• Posláno na fakturační adresu místo na dodací, čímž se značně zkomplikovalo předání a zaplacení zboží. Vzhledem k větším rozměrům a ceně nebylo možné zanechat zásilku třeba u sousedů a musel jsme odjet z práce a jen díky vstřícností kurýra jsem nemusel pro zásilku na depo přepravce.

• Nevíte kdy vám objednané zboží dojde, přesto, že vám telefonicky přislíbili dodání do konce týdne, zboží zaplacené a do teď nedodané aniž by vám dali vědět o zpoždění, ale zaplatit musíte předem

Slibují rychlé dodání na svých stránkách, ale skutek utek.

Reakce obchodu www.bikegallery.cz

omlouváme se za zdržení dodání tohoto produktu Garmin. Produkt jsme neměli skladem, byl avizován skladem u dodavatele.
    Bohužel , jsme zboží objednávali u dodvatele na přelomu roku, kdy dodavatel začal objednávku řešit až po inventuře tj, cca 7.1. 2021
    Garmin se objednává ve skladu v Anglii a vzhledem k situaci jaká momentálně je v celé Evropě došlo k mírnému zdržení.
    Zboží je již na cestě a očekáváme naskladnění tento týden.
    Omlouvám se a děkuji za pochopení.
    Jiří Vent
    Bike Gallery

Snažila jsem se společnost telefonicky kontaktovat, ale nikdo nezvedá telefon. Netuším, proč byla má objednávka stornována.

nabízejí zboží, které nemohou dodat.

Dobrý den pane Hrnčíři,
    zboží bylo stále k dispozici u dodavatele, bohužel se doprodalo jinému zákazníkovi. Tento model výrobce dál nenabízí a nevyrábí. Byl nahrazen novým modelem X-track, který vám byl nabídnut za stejnou cenu. Myslím , že komunikace našeho pracovníka byla okamžitá i s návrhem řešení a že vaše hodnocení je neadekvátní. To se stává velmi často , že se doprodá poslední kus na skladě a další již nelze objednat. S pozdravem Jiří Vent

• Nenabízet zboží které nelze dodat.

Reakce obchodu www.bikegallery.cz

děkujeme za Vaší recenzi a omlouváme se za nedodání Vámi objednaného zboží. Na naší obranu musím dodat že zboží bylo NA DOTAZ. Pláště, které máme skladem a že jich máme dost, nám svítí na eshopu SKLADEM.

Ještě jednou se omlouváme, příště to bude lepší a k Vaší spokojenosti.

Procházka Jakub
    Bikegallery.cz

• neprofesionálny prístup, predávajúci si myslí, že rozhoduje za zákazníka, úroveň obchodného myslenia nulová...hotová tragédia, takto sa nedá obchodovať

katastrofa, už tam nekúpim nič

Reakce obchodu www.bikegallery.cz

musíme se důrazně ohradit vůči recenzi pana Talliána!

Mezi zákazníkem a naší firmou vznikl informační šum, týkající se servisu jeho kola. Servis proběhl standartně a v pořádku. Zmatek vznikl kvůli novým rohům, které si u nás koupil. Servisní technik se domníval, že mají být rohy na kolo nainstalovány. Poté co zákazník zjistil, že rohy mu byly přidělány, spustil na našeho technika spršku vulgarit a neskutečné agrese. I tak náš technik zachoval profesionální přístup a nabídl že je zákazníkovi sundá. Zákazník šel něco řešit na prodejnu a tak se stalo, že rohy byly sundány z řídítek. Po návratu pana Talliána začala další podobná scéna, ale pro změnu se zákazník rozčiloval, proč mu byly rohy sundány.

Naše firma si zákládá na profesionalitě a vstřícnosti. Ale čeho je moc toho je moc a sprostě si nadávat nenecháme.

Nicméně rohy jsme mu nakonec zase přidělali.

Čili co se týče myšlení a jednání, tak pan Tallián by si měl zamést před vlastním prahem.

A v případě, že nás takto osočujete, bylo by férové se podepasat jménem a ne nějakou přezdívkou.

Procházka, Bikegallery.cz

• je na dobrém místě v Praze
    • vysoké ceny, dlouhé dodací doby

Reakce obchodu www.bikegallery.cz

děkujeme Vám za recenzi, ale musím reagovat na vítku k dlouhé dodací lhůtě. Objednávka byla vytvořena 19.3. a zboží bylo na dotaz. Emailem jste byl informován že představec dorazí koncem měsíce na sklad dodavatele. Také se tak stalo. Objednávku jste měl připravenou k osobnímu odběru 31.3 a hned ten den jste si jí vyzvedl. Nevidím tedy důvod proč nás nedoporučujete a dáte nám tak nízké ohodnocení. Vše proběhlo naprosto v pořádku a standartně. Ale samozřejmě máte právo na svůj názor.

Děkujeme za Vaší objednávku a snad při příští to vyjde lépe k Vaší spokojenosti.

Procházka, Bikegallery.cz