• Doplňte možnost zadání telefonního číslo u jiné dodací adresy. Děkuji!

Reakce obchodu bidetshop.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za skvělou radu. Naprostý souhlas tato funkcionalita by byla velmi vhodní. Již jsme požádali IT oddělení o doplnění možnosti zadat tel. číslo u jiné doručovací adresy. Děkujeme Vám.

• Odbornost při výkladu o výrobku, zodpovězeny dotazy ke spokojenosti zákazníka i o víkendu a mimo prodejní dobu.

• rychlá expedice

Děkujeme :-)

Komunikace a rychlost dodání na výbornou.
    Bohužel produkt je velkým zklamáním

Reakce obchodu bidetshop.cz

Mrzí nás každý případ zákazníka, který ať z jakéhokoliv důvodu má pocit, že u nás neobdržel dostatečnou kvalitu zboží i služeb za požadovanou cenu. S ohledem k celkovým velmi dobrým referencím, které dlouhodobě náš obchod má - jak reference o službách, ale i reference na kvalitu zboží, si troufám s jistotou tvrdit, že v tomto konkrétním případě muselo dojít k nerealistickým očekáváním zákazníka, nebo a to je také možnost došlo k technickému problému na samotném výrobku, který ale s námi nikdo konkrétně neřešil. Není-li zákazník spokojen měl využít možnosti odstoupit od kupní smlouvy. Toto se nestalo a výrobek nám vrácen nebyl.

Dobré jednání Ochota!

ok

Flexibilita

Děkujeme :-)

Objednání a dodání bylo rychlé a komunikace s obchodem je výborná!

• dodání do druhého dne od objednání

• Obchod nekomunikuje

Reakce obchodu bidetshop.cz

Dobrý den, zákazník si objednal produkt, který je na cestě od výrobce a bude k dispozici v půběhu měsíce prosince. Následně dostal automatické potvrzení objednávky. Mrzí nás Vaše negativní reference, že nekomunikujeme, což musím kategoricky odmítnout a vnímám to jako možný důsledek toho, že jste si při objednávce nevšimla, že objednávate zboží s budoucím datem naskladnění. Když budete mít jakékoliv dotazy, proím kontaktujte nás na uvedených kontaktech v objednávce nebo na webu.

Dne 16. 11. 2021 jsem si objednala hyundaibidet, objednávku jste mi potvrdili a tím to skončilo, žádnou zásilku jsem neobdržela ani zprávu o odeslání, dnes jsem obdržela email abych ohodnotila nákup, který neproběhl, poněvadž jsem do dnešního dne ani zprávu ani zásilku nedostala. Marková

Rychlost, velká spokojenost

Děkujeme za hodnocení :-)

Ve středu 13. nám přestal fungovat 13 let starý DIB. Kolem 17 hodiny jsem objednal nový a v pátek ráno mi ho dovezla GLS. Ještě aby nový Hyundai měl podobnou výdrž. Funkce a ovládání jsou stejné.

vše v pořádku

Děkujeme

Bidet byl bohužel nefunkční, nepomohla ani výměna za jiný kus, po druhé reklamaci mi byly vráceny peníze.

Reakce obchodu bidetshop.cz

Ke každému zákazníkovi od začátku přistupujeme stejně a o našem přístupu svědčí většina našich referencí. Náš obchod opakovaně na vlastní náklady elektronický bidet po stížnosti a tel. konzultaci od zákazníka přijal zpět, uhradili jsme poštovné a zboží na dílně odzkoušeli. Zboží jsme nové zaslali 3x k zákazníkovi na vlastní náklady a snažili pochopit příčinu problému, která se projevovala pouze u zákazníka. U nás jsme 2x vyexpedovali nově rozbalené a odzkoušené zboží, abychom zamezili další reklamaci. Od začátku považujeme celý obchodní případ za nestandardní. Nedává smysl opakovaně zasílat nefunkční zboží. Nedokážeme si vysvětlit konečný výstup a stojíme si za tím, že zboží bylo plně funkční.

pružné jednání,ochota

vyborna komunikace, odborne poradenstvi

Děkujeme

Vše je tak, jak má být u bidetu. Jenom ten otvor pro chlapa je malý.

Ochota, komunikace, poradí

Děkujeme

• vstřícné jednání a rychlost