• velky vyber
    • profesionalni presonal, ktery poradi s vhodnymi dopnky a velkou znalost 40k
    • Velka dostupnost Kitu warhammer 40k a Horus Heresy

V Ostrave nejlepsi obchod pro osobni nakup AoS a 40k kitu.

• Velký výběr
    • Skvělé ceny
    • Pohodový personál
    • Trochu retro stránky, kde se špatně filtruje kusové karty podle sérii, že kterých pochází.

Rád tam nakupuji i chodím na turnaje.

Reakce obchodu Black Lotus

Jsem se trošku pobavil u toho, že máme retrostránky ;) U shoptetu jezdí tisíce e-shopů. Co se týká filtrování, tak na tom aktivně pracujeme!

I přesto děkujeme za recenzi.

• Znalosti

Svely a ochotny pristup!

• Veľký výber
    • Rýchla expedícia

Děkujeme.

• Ceny jsou o něco dražší než u konkurence

Reakce obchodu Black Lotus

Jak píšu u každé objednávky týkající se ceny. Chápu, že je tam ta kolonka.. Avšak máte X dalších obchodů, kde si můžete zboží koupit za "lepší" cenu. Podkopáváním cen jen podkopáváte rozvoj obchodu nic víc.

I přesto děkujeme za recenzi

Děkujeme.

• Karty které dorazí nejsou nijak poškozeny.
    • Většinou vám nepošlou karty o kterých tvrdí že je mají. Vlastně je nemají na skladě a oznámí Vám to druhý den v emailu

Pro mě je posílání kusovek dost zklamání, raritní karty často objednáte, ale nedostanete.

Vážená paní,

je nám líto, že nemůžeme dostát svým závazkům. Důvod je prostý. Prodáváme na více prodejních kanálech a karty, které jsou chtěné, jsou v jednu chvíli objednané. Potom zasíláme dle času prodeje. Nedá se to nijak ošetřit a i API to zachytává během 10 minut. Ale když prodáte jednu kartu během 30s z více zdrojů, opravdu nedokážeme nějak nahradit.

Omlouvám se a doufám, že jinde budete mít více štěstí!

Richard Bednařík

• Dobrá lokalita
    • Pestrý sortiment
    • Dlouholetá zkušenost

• profiesionalita
    • odbornost pro barvy a potřeby na malování

• velka dostupnost
    • neni problem objednat special order veci mimo nabidku
    • prijemny profesionalni personal

• Dobře zabaleno
    • Komunikace obchodu
    • Karty které nemají jsou ochotni sehnat
    • Vyšší cena dobírky

Nakoupil jsem už několikrát a vždy jsem byl spokojen . Když nějakou kartu nemají tak jsou ochotni danou kartu sehnat a to je Super . Už mi takhle sehnali pár karet. Jigglypuff a Ditto ze série Detektiv Pikachu. Obě už mám doma v albumu . Tímto bych chtěl obchodu poděkovat že dané karty sehnali, mockrát děkuji .

Reakce obchodu Black Lotus

Rádo se stalo a opravdu není problém nás zaktivovat prostřednictvím emailu nebo chatu. Vyšší cena dobírky máme zcela úmyslně. Tahle forma není dle našeho názoru už určená pro dnešní dobu. Od té doby, co máme platbu kartou, tak v podstatě pro dobírku ani nevidíme důvod. Taktéž nepřebírající zákazníci nám dávají zabrat. Chápu, že možná "trestáme" ty poctivé, ale dobírka i z hlediska nešeho cash-flow není dobrá. Platbu z dobírky máte někdy až za 14 dní. Pokud platíte kartou, tak v podstatě do 3 dnů.

Děkujeme za pochopení!

• Rychlé dodání, perfektně zabaleno, jednoduchá domluva při sloučení objednávek a kombinaci platby.
    • Promo darek

• V Ostravě
    • Velký výběr
    • Omezený výběr kusovek MtG

Reakce obchodu Black Lotus

Nejsme schopni a v podstatě ani ochotni mít každou kartu. Je to opravdu finančně náročné. Snažíme se ale doplňovat o kusy, které nemáme. A pokud opravdu něco hodně chcete, tak není nic lehčího než nám napsat.

• Rychlé vyřízení
    • Kvalitní zboží
    • Skvělý věrnostní program

Děkujeme :-)

• Nápomocnost a vstřícnost
    • Bezkonkurenční výběr karet
    • Skvělé ceny

Už jsem zde nakoupil 3x a určitě se ještě vrátím. V jedné objednávce (stovky karet) pár kusů nakonec nebylo na skladě, tak mi ihned nabídli řešení a vrátili doplatek. A co se týká dopravy, tak i když to při takovém počtu karet nechápu, tak zásilky odesílají téměř okamžitě. Jsou prostě skvělí. :-)

Reakce obchodu Black Lotus

Kolega pracuje od 5:30 a prostě ví, kde šáhnout. Za nedodané zboží se omlouváme, pořád pracujeme na aktualizaci.

Děkujem.

• Výběr zboží