Velmi rychlé dodání,prostě vše o.k.

• CENA
    • KVALITA

• Zboží jsem ještě neobdržela.Ani důvod proč.

Zajímavý sortiment, dobré ceny

• Po 5 dnech oznámili, že některé zboží nemají, zbytek zásilky odeslali bez něj, peníze zpět za nedostane zboží zatím nedorazily.

• Pestrý výběr zboží

Máme velmi dobré zkušenosti. Přehledný obchod, velký výběr, výborná komunikace, rychlá, bezproblémová dodávka zboží. :):):)

Dobré ceny
    Rychlé dodání
    Velký výběr zboží

• Kvalitní zboží, rychlost vyřízení objednávky.

• Bio produkty

žádná informace o objednávce

• Nikdo na mou objednávku nereagoval. Ztráta času.

v pohodě

Dobrá dostupnost obchodu.

Vše proběhlo tak, jak by mělo - zboží bylo doručeno rychle bez protahování, informace o produktech byly pravdivé - prostě bez problému. Ne jako někteří jiní prodejci, kteří prezentují, že zboží mají skladem a potom zboží nejen nedoručí, ale ještě lžou o tom, že je to už na cestě.

• S obchodem jsem byla maximálně spokojena.

S obchodem a zasláním MSM jsem byla maximálně spokojena.

• rychlost dodání

Zboží, které mělo být skladem, nakonec skladem nebylo. Ani se neobtěžovali mne informovat. Po týdnu, když jsem je kontaktovala já, mi sdělili, že zboží skladem nemají, že naskladnění očekávají 10. 4. Do teď nemám ani zboží a ani žádnou další informaci od obchodu. Určitě nedoporučuji.

• možnost osobní konzultace k nakupovanému zboží a vstřícnost při problémech s objednáváním

• vyzvednutí zboží přes zásilkovnu
    • zajímavý sortiment

• Zboží chci reklamovat, jelikož kazda že 3 skrabek vypada jinak, tvrdim si říct, že dve z nich jsou nekvalitni, krive. BioVaRa však nereaguje na emaily ani zpravy na FB. Zprava byla prectena,nikdo však neodpovida. Nejsem ochotna platit znovu poštovné za reklamovanou vec.

Při vyskytu problemu nikdo nereaguje na maily.

Reakce obchodu BioVara.cz

je mi líto, když naši zákazníci výjimečně nejsou spokojeni s naším zbožím ale snažíme se věci vždy okamžitě řešit...dokladem toho je kopie naší komunikace s paní Kavinovou viz níže...….
    Co však potom nechápu, když lidé lžou a snaží se nás očernit.....paní Kavinová nám napsala 28.února 2019...naše reakce má datum 1.března 2019.....co více dodat...závěr ať si udělá každý sám......
    mějte se všichni prima

Miloš Somol
    BioVaRa
    1. 3. 2019, 10:[email protected] Komu:
    [email protected]

Re: Reklamace
    Dobrý den paní Kavinová,
    je mi líto, že Vám zboží nevyhovuje. Měděné škrabky na jazyk nám dodává náš dodavatel v takové kvalitě, kterou jsme Vám zaslali, zřejmě se jedná o ruční výrobu a tak není možné aby byly všechny škrabky stejné. Pokud Vám zboží nevyhovuje máte možnost zboží dle zákona vrátit.
    Vše ohledně postupu při vrácení zboží je popsáno našich stránkách.
    mějte se prima

Od: Andrea Kavinová <[email protected]>
    Komu: [email protected]
    Datum: 28. 2. 2019 16:59:48
    Předmět: Reklamace
    dnes jsem obdrzela zasilku, nejsem však vůbec spokojena. Objednávala jsem 3 medene skrabky na jazyk, avsak pouze jedná vypada tak,jak jsem si predstavovala. Kazda skrabka je jina, jak velikostne, tak zakoncenim či tvarem. Jedna je dokonce opravdu mrnava. Proto bych byla ráda,kdybych dva kusy techto skrabek mohla dostat nové,takove, jak by měly vypadat. Nikde nepisete,že může kazda vypadat jinak.
    Č.objednavky: 19015748

Děkuji za odpověď, Andrea Kavinová.