• Najdete tam hodně kabelů k LED světýlkům
    • Zboží je na cestě už týden a zatím nedorazilo
    • Zboží bylo poškozené proto čekám další týden

Nedoporučuji nakupovat z tohoto online obchodu.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Police byly ve spojovacích rozích pomačkány.

Je to můj první a rozhodně poslední nákup v tomto e-shopu. Zboží objednané 25.10. nejen že do dnešního dne 7.11. nedorazilo, ale ráno mi volal kurýr z druhého konce republiky že nemůže najít adresu. Není divu, jelikož obchod nebyl schopen ani vyplnit správně jak město tak směrovací číslo (byť na zaslané faktuře je správně)....

• Dodání 6dní

• dlouhá doba doručení-7dní + dodán jiný výrobek!!!

• Dvě krabice došly poškozené a vysypané

Reakce obchodu LATT Group s.r.o.

Dobrý den, zabaleno bylo na naší firmě bezvadně. Přepravní služba by jinak špatně zabalený balíček nepřebrala. Jak se přepravci chovají během přepravy k naším balíčkům, netušíme a nemůžeme to nijak ovlivnit. Je pouze škoda, že jsme za chyby druhých špatně hodnoceni, ale chápeme, že jste si objednal nejen zboží, ale i doručení. Za vzniklé problémy se přesto omlouváme.
    LATT GROUP s.r.o.

• Z 6-ti lampiček 5 nesvítilo. Sice se k reklamaci, alespoň se to zatím zdá, postavili čelem, ale kde je nějaká jistota dodání kvalitního zboží.

• Na zboží jsem čekala víc jak týden.Žádný email nebo SMS předem od přepravce.

• Dobře ceny

Špatná komunikace, mezi automatickým potvrzením objednávky a zboží odesláno žádná informace o stavu objednávky. Zboží špatně zabalené-něco tam prasklo a protekl celý balík. O tomto mě informoval dopravce, že mi balík nedoruci a vrací ho odesílateli. To bylo v úterý, dnes je pondělí a od eshopu stále žádná informace. Když jsem tam ve čtvrtek volala, zda pošlou znovu nebo jak, řekli mi, že pošlou, ale stále nic a ani žádný mail. Teď lituji, že jsem platila předem, jinak bych objednávku už zrušila.

• zboží přišlo poškozené a teklo

zboží bylo v obalu poškozené

Zbozi dorazilo pozde a omlacene. U polic jsem musel zpetne ohybat rohy, jinak to neslo smontovat.... Otazka zni zdali je to chyba prepravce (Geis) ale nakonec je to jeden balicek sluzeb v celku.

Reakce obchodu LATT Group s.r.o.

Objednávka byla přijata 7.9.2017
    Zboží bylo předáno v naprostém pořádku dopravci v pátek 8.9.2017 ve 14.00 hod.
    11.9. první pokus o doručení
    12.9. nedoručováno ??
    13.9. nedoručováno ??
    14.9. nedoručováno ??
    15.9. druhý pokus o doručení - tentokráte O.K.
    Děkujeme i za tuto recenzi. Panu B. mnoho štěstí v podnikání.