• Moje objednávka dosud nebyla vyřízena, ani nejsem informován zda bude vůbec realizována. Sjednejte nápravu.

• zadna neni
    • Neobjednavat!!!

Dorazilo uplne neco jineho,nez jsem si objednala. Tel vypli a na email nikdo nereaguje. Vyhnout se obloukem!!

• spokojenost

od objednávky Vámi přijaté obchod nekomunikuje tak nevim.....

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

Mrzí nás, že jste nebyl spokojený s našimi službami. Nicméně reklamace byla vyřízena dle přání. Tak jenom do budoucna jenom spokojenost.

Děkujeme.
    Tým Biggy.cz

• rychlé doručení
  • Pouze objednávka,dále dlouho nic ,na dotaz reakce nic a o nějakem postupu objednávky opět nic takže shrnuto výsledek velká 0. Nedoporučuji tudíž také šem 0.

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

Vaše objednávka č. 15928 byla zaslána dne 10.02. Bohužel se nám vrátila zásilka z důvodu nevyzvednutí. Prosím o informaci, zda si budete přát zboží znovu poslat.

• Mají sportovní potřeby za výhodnou cenu

• Rychlost vyrizeni

rychlost, ochota

• dobré balení

dobrá cena, dobrá čelovka

• Špatná komunikace

Objednala jsem tančící huggy wuggy a nelze nabít, psala jsem email, SMS a tel. číslo je nedostupné, jste podvodníci

• Poslaly mi jiné zboží
    • Infolinka nefunkční

Dnes mi přišla zásilka kde měla být elektronika za 900kc a místo toho tam bylo dvojí balení nějakých gumových podložek pod pračku.... Telefon mi nikdo nezvedá nekupovat nic!

• Psala jsem jasně ,že předložku nechci v modre barvĕ!!!!
    I přesto v modré přišla.

Infolinka nedostupná celý den a na email o stornování či na zprávu na Messenger nikdo neodpověděl.

• okamžité dodání

Zboží poškozené ulomený spodní držák.!!!

rychlé dodání a ne úplně kvalitní zboží

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

Děkujeme za zpětnou vazbu.

Mrzí nás, že zboží Vám nesplnilo podle Vašich představ, nicméně na tento produkt slyšíme samé chvály, většina zákazníků od nás odcházela spokojena, jinak bychom jej přestali nabízet.

Pokud si přejete zboží vrátit, kontaktujte, prosím naše reklamační oddělení na email: [email protected]. Pevně věříme, že i nadále budete spokojen.

Děkujeme,
    Biggy tým

• zajímavá nabídka za přijatelné ceny

• Nekomunikují pochybné kontakty

Potvrdili příjem objednávky asi automaticky a dále nekomunikují tel číslo nedostupné zadal jsem platbu na dobírku naštěstí.OBCHOD NAPROSTO NEDOPORUČUJI jedná se očividně asi o podvodníky kteří nic stavem nemaji jen překupují odjinud napadnout mě to mělo už podle pomalu žádných kontaktů na tuto firmu.

Reakce obchodu Biggy.cz - Nákupy bezpochyby

Děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás Vaše zkušenost. Z důvodu rychlého prodeje a přílíš velkého poptávků, Vaše objednávka z naši nepatrnosti nebyla správně provedena.
    Zboží, které jste objednal máme všechny skladem a nepřekupujeme odnikud, pokud si přejete objednávku poslat, prosím kontaktujte nás na email: [email protected], rádi Vám pošleme a náklady za dopravu budou na nás.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
    Váš Biggy.cz tým