Po zaplacení objednávky se už nikdo neozval.

• zboží rozděleno do více zásilek, zákazník o tom nebyl informován
    • místo zvoleného parcelshopu bylo zboží zasláno na adresu kupujícího
    • obchodník si vymýšlí pohádky o nespárované platbě
    • zboží zasláno až po telefonické urgenci kupujícího po 14 dnech
    • nulová komunikace

Nákup v obchodě Bioma nedoporučuji, tedy pokud nemáte mnoho času nazbyt, abyste neustále někam telefonovali a dožadovali se doručení zásilky. Jiné obchody jistě nabízejí zákazníkovi kvalitnější zákaznický servis.

• Levné ceny
    • Mají napsano skladem, ale ani po devíti dnech zboží nedorazilo, na email nereagují

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• lepší ceny než u konkurence
    • Komunikace eshopu
    • Doba dodání

Bohužel e-shop nemohu doporučit. Zboží jsem objednala a bylo mi doručeno až po 16 dnech. Na první dvě urgence přes email asi po týdnu mi nikdo neodpověděl. Když jsem zavolala sdělil mi pán, že zboží ten den odejde. Uplynul týden a zboží nikde. Opět jsem psala email- bez reakce. Po telefonickém hovoru byl pan překvapen že zboží ještě neodešlo. Za chvíli mi psal SMS, že se jim nespárovala platba a že zboží ihned odesílá s dárkem jako omluvou. Do druhého dne byl balík doma- bez dárku. Zboží je v pořádku, ale nechápu proč je na webu uvedený email na který nikdo nereaguje a proč se stav moji objednávky neověřil hned po prvním emailu nebo alespoň hovoru.

Po týdnu mám z obchodu bohužel zatím jen informaci, že objednávka byla přijata i přesto, že už byla zaplacena :-)