Dodání zboží trvalo dlouho, komunikace až na dotaz a tragédie je samotná pračka. Je avizována hloubka 60 cm, ale pozor! Hloubka pračky jen vrchní desky, buben je normální klasika. Takže jsem velmi zklamaná. Dřívější jsem měla s hlubokým bubnem, takže jsem se vrátila o krok zpět.

• Zboží bylo v akci
    • Doprava, vynesení, rozbalení, odvoz starého spotřebiče zdarma

Dopravce chtěl dopravit dříve, ale když zjistil, že je dům bez výtahu, musel si sehnat nosiče. Tím se dodávka lehce opozdila.

Líbí se mi rychlost a profesionalita při jednání. Zboží bylo doručeno za 2 dny, na místě proběhl odvoz starého zboží, instalace nového včetně předvedení. Vše rychle a jasně. Super zkušenost.

• - zboží skladem, doprava zdarma,
    • zapojení a vyzkoušení nového spotřebiče na místě u zákazníka, odvoz starého spotřebiče
    • - dobré ceny
    • - zboží nebylo skladem, dovezeno po 9 dnech, nemožnost komunikace, (není jiný telefon než na pevnou linku - spojovatelka pro více institucí) neuvádějí mobil. číslo, po dvou dnech jsme se dovolali a vyřizovali prodlevy přes paní spojovatelku? operátorku? - nevím.
    • - uvádějí dobré výhody ale nákupy zde už rozhodně opakovat nebudu
    • - kdyby nebyla nutná platba předem a neodeslali jsme peníze na účet eshopu, určitě před dodáním zboží smlouvu zrušíme
    • - nelze platit dobírkou ( udělal jsem to poprvé a naposledy)

• seriozní služby

• Dlouhá dodací doba. Od zaplacení 7dní(připsání na účet 6dní)

• vynikají služba.komunikace,dodani a zapojení zboží na výbornou.

Solidní jednání.

• Dovezeno, připojeno ,staré odvezeno.
    Co více si přát. Děkuji.

• Dovoz, instalace a seznameni se spotrebicem vcetne odvozu a likvidace spotrebice stareho.

• dovoz,montáž,předvedení a odvoz starého spotřebiče v ceně
    • nevím

je to v pohodě