Not customer oriented. I arrived at 5pm to pick up my order. The person would not talk to me other than wave his hand at me and say, "we're closed, come back tomorrow."

Přesto že zboží bylo nabízeno a já byl ochoten počkat dodavatel zrušil moji objednávku?

• Pokud zbozi neni na sklade, objednavka se automaticky zrusi.

Reakce obchodu Bike tuning centrum

vaše tvrzení rozhodně není pravdivé a vždy zákazníka informujeme e-mailem a nabízíme případně podobné zboží, doporučuji si projít i spamovou složku na vašem emailu. Děkuji

• obchodník mi prodal poškozené zboží
    • poplatek za vyzvednutí v kamenné prodejně 20Kč

Pane Černý,
    kupoval jste u nás v obchodě plastové zrcátko na kolo za 59,- a zboží bylo před výdejem zkontrolováno. S žádou reklamací jste se nás neobrátil a ani nás nekontaktoval..
    Mrzí nás, že dáváte takové nesmyslné hodnocení...

• nekvalitní zboží

Reakce obchodu Bike tuning centrum

Dobrý den, pane Kužel, kontaktoval jste nás s tím, že jeden zvonek na kolo se vám porouchal a chtěl jste po nás zaslat nový bez reklamace a to zadarmo, slušně jsme vám vysvětlili že vám velice rádi zvonek vyreklamujeme, ale to jste odmítl a asi právě proto jste nám dal takové hodnocení, kterému moc nerozumíme... Ale děkujeme za něj.

• ŠPATNÁ ZKUŠENOST s tímto podnikavcem!
    Zakoupené sedlo přes e-shop mi nevyhovovalo, druhý den jsem ho chtěl tedy vrátit. Sedlo bez známek poškození, jen lehké otlaky na ližinách od uchycení do sedlovky. Prodavač odmítl vzít zboží zpět. Po dlouhých vytáčkách přišel pan majitel a ten si strhnul 30% z ceny za poškození s vysvětlením, že sedlo již jako nové neprodá. Následně je ovšem sedlo opět nabízeno jako nové. Doufám že je těch 300,- Kč bude dlouho hřát, ale já jim už své peníze nedám.

• Komunikace se zákazníkem

Dobrý den pane Oleg Koval,
    nerozumíme vašemu hodnocení, objednal jste si u nás zboží a vůbec jste si ho nevyzvedl a ani nereagoval na email a tel.
    Proto usuzujeme, že chcete náš obchod jen poškodit, čož samotné vypovídá o vašem charakteru a čestnosti.
    Ale děkujeme za zajímavou zkušenost. Bike tuning centrum.

• rozmanitost
    • osobní odběr, neochota , arogance co zase chci.
    • Raději si to nechám poslat než se dívat na toho pána.

osobní odběr, neochota , arogance co zase chci.
    Raději si to nechám poslat, ale spíše nakoupím jinde když nechce pán moje peníze. než se dívat na toho pána.Pokud to byl majitel nechápu jak může fungovat.
    Nedoporučuji osobní převzetí.

Reakce obchodu Bike tuning centrum

Vážený pane Nečas, opravdu nerozumíme vaší reakci a hodnocení, buď jste si spletl obchod a nebo máte nějake osobní problémy, což nás velice mrzí. Ke všem našim zákazníkům se chováme naprosto standartně a snažíme se jim ve všem vyjít vstříc. A jestli se na někoho nechcete dívat, tak tam prostě nechoďte. Děkujeme

• -nevím
    • -obchodem používaný dopravce PPL mně určil dobu dodání od 08.00 do 18.00 jako důsledek toho, že obchod neudal moje tel.číslo (bylo uvedeno v objednávce).
    • -dodané podložky pod představec byly dodány s logem Force, ačkoliv jsem objednal černé bez loga. Vracet to s ohledem na cenu dopravy nelze, použít také ne
    • -v obchodních podmínkách má obchod uvedeno, že v případě odstoupení od kupní smlouvy vrací pouze peníze za zboží, nikoli za dopravu, což je v rozporu s OZ (známý nešvar některých e-shopů)

možná jsem měl jenom smůlu, ale spokojen nejsem, ale nemohu obchod doporučit

• -

Vzhledem k tomu, že jde o menší obchod, tak jsem doufal v lepší servis. Spletl jsem se. Místo kola Dema,které přes informaci na webu už neměl mi bylo nabídnuto RockMachine a já ho vzal. Kolo přišlo naražené v přední části rámu z kterého trčela ostrá "špona"5x4mm. Takto dával již prodejce zboží do krabice, protože byla nepoškozená. Nešlo o originál zabalené kolo, ale podle vzhledu o kolo, které stálo měsíce na prodejně. Usuzuji podle vrstvy prachu a přilepených a zdeformovaných gumových podložkách po přidělaných a znovu oddělaných postranních kolečkách. Přestože bylo kolo zjevně vystaveno na prodejně. tak nebylo vůbec seřízeno a zadní kolo rachtalo a bylo v ložiscích volné. Když jsem do obchodu volal, tak mě odbyl arogantní muž s poznámkou, že jsem dostal lepší cenu díky eshopu a servis si mám udělat sám. Tak jsem si kolo seřídil, špónu zahladil, aby se kluk nepořezal a přetřel lakem. Prostě jako před 30 lety. Po seřízení je kolo super.

• Špatné info o stavu zboží skladem.

Levný, ale nelze spoléhat na info na webu. Co mají uvedeno jako skladem, tak skladem rozhodně nemají.

• u zboží které není již na skladě nebylo upozornění že ho nemají - šlo normálně objednat,bez jákehokokoliv upozornění!!

Reakce obchodu Bike tuning centrum

I toto se bohužel u některé položky může stát a vždy nabízíme našim zákazníkům alternativu ke zboží, které momentálně není skladem.
    Děkujeme.

Ze čtyr objednaných položek (u všech eshop psal skladem) nakonec byly na skladě jen dvě.
    Byl jsem v časovém presu, tak jsem nakonec objednal aspoň ty dvě. Aktualizace skladu by mohla být lepší.