• nemá

Reakce obchodu Big Boss

Velmi děkujeme za Vaše doporučení a vážíme si Vaší přízně, dovolte nám ji ocenit menším dárkem.

• serioznost, rychlost dodání

všem novým klientům vřele doporučuji,seriozní a rychlé dodání objednaného zboží.

Reakce obchodu Big Boss

• pro nákup jsem se rozhodla protože nabízí i nadměrné velikosti
    • celkem krátká dodací lhůta
    • dobrá komunikace při objednávce, avšak další komunikace veškerá žádná
    • objednávka vyřízena včas, avšak reklamace dodávky dlouhou dobu bez odpovědi
    • nelze si ověřit, kdy bude náhrada doručena
    • reklamace asi není "obchod" a proto dodavatele už moc nezajímá - hlavně že má zaplaceno

Názor shrnovat považuji za bezpředmětné, neboť jsem výhody a nevýhody uvedla výše, každý ať si udělá názor sám

Reakce obchodu Big Boss

Dobrý den, je nám líto, ale v období od 10.07. do 20.07. probíhala dovolená (upozornění i na www stránkách), tudíž objednávky odcházely, ale nebyl přítomen nikdo, kdo by vyřizoval výměny zboží a reklamace, protože ze zákona je na tuto činnost 30 dní, takže jsme předpokládali, že 10 dní nebude až takový problém, vzhledem k tomu, že reklamace a výměny vyřizujeme většinou do tří dní, od obdržení zásilky. Mýlili jsme se! Omlouváme se Vám a všem ostatním zákazníkům.

• Nadměrné velikosti.

Ochota,vstřícnost,rychlost

Reakce obchodu Big Boss

• Vyhoda nakupu z domova.
    • Nema

Doporucuji

Reakce obchodu Big Boss

• rychlé vyřízení objednávky, přijatelné ceny,

Reakce obchodu Big Boss

• Konečně jsem objevil obchod s mojí velikostí!
    • Žádné jsem neobjevil

Doporučuji !

Reakce obchodu Big Boss

Jsme rádi, že jste nás objevil a uděláme maximum proto, aby jste už nemusel objevovat i někoho jiného. Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a posíláme dárek.

• nákup na jednom místě
    • nezjištěno

velmi dobré

Reakce obchodu Big Boss

Děkujeme za Vaše hodnocení a vážíme si Vaší upřímnosti, slibujeme, že budeme na dále pracovat na tom, aby jsme byli ještě lepší. Za Vaše hodnocení Vám posíláme dárek.

• zboží skladem
    • tabulka velikostí

Kvalitní a levné bohužel občas jiná velikost, ale i tak velká spokojenost

Reakce obchodu Big Boss

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a za podnět na zlepšení. Do budoucna budeme kromě tabulky pro výběr velikosti, uvádět i konkrétní velikost u konkrétního výrobku v jeho popisu, tak aby byl komfort při nakupování maximální. Za Vaše hodnocení Vám posíláme dárek.

• oblečení nadměrných velikosti
    • trochu větší sortiment

Velmi pohodlný nákup nadměrných velikosti, takže se nemusíme vláčet po obchodech a zkoušet, také jsou vyzkoušené přehledné velikosti

Reakce obchodu Big Boss

Velmi děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a posíláme Vám za něj dárek. Děkujeme, že u nás nakupujete.

• Nadměrné velikosti je pro mě to důležité.
    • Nic mě ně napadá.No možná pokud by to bylo možné více a sortimentu v nadměrné velkosti

Doporučuji Vám tam nakupovat. Dobrá kvalita,rychlá komunikace a přístupné ceny!!!

Reakce obchodu Big Boss

Děkujeme za pozitivní hodnocení. V sortimentu nadměrných velikostí nabízíme aktuálně 630 druhů věcí, máte pravdu, musíme na sobě zapracovat a rozšířit nabídku alespoň na 1000 položek, protože i člověk s nadměrnou velikostí má mít právo na to nosit hezké a kvalitní věci a mít si z čeho vybírat. Každopádně Vám posíláme za Vaše hodnocení dárek už teď!

• Nikde jinde neseženeme velké velikosti.

Doporučuji,vybíráte z domu,v klidu,nevýhodou je,že to vždy nepadne.

Reakce obchodu Big Boss

Děkujeme za Váš nákup a omlouváme se, že to dnes nepadlo, peníze obdržíte obratem zpět.

Super obchod s oblečením pro velký chlapy!!!

Reakce obchodu Big Boss

Moc děkujeme za Vaše hodnocení, protože si uvědomujeme, že napsat kritiku je daleko snadnější, než někoho pochválit. Za Vaše hodnocení Vám posíláme dárek.

• Mají nadměrne velikosti jsem rad že jsem vas objevil jsem velice spokojen

Dobry obchod s nadměrnými velikostmi mam problém něco na sebe koupit tak jesem s vámi velice spokojen a budu ješte u vas nakupovat.Velice rad vas doporučim dalším zakaznikum s krasnym pozdravem FRANTA

Reakce obchodu Big Boss

Díky Vám a dalším spokojeným zákazníkům se můžeme neustále rozrůstat a vyvíjet tlak na výrobce, že i v kategorii od 3XL chceme nosit kvalitní, moderní a značkové oblečení! Za Vaše hodnocení Vám posíláme dárek.

Perfektní servis, skvělá komunikace, zboží dorazilo rychle.

Reakce obchodu Big Boss

Děkujeme, že jste u nás nakoupil a rovněž děkujeme, že jste si našel čas nás pochválit! Za Vaše hodnocení Vám posíláme dárek.

Výborné jednání,výměna malého oděvu(špatně z mé strany) proběhla bleskově po telefonické domluvě. Všem otylým spoluobčanům tento obchod vřele doporučuji. Framal.

Reakce obchodu Big Boss

Velmi děkujeme za skvělé hodnocení a posíláme dárek!

• Výborná nabídka velikostí, které nejsou běžně na trhu
    • zatím nemám zkušenosti.

Reakce obchodu Big Boss

Děkujeme za Vaše hodnocení a posíláme Vám dárek. Chtěli by jsme mít ještě větší nabídku, ale vše záleží na tom, jestli nám i nadále zachováte svou přízeň, protože naším cílem není jen prodávat oblečení, ale prodávat takové oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle!

• kvalitní zboží
    • rychlost dodání
    • nadstandardní výběr zboží
    • hůře jsem se orientovala na webových stránkách

Nakoupila jsem zde kvůli velkému výběru zboží v mnoha velikostech. Obchod doporučuji, vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu Big Boss

Za Vaše hodnocení Vám posíláme dárek. Co se týká orientace na webových stránkách, budeme Vás kontaktovat pro upřesnění. Ještě jednou děkujeme za Váš nákup a za to, že jste si našla čas nás pochválit.

• Pohodlné nakupování
    • -

Pohodlnost

Reakce obchodu Big Boss

Pohodlný nákup je dobrý nákup a o to, aby jste u nás dobře nakoupili, nám jde především. Přejeme hezké Vánoční svátky a děkujeme za hodnocení a objednávku.

• velikosti odpovídají
    • nevím nic

doporučila bych ho

Reakce obchodu Big Boss

Děkujeme, že jste si našla čas nás doporučit.