Obchod nikdy nedodal zakoupené položky. Moje žádost o informace byla ignorována. Naprosto nepřijatelné.

• Udělala jsem v obchodě objednávku v jejich e-shopu. Přišlo mi automatické potvrzení, ale to bylo všechno. Nikde sni zmínka o nějaké době, kdy mi zboží bude doručeno. Po několika dnech také žádná komunikace, tak jsem napsala, ze objednávku rusim. Potom mi zavolali, ze toho mají moc, a ze to zbozi, které jsem objednala nemají ani skladem.

Velmi nedoporučuji!

• Nepravdivé informace u popisu zboží.

Objednali jsme si rizoto jako jídlo na cestu, na níž nebylo možné ho vařit. U popisu rizota byla uvedena nepravdivá informace, že se rýže pouze zalije horkou vodou, z tohoto důvodu jsme zakoupili celkem 8 ks. Po obdržení zásilky jsme zjistili, že se jídlo musí vařit, tzn. na danou cestu nebylo možné ho využít. Vyhodili jsme tedy zbytečně více než 900 Kč.

Reakce obchodu BIO-PRO

Opis popisu produktu "Rizoto" z webu [email protected]:
    Rizoto (houbové, dýňové, artyčokové) je praktické a jednoduché na přípravu - na pánvi se zpraží do zlatova obsah sáčku s lžičkou oleje, může se dochutit bílým vínem. Poté se přidá 750 ml vařící vody, míchá a vaří po dobu 15/20 minut.
    Chyba byla tedy v důkladnějším přečtení si postupu přípravy. Každopádně peníze nejsou "vyhozeny", rizoto má delší dobu data spotřeby a je zdravé bez přidané chemie.
    BIO-PRO