• nekomunikuji

• Špatná informovanost o stavu objednávky.

Objednáno 6.3.24 a do dneska 13.4 24. nemám ani zboží ani informaci o stavu objednávky, hlavně že jste poslali dotazník.

dobrý den
    vaše nespokojenost nás mrzí, ale objednal jste si zboží u kterého je uvedena dostupnost skladem u dodavatele - expedice 1-15 pracovních dní. Objednávka vám byla potvrzena a byla také odeslána pátý pracovní den po jejím obdržení. Dotazník nezasíláme my, ale portál heureka.cz

Zboží psané skladem u dodavatele. Uběhl týden, a zboží nikde. Buďto bych vyměnil dodavatele, nebo změnil špatně napsanou frázi na webových stránkách.

dobrý den
    objednáno 2.5. odesláno 10.5. šest pracovních dní. V popisu dostupnosti máme uvedeno "dostupnost u dodavatele, expedice 1-15 pracovních dní" např. zboží z Nizozemské centrály Specialized může opravdu přijít až za 14 dní
    Fráze je v pořádku, jde spíše o přehlédnutí se

objednal jsem kolo z 2018 , které bylo na webu uvedeno , aby mi pak zrušení objednávky ze strany dodavatele , že to kolo není ve skladu u dodavatelů už k dispozici. Pokud někdo neví co má k dispozic a nabízí to na webu k prodeji, pak je to špatný obchod a lže lidem. Stejným způsobem to budu propagovat na facebooku a říkat to všem mým přátelům.

Reakce obchodu BikeStyle

Vážený pane Bechyňka, objednal jste si rám a nikoli kolo u kterého bylo uvedeno že je skladem u dodavatele. Jelikož šlo o výprodej z roku 2018 a poslední kus, tak se stalo že ho dodavatel prodal a jelikož se data od dodavatele aktualizují 1x denně tak se tato skutečnost neprojevila ihned. Nikomu nelžeme, zboží které je skladem u dodavatele se prostě u toho dodavatele vyprodá a již není k dispozici. Doufám že až budete na nás psát nenávistné komentáře, uvedete celou pravdu a ne jen vaše doměnky a polopravdy a že vaši přátelé jsou rozumní lidé

• Zaslali uplne ine ponozky ako som si objednal...Po prvom telefonate kde som chcel riesit tento ich preslap uz viac nekomunikovali..

objednal jsem zboží které mají na stránce jako dostupný
    ale po sedmy dnech stornovali objednávku to je něco špatně
    jsem zklamán

Reakce obchodu BikeStyle

Děkujeme za recenzi, sice uvádí ostatní zákazníky v omyl, ale ten vysvětlíme. Zákazník si objednal zboží, u kterého bylo jasně napsáno Dostupnost: Na dotaz. Po zjištění dostupnosti u zahraničního dodavatele, že zboží bude nejdříve až v létě jsme objednávku zrušili, o čemž byl zákazník informován e-mailem. Jeho zklamání chápu, ale i v košíku je zvýrazněné upozornění, že zboží Na dotaz je opravdu Na dotaz.
    M.Peč BikeStyle.cz

• Žádná komunikace
    • Neochota řešit nedostatky

Poslali mi zboží v jiné barvě. Upozornil jsem obchod e-mailem. Vůbec žádná reakce. Ani omluva, ani snaha nabídnout náhradu. Musel jsem napsat oficiální reklamaci a zboží jsem odeslal zpět. Po 14 dnech mi alespoň vrátili zaplacenou částku za zboží. Pan hluchý bohužel absolutně nekomunikuje. Nedoporučuji!

Reakce obchodu BikeStyle

Děkujeme za poučnou recenzi. Byly objednány kliky, na obrázku byly černé v parametru Barva u zboží napsáno stříbrné. (Obrázek ne vždy barevně odpovídá, důležitý je název, popis, či parametr) Byla reklamována barva zboží i když bylo posláno správně. Omlouváme se za nekomunikaci, že jsme neodpověděli "ihned". Částka byla vrácena i s přepravními náklady v zákonné lhůtě.

