Zklamání. Krabička s jahodami v čokoládě poloprázdná, půlky, malé kousky. Smutné.

• Dlha dodacia doba
  • zahranicna platobna karta konkretene z DE mi bola pri platbe za tovar zamietnuta ,vratila som sa spet na platobne brany a vybrala som sposob vorkasse t.j. prevod z mojho uctu na vas . Do meilu ste mi poslali pokykny k platbe s podotykam slovenskym IBAN cislom a teraz pride to najlepsie vasa pracovnicka mi tvrdi ze vase cislo uctu je len s ceskou predvolbou v tvare IBAN a ze mam zaslat aj doklad v pokynoch o platbe nakolko moj doklad o prevode platby z banky nestacil a platba sa nevie najst . Dnes je to vyse tyzdna od zaplatenia tovaru a ja stale cakam na vyjadrenie o od vas nakolko platbu dohladavate . To ze som zabudla napisat cislo objednavke do variabilneho symbolu som reklamovala hned Po zaplaeni tovaru myslim ze 8 dni cakat na dohladanie platby je celkom dost verim ze tuto zalizitost vyriesite co najrychlejsie . Inak pani v tel. Bola velmi mila a ustretova co ma prekvapuje je ze informaciu ze som uhradila platbu na slovensky ucet zobrala s velkym prekvapenim postupovala som len podla vasich pokynov k platbe
    S pozdravom D. Kramer

Reakce obchodu Big Boy Shop

je nám líto, že jste měla problémy s platbou. Bohužel tím, že jste si vybrala platební metodu přes zprostředkovatele GoPay, tak platbu nemáme pod kontrolou, až do doby, dokud je GoPay schopen platbu identifikovat a spárovat s objednávkou. Pokud se stane, že se údaje zašlou nekompletní ( jako právě ve Vašem případě bez VS), platba uvízne na sběrném účtu GoPay. Platební údaje jste obdržela od GoPay, ne přímo od nás, jak uvádíte. Hledali jsme Vaši platbu na všech našich účtech a nedařilo se ji dohledat. Chvilku nám bohužel trvalo, než se přišlo na to, že uvízla právě na účtu GoPay.
    Věříme, že se tato situace nebude již opakovat, ale eliminovat ji bohužel neumíme.

Tímto se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým BIG BOY

Příliš aromatické chuť
    Nevyvážené chutě
    Krém moc tekutý
    Cena přemrštěná

Reakce obchodu Big Boy Shop

děkujeme za Vaši zprávu. Je nám líto, že Vás naše vánoční limitky neoslovily. Třeba si však příště vyberete některý z našich bestsellerů a zamilujete se po první lžičce.
    S pozdravem tým BIG BOY

Po týdnu nemám zpětnou vazbu ani zboží

Reakce obchodu Big Boy Shop

Dobrý den, objednávku jste stornovala, proto nebyla doručena. V případě, že by se u příští objednávky vyskytl jakýkoliv problém, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku. Jsme tu pro Vás.
    Tým BIG BOY

• Dobre vyrobky
    • Dodaci lhuta

Na zbozi cekam 11dni. Veci ze zahranici dorazi rychleji. Byla zde sice platba prevodem, ale ten je taky behem 2 dnu v dnesni dobe vyresen.
    Vyrobky mam rada, ale budu priste resit u partnerskych prodeju, bohuzel ne přimo.

Reakce obchodu Big Boy Shop

velice se omlouváme za zpoždění v odeslání balíčku. Pokud byste Váš názor změnila, moc rádi Vám dokážeme, že se jednalo o mimořádný případ.
    Děkujeme za pochopení, tým BIG BOY

• Jedno maslo big bueno bolo chutné
    • Minuli sme cez 70€, všetko je s prepacenim odporne. Zo vsetkeho nam chuti jedna maximalne 2 veci. Už sa nedáme zlákať židekovej ani inym influencerom na nakupenie tychto potravin. Za nas neodporucame, vsetko chuti umelo a nieje to absolutne dobre tak ako to prezentuju.

Reakce obchodu Big Boy Shop

děkujeme za recenzi. Výrobě produktů věnujeme maximální péči a lásku, proto nás Vaše hodnocení upřímně mrzí. Nicméně jak se říká - sto lidí, sto chutí a my máme to štěstí, že dalších 99 % je zákazníků u nás spokojených.
    Budeme doufat, že se Vám třeba třeba v budoucnu zalíbí nějaká novinka, která Vám padne do noty.
    Hezký den přeje BIG BOY.

• zboží mi do dnešního dne nedorazilo

Reakce obchodu Big Boy Shop

děkujeme za Vaše hodnocení. V našem systému evidujeme balíček jako doručený. V případě, že máte jakýkoliv problém, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku, kde Vám se vším moc rádi pomůžeme.
    Váš BIG BOY

Dlhé dodanie

• Drahé poštovné
    • Produkty sú akože v zľave
    • Dlhé doručenie

Reakce obchodu Big Boy Shop

mrzí nás Vaše negativní recenze. Ihned jsme objednávku kontrolovali.
    Sleva na produkty je uplatněna, poštovné bylo zdarma. Do tří dnů od obdržení objednávky jsme produkty pečlivě zabalili a předali dopravci, o čemž jsme Vás také informovali. Následující den byla objednávka doručena.
    Nicméně věříme, že při příští objednávce budete s dodávkou spokojenější a na našich produktech si opět pochutnáte.
    Hezký den přeje BIG BOY.

• trva nez to dojde

Reakce obchodu Big Boy Shop

Vaši objednávku evidujeme jako expedovanou následující den od jejího přijetí.
    Bohužel, pokud nás nekontaktujete, nemůžeme zjistit, že dosud nebyla doručena... Ihned stav balíčku prověříme u dopravce, abyste jej obdržela co nejdříve a byla s nákupem u nás spokojená. O následující postupu Vás budeme informovat emailem.
    V případě, že potřebujete jakékoliv informace, vždy prosím kontaktujte naši zákaznickou linku. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.
    Hezký den.

V dnešní době mi přijde tato doba doručení opravdu dlouhá

• Akce dopravy za 1 Kc a moznosti slevovych kodu

Opravdu dlouha doba dodani,zbozi doted neni ani ceste.A uz bych ho mela hodnotit.

• Doba dodání

Ráda bych hodnotila kladně, ale stále čekám, až e-shop po týdnu odešle objednávku.

• Je to týždeň čo som si objednala tovar a stále mi nič neprišlo

• Nabídka, akce

Lyo ovoce v sáčku bylo volně dané do bedny. Jahody co byly ve spodu jsou z půlky prach, jak se tloukly. Žádná výplň, folie, nic ‍♀️.

• Zboží nedorazilo z důvodu chyby dopravce a obchod není ochotný to řešit.

Komunikace špatná. Pouze že zaplaceno a jinak nic. Zboží stále nemám.

Nepřišel mi vůbec email s objednávkou a ani zboží

Zboží sem objednal před 11 dny vše skladem do dneška nedorazilo nedoporučuji