Zaplacené zboží nedorazilo a žádná odpověď od obchodu, kdy ho obdržím. Čekám už týden na dodání.

• Objednáno 10.3.2024. Do dnešního dne (2.4.) zboží nedorazilo a obchod nereaguje na telefon, e-mail ani na messenger

• I have tried contacting them via email and phone. It is 20 days after I paid for the order and still no reply or goods received.

• Výborné produkty
    • Kvalita každého balíčku skvělá
    • Nekomunikace
    • Ignorace zákazníka

Bohužel, zatím jen 10 dní čekám na svou objednávku (předpokládám, že to bude ještě déle). Telefon mi nikdo nebere, na emaily také neodpovídají. Objednávka je zaplacená předem a během dvou týdnů čekání mi přišlo na email jen potvrzení o přijetí objednávky. Pokud to takto poběží dál, už si nic neobjednám. Ne proto, že by zboží bylo vadné.... to je famózní a pro každého masožravce orgasmus. Ale teď už bohužel pokaždé co si objednám, dodání vázne. Bez komunikace, bez omluvy. Nic. Pro mne totální ignorace zákazníka.

• Špatná komunikace s prodejcem
    • maso přišlo plesnivé - obchod nereaguje na reklamaci
    • velmi dlouhá doba dodání

Téměř po měsíci mi objednávka stále nebyla doručena.

Obchod nereaguje ani na maily které posílám ani nebere telefon, takže už nikdy více!!

Zboží mi nebylo doručeno. Zboží skladem objednáno 11.12., dnes je 20.12. a nebylo ani expedováno. Obchod nereaguje na e-mail, telefon ani zprávy.

Zboží stále nedošlo, je to deset dní.

• Zboží ačkoliv bylo "odesláno", nikdy nedorazilo.

• Kvalita skvělá
    • Dodací časy jsou hrozný. Čekání klidně 3 týdny není problém

• Žádná
    • Žádná komunikace, zboží nedor azilo, vše bez odpovědi

Žádná reakce na dodávku zboží-přes několikeré urgence

Skoro měsíc od objednávky se stále nic neděje, vyjma zprávy od přepravce že čeká na zásilku. Chápu že mohou být nějaké potíže, ale také by mohla být nějaká komunikace ze strany obchodu

• Zbozi objednano 15.8.,dnes je 27.8. a zbozi stale nedorazilo. Na mail s dotazem na mou objednavku zatim nikdo neodpovedel.