• Rychlost,polehlivost, spokojenost

Zboží odpovídá uvedené nabídce jsme spokojení maximálně s výrobkem zbožím

Reakce obchodu bluetouch.cz

Děkujeme za milou recenzi a přejeme spoustu zábavy a mnoho najetých kilometrů na elektrokoloběžkách BLUETOOUCH.
    S pozdravem,
    tým bluetouch.cz

vše rychlé

Reakce obchodu bluetouch.cz

Děkujeme Vám za pěknou recenzi a přejeme spoustu zábavy a mnoho najetých elektrokilometrů na elektrokoloběžkách BLUETOUCH. Tým bluetouch.cz

• Dodání do místa bydliště, odnesení až do bytu a příjemné vystupování doručovací společnosti.

• rychle a v poradku

Reakce obchodu bluetouch.cz

• Cena,rychlé dodání zboží a vstřícný přístup.

O žádné nevím - naopak...

Reakce obchodu bluetouch.cz

• Ověřený obchod. Jsem spokojená. Rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu bluetouch.cz

Ochotní, kompetentní prodejci, kteří umí poradit i konat. Nakupování tam byl opravdu příjemný zážitek s dobrým výsledkem.
    (Zaparkovat se dá uvnitř ve dvoře přímo u prodejny.)

Reakce obchodu bluetouch.cz

• Rychlé dodání za dobrou cenu

Reakce obchodu bluetouch.cz

Děkuji za osobní, rychlý a profesionální přístup.
    Radek Liška.

• vstřícné jednání obchod. zástupce, osobně vyplnil objednávku. Mimochodem, mám od vás již třetí koloběžku. První, po roce, výměna v rámci reklamace. Druhá, den po dodání třetí a 1,5 měsíce po uplynutí 2 leté záruční lhůty - destrukce -prasknutí rámu mimo svár ?! viz foto, které jsem vám minulý týden zaslal - zatím bez vašeho vyjádření. Jen upozorňuji, že je mi 72 let a koloběžku používám v běžném městském provozu bez jakýchkoli " krosových " namáhání. Děkuji

• skvělé jednání rychlost vstřícnost dík.
    • super.

Reakce obchodu bluetouch.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi a ať vám to pěkně jezdí! Tým bluetouch.cz

• Logika
    • Dobra cena
    • Prehledne web stranky
    • Konecne nove modely kolobezek,konecne neni BT800 tou posledni v rade !!!
    • At neusnou na vavrinech !!!

Bohuzel,splatkove firmy na zbozi vetsiho cenoveho stropu se mi nelibi,neni na vyber !!!

Reakce obchodu bluetouch.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi.
    V současné době můžete naše produkty platit díky splátkovým společnostem Cofidis a nebo HomeCredit. A elektrokola RUFF CYCLES prostřednictvím operativního leasingu díky našemu partnerovi KoloNaOperak.cz.
    Pěkný den přeje tým bluetouch.cz

• Bezproblémové a rychlé dodáni. Max spokojenost

Reakce obchodu bluetouch.cz

Děkujeme za recenzi a přejeme spoustu zábavy a tisíce najetých kilometrů na elektrokoloběžkách a elektrochopperech Bluetouch! Tým bluetouch.cz

Veliký výběr, krásné zboží, všechny cenové kategorie

Nevýhoda - tak krásné zboží, že se těžko vybírá

Reakce obchodu bluetouch.cz

děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste spokojená! Ať vám to pěkně jezdí!
    Váš tým bluetouch.cz

• rychlost dodání,ochota

Reakce obchodu bluetouch.cz

Dobrý večer, děkujeme vám za recenzi a přejeme spoustu zážitků a tisíce najetých kilometrů na elektrokoloběžkách Bluetouch. Váš tým bluetouch.cz

rychle dodáno,vše v pořádku

Dobrý den, paní Chynová,
    děkujeme za vaše ohodnocení eshopu a přejeme hodně najetých elektro kilometrů s Bluetouch.
    Tým bluetouch.cz

Profesionální a ochotně jednání, rychlost. Perfektní a dekuju

Dobrý den Jirko,
    děkujeme za reakci a ať vám to pěkně jezdí! Tým bluetouch.cz

výborná komunikace a rychlé dodání, proběhlo bez jakýchkoliv problémů, doporučuji

Reakce obchodu bluetouch.cz

Dobrý den Olegu, děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme spousty najetých kilometrů na BLUETOUCH elektrokoloběžkách! Pěkný den,
    Tým bluetouch.cz

• Bluetouch má moji důvěru a obchod okamžitě reagoval na můj e- mail. Děkuji, Pajos.

Rychlé , spolehlivé jednání. Kvalita výrobku.

Reakce obchodu bluetouch.cz

Děkujeme za recenzi a ať se vám pěkně jezdí! S pozdravem, tým bluetouch.cz