před odesláním , pán mě tvrdil že to kontrolují , mu říkám že asi ne , no odpovědi už nebylo.
    Poprvé a naposled v tomto e-shopu co jsem koupil !!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu BoardStar.cz

zboží je před odesláním standardně kontrolováno. Omlouváme se, zřejmě pracovníkovi expedice v nějakém větším náporu toto uniklo.

bylo špatné zboží

Reakce obchodu BoardStar.cz

bylo Vám zasláno zboží dle objednávky. Že Vám zboží nesedí, nelíbí se, či nějak jinak nevyhovuje, to je sice mrzuté, ale je to riziko objednávky přes internet, které samozřejmě nemáme šanci ovlivnit a není to tedy důvod pro negativní recenci obchodu.

Strašnej fejk

Neslo vubec dovolat ani na ruzne obchody nebyli ochotni

Vrátila jsem, co mi nesedělo, na uvedenou adresu. BoardStar nalíček však nepřevzal.

Reakce obchodu BoardStar.cz

Zásilka nebyla zřejmě doručena vinou dopravce. Na stejné adrese máme i prodejnu, která je otevřena až do 20:00, není tedy možné, aby na adrese nebyl nikdo přítomen a zásilka nebyla převzata, pokud byla doručována. Dopravce se zřejmě ani napokoušel tuto zásilku doručit. Evidujeme několik případů, kdy doručovatel jednoho nejmenovaného státního podniku zásilku neduročil a ta se, bez jakéhokoliv dalšího upozornění(uložení zásilky paod.), vrátila zpět odesílateli. Jestli je toto chyba jednotlivce, či systému daného doprave zůstává otázkou.

Tým boardstar.cz

• Nepřišlo mi všechno zboží,co jsem si objednal,platil jsem předem,dluzite mi peníze,čekal jsem na to týden,nikdo mě nekontaktoval.

Napiču!

Reakce obchodu BoardStar.cz

ohledně nedostupnosti objednaného trika jste byl informován nejprve 9.11.. Následně jsme vás informovali 14.11., bohužel bez odpovědi, zbytek objednávky byl tedy odeslán 15.11.. Přeplatek byl refundován zpět na kartu.

Boty v dobrém stavu!! A tlačí mě. Chci boty vrátit. Na koho se mám obrátit

Reakce obchodu BoardStar.cz

Jak postupovat při výměně či vrácení zboží naleznete v následujícím odkazu:

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu [email protected]

tým boardstar.cz

• Ve středu objednáno, ve čtvrtek došel mail, že jedna položka není na skladě, obratem jsem napsal, at mi tedy poslou jinou barvu, ani behem 4 pracovnich dni objednávka nedošla, i když standard jsou 2 dny

• Rychle vybaveni objednavky
    • Spatna spoluprace se zamestnanci obchodu v Revolucni 2

• The order was cancelled

• Zboží dorazili velice rychle
    • Místo bílého vázání, které má obchod na fotce mi dorazilo šedo modré. Budu ho vracet.

• Ziadny promoset za velky nakup

posledny krat sem utratil prachy v popcorn nikdy vic ze clovek tam nedostane zaden promoset za objednavku tak to ne na jinej prodejni sem dostal zadarmo za objednavku tricko niaku siltovku nalepky a tčko tady nic

• Kšiltovky posílají v krabici

…byly doby, kdy přihodili nějakou smačku, stickerku a podobně. Dneska na to serou! Kupuji dost často u nich kšiltovky, jelikož jsem sběratel, ale nikdy nic. To jiný shopy to umějí. Taková maličkost, ale jak by potěšila. Názor i mého okolí, které vyrůstalo od devadesátek na skate módě.

• Tovar je možné iba vymeniť za iný, v prípade vrátenia tovaru nie je možné získať peniaze späť
    • Predavač mi nevedel poradiť

Reakce obchodu BoardStar.cz

objednané zboží distančním způsobem(online přes eshop, telefonicky apod.) je možné vrátit bez udání důvodů do čtrnácti dnů od vyzvednutí/převzetí zboží.
    Zboží, které chtěla vrátit, nebylo objednané tímto způsobem, ale koupeno přímo na prodejně, byla Vám tedy nabídnuta bezplatná výměna zboží.
    Ragujete na objednávku uskutečněnou až po prvním nákupu na prodejně.