• Byl jsem se podívat v jejich kamenné prodejně. Přišlo první zklamání. Skoro žádné zboží oproti obrázkům na jejich webu. Prodavač mi poradil, abych helmu objednal v e-shopu, nechal si ji zaslat, vyzkoušel a poté teprve převzal. Učinil jsem tak a po 23 dnech mi přišel email, že mám smůlu, že nic nepřijde :)

Měsíc nejezdím, protože nemám helmu. Podle aktuálního stavu na jejich e-shopu to vypadá, že je s nimi konec...

• nevím
    • nevím

Zboží jsem v tomto obchodě objednal proto, protože cena byla na našem trhu nejnižší. Po necelém měsíci přišla odpověď, že zboží je vyprodáno. V jiných e-shopech je totožné zboží skladem (i v DE), ale cena je vyšší.

• zaplatili jsme a zboží v nedohlednu
    • ZAPLATIŠ A NEDOSTANEŠ NIC.

• Dodací lhúty
    • zatím žádnou nevidím
    • dodací lhůta - nic nedorazilo

jako drzost mi připadá žádat hodnocení, když zboží (zatím, doufám)nedorazilo.

• Zajímavá nabídka, o kvalitě zatím nebudu hovořit, neboť zboží ještě nedorazilo.
    • rozhodl jsem se nakoupit neboť mne zaujala paleta nabídek, a kvalita preferovaného zboží.
    • Zápory?: dlouhé dodací lhůty, které snižují důvěryhodnost.
    • Proč nedoporučit?: ještě nemám zkušenost, nemohu soudit. . . Kdos bez viny hoď kamenem

• Zboží zatím nedorazilo, možná ani nedorazí, takže asi ušetřím...
    • Nevím, proč zboží nedorazilo, ale zřejmě to bude ta slabina, že objednané zboží nedorazí.

Nic nedorazilo, proto známým nedoporučím. Stačilo by mi, kdyby mi někdo poslal mail, že zboží momentálně není dostupné a kdy asi dorazí. Nakoupil bych jinde.

• *dodací lhůta
    • *registrace se podařila až na 3.pokus

Nepoužitelný, viz výše slabiny.

• -
    • -dlouha dodaci lhuta

v tomto obchode je strasne moc veci a chce to cas na to aby si to clovek prohlidl vse,,,stoji to za to.:)

• nekomunikuje

• vÝDEJ ZBOŽÍ PĚES PARTNERY Popron , ZATÍM NEVYSKOUŠENO ,PROTOŽE ZBOŽÍ JĚŠTĚ NEDORAZILO
    • DLOUHÉ DODACI LHUTY

LITUJI,ŽE JSEM SI ZBOŽÍ NEOBJEDNAL JINDE ,PROTOŽE HO POTŘEBUJI A MUSÍM ČEKAT 30 DNU I KDYZ BYLO UVEDENO JAKO SKLADEM.

nepřesné popisky u zboží,je uveden kov a zboží je z plastu

• široký sortiment zboží
    • méně přehledné webové stránky

spokojenost

• Možná jsem vyjímka,ale ani po měsíci nemám objednané zboží.Jestli se něco změní doplním.

• Zboží bylo objednáno a nic a nikdo se neozval. Už je to měsíc.

• Kvalita a rychlost.

Podařilo se mně objednat zboží, které jsem nedostala koupit v obchodě.

• Široká nabídka zboží
    • - příliš dlouhé dodací lhůty

• Nákup z domova
    • Slušné ceny

Nakoupil jsem v tomto obchodě proto že nabízejí zajímavé věci za zajímavé ceny.Bohužel jsem nedostal vše co jsem si objednal a komunikace by mohla být také lepší.A hlavně POZOR na dodání balíku.Nepříjde od BIKE IN ale od POPRON MEDIA což mě zmátlo.Jinak vše v pořádku a obchod doporučuji.

• komunikace