Kartotéka supr.
    Závěsné desky jsem očekávala lepší.

Rychlá dodávka zboží.

• Žádná komunikace, objednáno 11.9.18 a zatím se neozvali.

Objednávku jsem odeslala a byla mi potvrzena 11.9.18. Při potvrzení jsem zjistila, že místo 3 skříní je v objednávce potvrzena jen jedna. Musela jsem tam hned zavolat, že si to špatně zaevidovali. Paní to opravila a řekla, že je nemají na skladě. Od té doby se neozvali. S takovým přístupem tento obchod nemohu doporučit.

• Informace v e-shopu: 5 ks skladem, dodání do 5 dnů. Skutečnost: naskladnění za 5 týdnů, pak teprve dodání zákazníkovi. Tato informace z obchodního oddělení až po urgenci.

• Sortiment
    • Na vše nutno čekat- po objednání se zadává do výroby

Po konzultaci s pracovnicí na infolince jsme objednali dělící příčky do lístkovnice Bisley A5. Bylo nám řečeno, že pokud je to Váš výrobek dělící příčky budou sedět. Bohužel není tomu tak. Příčky vůbec nezapadly do drážek, protože ve vrchní části byly široké, spodní zarážka také byla mimo otvor v lístkovnici a celá příčka byla širší než šířka šuplíku, takže tam nešla vsadit. Protože příčky potřebujeme k rozdělení dokumentů, museli jsme si je všechny nechat upravit, takže se nám to i prodražilo!!! Příčky nejsou zrovna nejlevnější, takže absolutní nespokojenost.