Přišlo mě do emilu že mě přijde balík a nic a nikdo se neozval i když jsem Vás upozornovala a ptala se kde se balík nachází.Odpověd žádná.

• Zobrazení šperků
    • Klady: profesionálně nafocené šperky
    • Zápory: bohužel realita je jiná.

K obchodu jako takovému výhrady nemám. Komunikace i dodání zboží bylo téměř bez závad. Říkám téměř protože s Českou poštou jsou vždy problémy, ale to je jiná záležitost. Co mi vadí je že šperky vypadají na stránkách úchvatně, ale po dodání jsem byl hodně zklamaný. Bez lesku, velmi malé a to jak kameny tak řetízek zvláště u svatební soupravy. Zkrátka velké zklamání.

Reakce obchodu BIJOUX TREND CZ

Vážený zákazníků, velice nás překvapila Vaše recenze. Objednal jste si malé soupravičky, u kterých jsou napsané rozměry. Naši zákazníci jsou s bižuterií velice spokojeni. Pokud Vy spokojen nejste,můžete zboží vrátit. Bijoux Trend

• napsala jsem e-mail, že mi došlo poškozené zboží před 2dny a jediná odezva je dotazník spokojenosti, který nedává prostor k vyjádření. Omlouvám se ale na některé otázky nedokáži v této chvíli odpovědět. musela bych odsoudit firmu bez vyjádření druhé strany.Slabiny:nekomunikativnost.

Zboží mi přišlo poškozené ovšem bez poškozeného obalu. S touhle situací jsem se nikdy nesetkala a proto jsem oslovila firmu E-mailem jak dál postupovat. Neodsuzuji ihned, stát se mohlo cokoliv ale ocenila bych komunikaci, které jsem se doposud nedočkala.Dotazník si vyžaduje odpověď, jestli bych tuto firmu doporučila známým, dělám to nerada ale v tuhle chvíli musím napsat že ne.

Vážená paní Máčalová,
    Je nám velice líto, že Vám přišlo zboží poškozené i bez poškozeného obalu. Bohužel toto se stát může i přes veškerou naši snahu o ochranu zboží vhodným zabalením. Nicméně nám žádný Váš email prozatím nedoŕazil. Není problém zboží vyměnit. Zavolejte na jeden z telefonů uvedených na našich stránkách a celou situaci promptně vyřešíme. S pozdravem BT.

• líbí se mi tento styl šperků, jsou jednoduché a nápadité
    • je to podle mého dost drahé

pokud na to máte, tak vřele doporučuji

Vážený zákazníku,
    Neváhejte a navštivte prodejny bižuterie v jakémkoli nákupním centru a tam se podívejte na ceny, za které se prodává "kvalitní" bižuterie z Číny a Hong-Kongu. Od ceny si také nezapomeňte odečíst DPH20%, o které nás okrádá náš skvěle hospodařící stát. S pozdravem BT.

• Zboží se zdálo být hezčí na internetu než ve skutečnosti, náušnice nesedí, otáčí se a nejsou výrazné.Soupravu nechám dceři a na svatbu si pořídím jinou.

Vážená Marto,
    Velmi nás mrzí, že Vám naše šperky nesedí. Každému bohužel sedí něco jiného a ne vždy na těle vypadají stejně jako na stojánku. Je zapotřebí věnovat pozornost pospiskům, zejména o velikosti šperků. Tým BT

Zboží není tak kvalitní jak by člověk očekával od Jablonecké bižuterie..bylo nepoužitelné, nárdelník se přetáčel, kurunka vůbec neseděla.

Vážený zákazníku,
    Velmi nás mrzí, že se Vám naše šperky nelíbí a byla jste zklamaná z toho, že Vám neseděli, byť Vámi objednané šperky jsou jedny z nejprodávanějších. I to se samozřejmě může stát, když nelze šperky dopředu nevyzkoušet. Nemáme problém s jejich výměnou či vrácením peněz. BT.

• prohlédnutí výrobků bez spěchu
    • zatím nedokážu posoudit

Jsem z vesnice a mám omezený přístup k nákupním možnostem

• Pohodlnost nákupu z domova.

Velký výběr zboží

Obchod bych nedoporučila ostatním.
    Z duvodu,že nakupuji velkoobchodně pro naše prodejny.

• přehlednost, hezké zboží
    • žádné jsem nezjistila

Vřele tento internetový obchod doporučuji. Neměla jsem žádný problém. Zboží bylo doručeno v pořádku.

Vážený zákazníku,
    Díky za Vaši pozitivní recenzi, ale příště prosím dejte pozor, zda-li nám omylem nedáváte palec dolů:(... BT

• -
    • -

rychlá prvotní reakce, následně zdlouhavější reakce. po urgenci dojem zbrklého jednání, které se projevilo na kompletaci zboží - 2 stříbrné náušnice ke kompletu sice s kamínkem stejné barvy došly, ale každá s jiným výbrusem kamínku !

Vážený zákazníku,
    Velmi nás mrzí, že u našich šperků došlo k takovémuto pomýlení. Větší kameny jsou vyráběny ručně a tudíž nejsou 100% shodné. Při balení jsme tento větší rozdíl zřejmě přehlédli za což se Vám velmi omlouváme. Pokud máte zájem, není problém Vám je vyměnit. Tým BT.

• kvalitní zboží
    • zboží, které jsem jinde ještě neviděla
    • rychlost při dodání
    • nepřehlednost web. stránek

Obchod je dobrý
    kvalitní zboží a pěkný
    určitě ho dopuručuji

Reakce obchodu BIJOUX TREND CZ

Vážený zákazíku, děkujeme za Vaši recenzi našeho obchodu. Jen nás trošku zaráží, že na jednu stranu píšete, že nás doporučujete a na druhou stranu nám dáváte palec dolů, jako že ne, tak nevíme co si máme vybrat. BT.