Zboží doposud nedorazilo ani žádná zprava takový obchod je nanic

• Tovar nemam

Do dnešního dne zboží nedorazilo.

Prodejce uvádí: "Malé kroužky z chirurgické oceli. Náušnice jsou zdobeny světle modrým kamenem."
    Ale ve skutečnosti se jedná o docela těžké naušnice, nevhodné pro dítě a ještě navíc s TMAVĚ modrým kamenem a né se SVĚTLE modrým.
    Takže velké zklamání.

Všechno objednané zboží jsou příšerné šunty - řetízky po jednom dni nošení úplně zčernaly. Náušnice i náramek jsou zpracované naprosto katastrofálně. Vzhledem k nízké ceně nereklamuji, ale zde nákup již NIKDY!!!!

Zboží je sice levné ale v reálu vypadá jinak než na obrázku, ze 4 párů naušnic reálně vynosím 1 až 2 zbytek je jak od kolotočů. Možná sem měla jen špatnou ruku ale příště už neobjednám.

• Hodnocení přišlo dříve než zboží. Na balík pořád čekám.

• dorazilo mi jiné zboží,než jsem objednal

Nemohu hodnotit, neboť mě nebylo zboží doručeno, před týdnem údajně zboží odesílali, ale kde nic tu nic.

Zakoupený řetízek, není z oceli jak bylo v popisu. Možná je, ale určitě není z chirurgické oceli !!!

Zbozi sice dorazilo, ale evidentne jiz nausnice, ktere jsem si objednala nebyly skladem, tak jsem jedny obdrzela nekolikrat. Co s nimi bude delat nevim, vracet se to kvuli postovnemu nevyplati. Tento obchod jiz nevyuziji.

• naprosto ždná komunikace a objednané zboží nedorazilo kompletní , až po té se mi ozvali z obchodu a vrátili peníze za nedodané zboží

polovička zboží což byly náušnice byly rozbité, už nikdy více tady nakupovat nebudu, velké zklamání.

Reakce obchodu Bizushop.cz

Vážená paní, ještě jednou se vám omlouváme za způsobený problém, ale k poškození došlo nejspíše při dopravě. V telefonickém rozhovoru s vámi jsme vám nabízeli výměnu zboží nebo vrácení částky za poškozené klipsy, ale neměla jste zájem. Velice nás mrzí vaše reakce zde, kterou píšete i přesto, že vám byla z naší strany nabídnuta náhrada. Jsme na trhu již 24 let a snažíme se zákazníkům vyhovět a případné reklamace řešit ihned, jak jen to je možné. Hezký den, Laštovková Bizushop.cz

kdybych měla možnost určitě bych si zboží vyzvedla osobně, protože tohle čekání jesti zboží vůbec dorazí nesnáším

Reakce obchodu Bizushop.cz

Vážená paní, velice nás mrzí vaše hodnocení. Objednávky expedujeme nejčastěji ještě týž den, ve kterém byla objednávka přijata, nejpozději den druhý. Balíček by jste tedy měla mít nejpozději do 5 pracovních dní po přijetí objednávky. Pokud je způsob platby bankovním převodem, zboží se odesílá samozřejmě až po přijetí platby na náš účet. Zákazník má také možnost vyzvednout si zboží osobně, přímo v našem velkoobchodě v Plzni. Prosíme o vaše kontaktní údaje, abychom mohli prověřit, zda byla chyba způsobena přepravní společností nebo námi. Jako omluvu vám pak rádi zašleme slevový kupón na příští nákup. Děkujeme.

• Dodávka téměř okamžitě - do druhého dne
    • po té co jsem napsala že zboží vracím z důvodu že mi nesedí velikost a že chci vrátit peníze už se nikdo neozval. Vím že na vrácení peněz je 30ti denní lhůta, ale nereagují ani na emaily. Navíc se mi zdálo že prsen byl z vnitří strany poškrábaný, takhže bůh ví, jestli reklamaci vůbec uznají a nesvedou to na mě. Zatím nemám ani peníze ani zboží. Jinak produkty pěkné a ve velikostech které se jinde nedají téměř sehnat.

Reakce obchodu Bizushop.cz

Vážená zákaznice, mrzí nás vzniklá situace. Snažili jsme se Vám co nejvíce vyhovět a prsten jsme doobjednali ve Vámi požadovaném rozměru a čekali jsme na dodávku. E-mailová komunikace mezi námi proběhla bez problémů a požadovaný prstýnek Vám byl také odeslán v zákonné reklamační lhůtě. Hezký den, Bizushop

• Výborná komunikace.
    • Ve zboží s náboženskou tématikou, není na růžencích použita a je nahrazena divnými obrázky.

Reakce obchodu Bizushop.cz

Vážený zákazníku, růženec, který jste si objednal, měl skutečně na kříži Ježíše Krista. Obrázky, které jsou na mezipřívěšcích také zobrazují náboženské motivy (např. korunka, objevující se na obrázcích svatých apod.) Vnímání symbolů ale může být subjektivní. Děkujeme za Váš názor.

• Skvělé ceny
    • ochota
    • chabé označení výskytu obchodu

bohatá nabídka a ceny jednoznačně doporučuji

• Provedení výrobků je poměrně nekvalitní, bohužel. Bez vad je pouze jeden produkt (ocelový náramek).
    • Jedna negativní zkušenost může být náhodná. Osobně ale nebudu již vícekrát riskovat a zboží přes eshop objednávat nebudu, byť splňuje mé požadavky na design. Kvalitativní provedení neodpovídá mé představě a výrobkům z kamenného obchodu.
    • Věřím, že se v mém případě jednalo o shodu náhod.

• Špatná komunikace

Bohužel s tímto obchodem nemám dobré zkušenosti,ale snad bude vše v pořádkú.

Vážená paní,
    jesliže z naši strany vznikne problém snažíme se ho řešit v nejbližším možném termínu, ale obsluhujeme řádově několik tisíc zákazníků a může dojít i k opožděné rekci za kterou se omlouváme.

• zajímavá nabídka
    • na výrobcích které uvádíte jako chirurgie nejsou puncy,veškeré zapinání jak na řetízkách nebo přívěscích byly nedomačknuté,nespojené a i zboží,které jsem si objednalo bylo nějaké špinavé

docela dobré,zajímavé ale ne až tak kvalitní

Reakce obchodu Bizushop.cz

Děkujem za Vaši informaci .
    U ocelové bižuterie se nepoužívá puncování. V některých
    případech je použito nápisu Stainless steel v překladu
    znamená korozuvzdor ná ocel, nebo 316L což je označení
    chemického složení anebo skratka SS. U některých našich výrobků toto označní naleznete, ale vzhledem k tomu, že některé výrobky lze nosit oboustraně nepoužíváme
    toto označení, konkrétně u náušnic je to velmi problenatické umístit takovéto označení.Zboží dodáváme vždy zabalené v propilenových sáčcích a výrobky jsou buď to v lesklé povrchové úpravě a nebo matové /stírané/. Na každý podnět na šich zákazníků reagujeme a v případě potřeby se s námi spojte telefonicky.