• příjemné ceny
    • nepošlou doklady o koupi elektronicky
    • podaná reklamace bez jakékoliv reakce po 39 dnů, dokud jsem to sám nezačal řešit
    • byrokratické jednání

Bohužel nemůžu doporučit, především z důvodu jisté míry neochoty a byrokracie. Nákup samotný ok. Tedy až na to, že nedostanete doklady o koupi elektronicky, což od e-shopu očekáváte tak nějak automaticky a ty papírové (pokud vůbec v balení byl?) vyhazujete. Nakonec vlastně ani nevíte, za kolik jste zboží nakoupili a kolik máte případně nárokovat zpět.
    Reklamaci mi sice přijali i bez dokladu, jen s číslem objednávky (malé bezvýznamné +). Ale tím to pozitivní končí. Po 39ti dnech od přijetí reklamovaného zboží na pobočce zasílám odstoupení od smlouvy, protože se mi do té doby nikdo neozval, jak bude reklamace řešena, že se zdržela,... Prostě nic.
    Po odstoupení od smlouvy byly peníze vráceny rychle, přestože si prodejce neodpustil poznámku o 14cti dnech na vrácení. Vůbec ale netuším, zda mi byla vrácena správná částka za bundu, zda v tom byly nebo nebyly zahrnuty i náklady na vrácení, na které mám nárok. Bohužel jsem si k dopravě neponechal doklad, což je moje chyba a plně to respektuji, nicméně v rámci spokojenosti zákazníka bych očekával, že si prodejce nebude byrokraticky nárokovat doklad, když je cena jasná a řešení, jak náklady na tuto položku zavést do účetnictví jsou i jiná, než na základě požadovaného dokladu.
    Celkově zklamání. Volil jsem je kvůli nižší ceně, nicméně si příště raději připlatím za osvědčenou kvalitu renomovanějších prodejců.

• široký sortiment
    • cenové akce
    • komunikace
    • rychlost vyřízení objednávky
    • vůbec nic

Spokojenost

Jen ty nejlepší

• Byl to můj třetí nákup v tomto obchodě a opět proběhlo vše naprosto v pořádku

• sortiment cyklooblečení

Příjemní a ochotní prodejci. Skvělý sortiment.

Rychlé a bezproblémové dodání.

• Vecer objednano, rano vyzvednuto..

Vse v pohode, velky vyber skladem..

Nabídka a rychlé dodání.

• Dlouhá dodací lhůta.

POHODA

bez výhrad

Velký výběr kvalitního zboží

• Dostupnost v Praze

Vše Ok.

• Velký výběr zboží za příznivé ceny.

• příznivé akční ceny, široká paleta výrobků

Léty prověřený obchod. Rád se vracím.

• Velice rychle dodani

Nakupuji zde poprvé,zatím nevím.