Nemůžu hodnotit nákup, když mnou objednané zboží stále nedorazilo.

neboli schopní zaslať objednávku hoci to deklarujú vo svojich službách

Dobrý den
    Děkujeme za recenzi. Opravdu ale momentálně nedokážeme poslat do zahraničí jízdní kolo tak aby se vešlo do krabice o rozměrech 70x30x20cm a 5 kg váhy. Zákazníka to možná hned nenapadlo, ale byl o tomto vyrozuměn obratem, takže nás tato recenze mrzí

• Obchod objednávku stěhoval ještě před zaplacením
    • Zboží bylo na webu skladem, ale ve skutečnosti ne

Dobrý den
    děkujeme za recenzi. Bohužel se občas stane že se zboží prodá v kamenné prodejně, ale v provozní špičce se nestihne umazat v e-shopu

Nevědí co prodávají !!!!!

Děkujeme za recenzi
    Naprosto přesně víme co prodáváme. Zákazník si objednal gripgumy na páky ST R8000 a myslel si že budou pasovat na jiný typ pák. Zboží jsme od zákazníka zdarma stáhli zpět a vracíme peníze

• Dlouhé dodací lhůty

Děkujeme za recenzi
    Ano dodací lhůta byla delší zapříčiněná rekonstrukcí prodejny, ale místní zákazník si mohl zboží zakoupit přímo u nás v prodejně, kde je jeho cena dokonce nižší než po objednání

dlouhá dodací lhůta

děkujeme za hodnocení obchodu
    Opravdu nemůžeme za to že přepravní společnost doručuje balíček 4 dny
    Jinak máme v obchodních podmínkách že: 6.6. Dodací lhůty objednaného zboží: - pokud není uvedeno jinak - je expedice 1-7 pracovních dní.

• Zboží nebylo baleno v originální krabičce a bez návodu.

Reakce obchodu BikeStyle

A opět jeden zákazník který si stěžuje zde ale nás přímo neosloví.
    Zákazník nedoporučuje obchod,který mu dodá rychle zboží,které sice nebylo v originální krabičce,protože si objednal levnější zboží na montáž. Pokud by si objednal ten samý výrobek balený v originálním balení,musel by si připlatit asi 140 korun (papír, tisk a balení stojí peníze) což asi nechtěl. Návody jsou pod odkazem u zboží v CZ jazyce ke stažení. Kde se mimo jiné uvádí
    Důležité bezpečnostní pokyny
    S výmenou se obratte se na svého cykloprodejce nebo dodavatele.

Objednala jsem věci SKLADEM, dodání však trvalo 10 dní.

Dobrý den
    V obchodních podmínkách se kterými zákazník souhlasí je uvedeno že zboží expedujeme v rozmezí 1-5 pracovních dní,což jsme dodrželi. Pak podle zvolené dopravy zboží putuje k zákazníkovi, v tomto případě Zásilkovna 3dny + dalších 5dní čekala na vyzvednutí. Takže palec dolů nás mrzí

• dobrý cena
    • morava

dorazilo použité zboží
    vybitá baterie
    reklamace trvá

• internetové stránky
    • Horské kolo mělo být seřízené, což nebylo, zejména přehazovačka a brzdy. Zjistil jsem poškozený zadní kryt za sedmikolečkem, budu ho muset nechat vyměnit, včetně celkového seřízení kola.

Když něco prodávám a následně posílám, zkontroluji celkový stav věci.

Reakce obchodu BikeStyle

Kolo od nás odešlo v pořádku. Pokud se kolo posílá poštou je třeba ho částečně demontovat aby se vešlo do krabice. U kotoučových brzd je třeba správně usadit kolo aby brzdy nedrhly. Je taky smutné že se o problému s kolem musíme dovědět z recenzí zde a ne běžnou komunikací (tel., email)
    Zákazník u nás nic nereklamoval a ani se nedotazoval že by nebylo něco v pořádku, takže tuto reakci nechápu

• Zboží nedorazilo na prodejnu a přesto mi poslali mail, že ano.

Reakce obchodu BikeStyle

Tuto reakci naprosto nechápu. Paní si objednala zboží u kterého bylo uvedeno skladem u dodavatele,načež byla informována že je objednávka potvrzená a zboží objednáno. Druhý den přišla do prodejny a zakoupila si jiný typ zboží a svou objednávku zrušila

• dobrá cena
    • pomalá komunikace