• Velmi rychle odeslano

• objednávka vyřízena obratem

Dobrý den, děkujeme :-)
    Tým Blackfly.cz

• Zboží vystaveno k prohlédnutí, příjemný personál poradil a odpověděl na otázky, odjeli jsme spokojeni.
    • Hned jsme vyzkoušeli na nejbližší vodě v okolí, super zážitek.
    • Snad jen vzdálenost k prodejci, ale můžete nakupovat přes webové stránky.

Reakce obchodu Black fly

Dobrý den Zdeňko, děkujeme za nákup a hezkou recenzi.
    Rádi Vám kdykoliv opět pomůžeme :-)

Mohu jen doporučit , v obchodě se mi velice věnovaly a vše vysvětlily , jsem nadmíru spokojená .

Reakce obchodu Black fly

Dobrý den Naďo, mockrát děkujeme za hezkou recenzi. Rádi Vám kdykoliv opět pomůžeme :-)

• Rychlost, ochota.

Obchod doporučuji, rychlost vyřízení objednávky, rozbalení a možnost osobního vyzkoušení ještě před převzetím. Ochotný a milý personál. Doporučuju!

Reakce obchodu Black fly

Dobrý den Hanko, mockrát děkujeme za recenzi.
    V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhej kontaktovat.

Přejeme Ti hezký den.
    S pozdravem Tým Blackfly.cz

• Kvalitní zboží, příjemný personál. Před koupí nám vysvětlili, jak paddleboard správně používat a jak se o něj starat, aby déle vydržel. Je to prostě super - doporučuji všem.

děkujeme za hodnocení.
    V případě čehokoliv se na nás neváhejte obrátit.
    Děkujeme, Tým BlackFly.cz

rychle a věcné vyřizení objednávky v dohodnutem terminu.

Reakce obchodu Black fly

děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že zboží dorazilo rychle a v pořádku :-)
    V případě čehokoliv se na nás neváhejte obrátit. Děkujeme