• Drahé poštovné.
    • Obchod porušuje zákon, a to tím, že nevrací poštovné 150 Kč při odstoupení od smlouvy.
    • "Z hygienických důvodů dle směrnic EU není možná výměna nebo vrácení spodního prádla..." - nesmysl, mám právo si zboží vyzkoušet a vrátit jej i rozbalené.

Vůbec nereagují na maily.
    Poštovné je předražené (přepočítala jsem si balíček dle pošty a vyšel mne o 40 Kč levněji). Navíc při odstoupení od smlouvy je prodávající povinen uhradit částku, za kterou bylo zboží zasláno kupujícímu. Což e-shop porušuje.
    Zboží se mi nelíbilo a chtěla jsem od smlouvy odstoupit, vzhledem k tomu, že nemám čas ani finance se s obchodem, který absolutně nekomunikuje, dohadovat o 150 Kč poštovného, našla jsem jiný způsob, jak se zbožím naložit.
    Nicméně nedoporučuji v tomto obchodě nakupovat, viz. obchodní podmínky.

Reakce obchodu Spodní prádlo Blanka

v prosinci roku 2018 jsme koupili uvolněnou doménu https://www.blanka-spodnipradlo.cz. Pracovali na ní a začátkem roku 2019 spustili vlastní eshop. Jaké nás čekalo překvapení, když jsme na heuréce našli několik negativních recenzí. Nevíme kdo byl dříve majitelem této domény, ani co na ní provozoval, ale tímto se od něj musíme distancovat, nemáme s ním, kromě koupené domény nic společného. Je to jako koupit dům po nepříjemném sousedovi. Věříme, že s námi se vám na https://www.blanka-spodnipradlo.cz bude nakupovat dobře.

Tým https://www.blanka-spodnipradlo.cz

• s podprsenkou jsem spokojená je moc pěkná a kvalitní.

nakoupila jsem tady a jsem spokojená,pěkný výběr a dobrý ceny.

Tým https://www.blanka-spodnipradlo.cz

• Nakoupila jsem zde a vše bylo v pořádku
    • nemám

Koupila jsem si zde legíny za dobrou cenu a jsem spokojená.Balíček jsem měla doma do třech dnů.Určitě zde nakoupím znova.

Tým https://www.blanka-spodnipradlo.cz

• dobrý eshop, nákup i výměna podprsenky bez problémů

Nakoupila jsem na tomto eshopu, ale zvolila jsem špatnou velikost a zboží mě vyměnili bez problémů.Tak jsem byla spokojená a můžu ho doporučit.

• Nízká cena
    • Přišlo jiné zboží než bylo objednané
    • Žádná komunikace, vůbec neodpovídají na emaily
    • Na vracení peněz čekám už víče jak měsíc

Po vlastní zkušenosti už tady rozhodně nenakoupím.
    Možná vás naláká dobrá cena,
    pak se ale může stát, že dostanete uplně jiné zboží. Vůbec nekomunikují, na vracení peněz čekám už poměrně dlouho.
    Hold paní Tolarové je spokojenost zákazníků asi uplně fuk.
    Ještě že existují instituce jako je ČOI nebo SOS, ty snad nakonec pomohou dostat peníze zpět.
    Tento bchod nedoporučuji

pěkný eshop