• Nekomunikují. Nedodržují termín.

Až po několikáté urgenci slíbí, že zboží bude odesláno, nakonec objednávku zruší. Zboží měli na internetu uvedeno jako skladem a dodání do 2-3 pracovní dní, já se odpovědi dočkala po týdnu.

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

Mrzí nás Vaše zkušenost a velice se omlouváme za komplikace.

Současná dopravní situace je velmi špatná a naše zboží se uvízlo na centrálním skladě, nemohli jsme Vaši objednávku vykrýt včas. Za to se omlouváme, nicméně penízky za nedodané zboží jsme Vám hned vrátili.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
    Váš Biggy týˇ

Dobrý výrobek

• Provedla jsem objednávku 19.10. zapalceno...od té doby nekomunikují .. zboží nepřišlo... Telefon obsazeny ..
    • Nikdy víc

Akorát mě obrali o peníze

• V pořádku

• jednoduchost objednávky

• Ani po 8i dnech nedorazil žádný mail ohledně dodání zboží apod...

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

z technického důvodu nebyla bohužel Vaše objednávka č. 14175 provedena správně. Nicméně jsme ji nechali zpracovat a hned poslat na Vámi zvolenou adresu. Pošleme následně číslo zásilky pro sledování.

Děkujeme za pochopení a se omlouváme za vzniklé komplilace.

S pozdravem,
    Váš Biggy tým

Solidní obchodování, rychlé dodání. Zboží naprosto v pořádku! Doporučuji.

• dodáno něco jiného i na podruhé i s výslovným upozorněním v poznámce že vyloženě trvám na stříbrné variantě , poslali opět zlatou , dodnes marně čekám na slíbené kódy pro vrácení.
    • i po komunikaci na chatu nic !!!

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

Děkujeme Vám za Váš nákup na Biggy.cz, a je nám líto, že Vám vznikly nepříjemnosti při nákupu u nás.

Prosíme, napište nám číslo objednávky do e-mailu nebo využijte infolinku, rádi tuto nepříjemnou situaci vyřešíme a pro Vás zajistit nové zboží či vrácení.

Děkujeme,

Váš Biggy tým

• Při změně doručení o1den, jsem si balíček musel vyzvednout sám.

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

Děkujeme, že jste nakoupil u nás. Neustále se snažíme zdokonalovat naše služby, věříme, že při dalším nákupu budete jen spokojený .
    S pozdravem, Tým Biggycz

Pohoda

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

Dobrý den, mockrát děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Věříme, že Vaše spokojenost bude pokračovat.

• Jsem spokojen, velice.

• rychlé, kvalitní

• Skvělé ceny
    • Velký výběr zboží

Sháněl jsem velkou deku na pláž. Byl to trochu problém. Buď byla malá nebo nehezká anebo drahá. Zde jsem našel přesně to co jsem hledal.

Rychle dodání zboží

• spokojen

Strojek přišel poškozen

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

Děkujeme Vám za Váš nákup na Biggy.cz, a je nám líto, že Vám vznikly nepříjemnosti při nákupu u naší společnosti.

Občas se stane, že balíček nedorazí v takovém stavu, jaký jste si představovali. Pokud jste zjistili vadu na výrobku, nebo výrobek přestal fungovat v průběhu běžného používání, tak nám prosíme dejte vědět, zajistíme výměnu výrobku nebo vrácení platby.

Poprosila bych Vás tedy o zpětnou reakci na naše reklamační oddělení: [email protected], abychom mohli tuto nepříjemnou situaci uzavřít a pro Vás zajistit nové zboží či vrácení platby.

Děkuji za pochopení a přeji Vám hezký den.

Váš Biggy tým.

Objednaval jsrm poprve na Biggy.cz - celovku. Vse probehlo jak ma byt, celovka byla dorucena velice rychle. Uplna spokojenost.

Tým Biggy.cz

Vše proběhlo rychle a v naprostém pořádku.
    Všem doporučuji ...

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

Dobrý den, velmi si ceníme Vaši zpětné vazby. Děkujeme, že jste si zvolil/a náš e-shop.
    Tým Biggy.cz

• Co nabízí to mají skladem
    • Rychlé doručení

• Rychle dodani