• Ceny
    • Vyber
    • Nulová komunikace. Žádná reakce na moje maily. Pan v telefonu celkem v pohodě. Balík došel po 14ti dnech a chyběla tam rada produktu. Další balik došel za dalších 14 dni. A zase tam něco chybělo. Sama sem si musela zjistili, ze produkt už nebude, neprodává se. Zatím mi nedošly penize zpět, ani slíbena sleva na další nakup….
    • Skoda skoda

• o trochu levnější zboží než konkurence

První pokus o doručení zásilky nebyl proveden, mýdlo během přepravy vyteklo a přepravní společnost vrátila zásilku zpátky.
    Eshop zaslal zásilku znovu, ale podruhé na jinou adresu, než jsem požadovala v objednávce.
    Dodali mi pouze 1 mýdlo místo objednaných a zaplacených 3 ks. A to pouhé jedno mýdlo bylo v zásilce též vyteklé.
    Doufám, že mi chybějící 2ks ještě dopošlou, jinak jsem zaplatila ve výsledku 3xvíce než u konkurence.

• Objednávála jsem celkem 5 věcí v prvním balíku přišla jen jedna věc a zbytek nic. Řešila jsem telefonicky s eshopem a požadovala jsem o zaslání kompletní objednavky, která už byla zaplacena. Po druhém zasláni zboží byla opět jedna položka vyměněna za úplně něco jiného. Již nemám sílu řešit a tento obchod silně nedoporučuji i přes výhodne ceny.