• Zboží bylo doručeno s prošlou lhůtou.

Reakce obchodu Biorezona Eshop

moc nás mrzí Vaše zklamání, ale v popisu produktu, bylo zaznamenáno, že je zboží po expiraci, proto tam vznikla výrazná sleva. Vždy dáváme tyto skutečnosti k informaci o produktu. Jelikož je to alkoholové složení, kapičky, které jste si objednal mají účinnost i po exp. době.
    Přejeme krásný den, Biorezona

• Cena, rychlost doručení
    • Nedůvěryhodnost v nabidce

Nákup jsem uskutečnil na základě nabídky na heurece,kde byla uvedena doprava zdarma. Po objednání mi byla objednávka potvrzena s 0 dopravou. Druhý den mi byla potvrzena nová objednavka s jiným číslem a jinou cenou,kde byla připočítána částka za dopravu. Vzhledem k tomu, že jsem druhou objednavku neposlal a 2x vyrobek nepotřebuji jsem organizaci zavolal.Bylo mi řečeno že došlo k nějakému šumu, že se jedna o původní objednávku,ale doprava zdarma byl omyl. Nejde mi o nějakých 39 Kč, ale o princip a jednani obchodu, který bez jakéhokoliv upozorneni změní potvrzenou objednávku. Ještě jeden den byla na heuréka uvedena doprava zdarma než doslo ke změně. Proto povazuji tento obchod za neseriózní. Zboží bych si objednal i s dopravou, kdyby tato byla v nabídce uvedena.V tomto případě bych byl 100% spokojen a obchod doporučil.

Reakce obchodu Biorezona Eshop

Velice se omlouváme za toto nedopatření vyvolané poruchou našeho systému a pracovnice tuto chybu špatně vyhodnotila.
    Tímto se vám omlouváme a na vaši adresu zasíláme dáreček.
    Denisa Michálková
    Majitelka obchodu