• Poměrně velký rozsah sortimentu
    • prodáváno jiné zboží než je inzerováno na webu

• Rychlé dodání zboží

Bylo mi doporučeno jiné zboží,než jsem si objednal.

Reakce obchodu BigMat Stavebniny Líbeznice

Děkujeme Vám za recenzi, omlouváme se za komplikace.

• Dle e-shopu skladem 37 plotovek. Potřebovala jsem osm. Objednala jsem. Objednávka mi byla potvrzena, tak jsem jela 35 km vyzvednout. Nejprve jsem dostala jiné zboží a kdyz jsme se ohradili a chteli to správné- to potvrzené v objednávce, tak po hodine čekání nam bylo řečeno, že chyba skladu a že je nemají.

Reakce obchodu BigMat Stavebniny Líbeznice

Přijměte naši omluvu. Z této situace vyvodíme důsledky. Nechceme, aby se příště opakovala.

• Dobrá cena zboží

Na výběr jen jeden dopravce.

Reakce obchodu BigMat Stavebniny Líbeznice

Děkujeme za Vaši recenzi. Situaci s dopravci budeme řešit, aby zakázky dorazily včas.

Při objednání zboží (18ks OSB desek) byly SKLADEM 164ks. Po zaplacení žádná odezva obchodu o vyřízení objednávky. Večer kontrola objednávky a stále nic (skladem přes 80ks). Na dotaz e-mailem bez reakce, chat totéž... Nakonec hovor z obchodu (3tí den od zaplacení), že desky nejsou a nebudou a pokud ano, tak dražší. Na můj dotaz, jak je to možné, že jsem objednával zboží, které bylo skladem - jinak bych to rovnou neplatil, mi bylo sděleno, že to NENÍ MOŽNÉ. I objednané a ZAPLACENÉ roxory samozřejmě neplatí, protože se záhadně zdražily. Peníze zpět ještě nedorazily (7mý den). Hodně štěstí s nákupama! :-)

Vážený zákazníku,

- peníze na Váš účet byly odeslány až dne 20.7. , účetní měl dovolenou.

- za celou situaci se omlouváme, situace na trhu s OSB deskami je letos velmi nestabilní. To však neomlouvá reakci obchodníka, který jistě nepostupoval profesionálně. Jeho pochybení budeme interně řešit.

- chybu ve výši prodejní ceny zavinil výpadek elektřiny při bouřce a poškozený záložní zdroj serveru . Tím se na eshop přehrál
    starý neaktuální soubor s výrazně nižšími cenami. Nestabilita cen je nynější realitou na trhu. Přijali jsme opatření, aby se podobné situace neopakovaly.

Tým BigMat Líbeznice

• zboží co uvádějí skladem, skladem nemají
    • neochotné a arogantní jednání

chtěl jsem si objednat střešní latě 6x4cm 5m , v e-shopu měli uvedeno asi 300 ks skladem, raději sem zavolal jestli je mají opravdu, bohužel neměli v této délce 5m ani jednu prý ale mají 4m. Tak jsem si objednal a předem zaplatil i s dopravou a to za cenu uvedenou v e-shopu 71 Kč za kus. Bohužel se mi nikdo neozval domluvit podrobnosti o dodání a dopravě, tak jsem zase zavolal kdy mi zboží doručí. Pán se kterým jsem mluvil se mnou jednal značně arogantně a k mému překvapení mi řekl že latě mi za tuto cenu nedodají že jsou dražší a jestli se mi to nelíbí, tak ať zruším objednávku a nabídnul mi cenu 120 Kč za kus, tedy o 49 Kč více než bylo uváděno v e-shopu. Proto varuji všechny potencionální zákazníky, dejte si pozor na tento e-shop. Peníze jsem zatím zpět neobdržel, ale je to druhý den, tak snad dojdou , pokud ne dám určitě vědět.

Vážený zákazníku,

- peníze na Váš účet byly odeslány dne 12.7.

- za celou situaci se omlouváme, situace na trhu s řezivem je letos velmi nestabilní. To však neomlouvá reakci obchodníka, který jistě nepostupoval profesionálně. Jeho pochybení budeme interně řešit.

Tým BigMat Líbeznice

Nejprve mi potvrdili objednávku OSB desek a že si je mohu vyzvednout a když jsem si pro ně další pracovní den přijel, tak se mi vysmáli, že je nemají, že jich sice píši 130 skladem, ale to že má někdo tři týdny zamluvené a podobné nesmysly. Když jsem jim řekl, že mi to potvrdili že si mohu přijet, tak řekli že to asi byla chyba. Že byť je mají skladem, tak mám smůlu a jel jsem zbytečně. Byli dost arogantní. Asi 5x mi řekl, že jediné co může je, že se mi omluví, ale ani jednou se neomluvili. Hrůza chování. Příště jedu do Deku bez ohledu na cenu.

Reakce obchodu BigMat Stavebniny Líbeznice

Za celou situaci se omlouváme, situace na trhu s OSB deskami je letos velmi nestabilní. To však neomlouvá reakci obchodníka, který jistě nepostupoval profesionálně. Jeho pochybení budeme interně řešit.

Ohledně reálné skladovosti na našem eshopu jsme aktivovali nový modul, který zohledňuje rezervace ve skladovém systému. Reálná skladovost by tedy již měla být v pořádku u všech našich produktů.

Díky za Váš příspěvek, budeme se snažit aby k podobným situacím v budoucnu nedocházelo.
    S pozdravem majitel společnosti