• Rychly nakup

Naprostá spokojenost a můžeme jen doporučit :-) je zde vidět, že ví co prodávají a umí poradit i doporučit co a jak.Takže za nás nemáme co namítat a zcela jistě jsme nenakupovali naposledy.

Děkujeme za vaše hodnocení. Lukáš Brejcha

Rychlé dodání.

• vstřícnost

• Naprostá spolehlivost

1) Jediný dodavatel požadovaného zboží na českém trhu. 2) Zboží bylo doručeno v termínu dle dohody. 3) Naprosto spolehlivé jednání.

• velmi ochotní

Krabice dorazily protržené, zboží v pořádku.

Super přístup na profi úrovni a hlavně nejrychlejší dodání se kterým sem se kdy osobně setkal,vřele doporučuji každému bubeníkovi

• V teto prodejne slovo NE,NELZE neexistuje! Jsem naprosto spokojeny s touto prodejnou a jsem nadsen z cloveka jako je Lukas Brejcha! Jeho pristup k zakaznikumi jako k cloveku takovemu se jen tak nevidi(mam srovnani s jinymi prodejnami)...nemohu rict nic vic...jen jedno velke DIKY!!!!

Nenakoupim nikde jende nez v prodejne BICI A PERKUSE!!! Smekam pred Vami!

Reakce obchodu Bicí a Perkuse

Děkujeme Davide :) Rádo se stalo:)

• Prvne bych asi nehodnotil to,kolik pan Brejcha dava slevu ci nedava,je to jeho vec a pokud k tomu ma duvod a obchod se mu i tak vyplaci,proc to resit.Dneska je boj o zakaznika a jen hlupak nakupuje draze,cest vsem vyjimkam.
    • Co ale nelze prehlizet,je proste servis,ktery poskytuje a jak se chova k zakaznikovi.To by neudelal nikdo,kuprikladu nalozit bici a absolvovat cestu z jiznich Cech na severni Moravu,jen proto,aby je vybalil,postavil a naladil...za to patri diky velke a uvedomte si jednu vec,to je hlavne o tom,jaky ten clovek je.
    • K bicim sezene prakticky cokoliv a hlavne vi,o cem mluvi.
    • A zda je nekde citit nikotin,dulezity je prece vysledek,ne?
    • Diky moc!!
    • Nic.

Zkuste a uvidite...co dodat vice

• Majitel vám dá po FB vždy slevu, hlavně aby prodal. Prakticky prodává už jen po Facebooku právě díky slevám, takže např. na Mapex na doporučené MO ceny nekoukejte, dá vám hodně dolů;) Tohle je sice neprofesionální, ale pro uživatele pecka.
    • Většinou to co ukazuje že má skladem, nemá. Protože se majitel ***editováno*** přestěhoval z Budějovic do Písku, jeho zájem pokračovat v hudebním byznysu postupně klesá.

Vždy se člověk rozhodne na ceně, co má skladem skutečně, bez problémů odešle ihned. Z čeho nemá peníze hned, už neřeší a spíš doporučí něco, z čeho má byznys hned, i když je to podstatné horší věc.
    *** editováno***
    Marty - Praha

Reakce obchodu Bicí a Perkuse

Dobrý den, je vidět, že asi neděláte v obchodu, aktivní prodej znamená aktivně vyhledávat nové zákazníky, být jim ke pomoci a radit dle nejlepšího vědomí a svědomí a nabídnout nejlepší možnou cenu, ať již na facebooku, e-shopu, emailu, telefonu či kdekoliv jinde. Nikdy neradíme horší věc, to raději neuskutečníme obchod a naši zákazníci jsou nám toho důkazem, jelikož se rádi vracejí.

Je zvláštní myslet si, že v dnešní době e-shopů a konkurence je doporučená cena cenou pevnou, v konkurenčních obchodech jen pozdravíte a máte pomalu 10% slevu, díky dlouhodobé spolupráci můžeme ceny na prodejně se svolením dodavatele upravit.

Pokud si člověk něco objedná a není to vyloženě šlápnutí vedle, vždy zboží objednáme a dodáme. Pokud víme, že by měl za lepší peníze nebo za stejné peníze lepší zboží, navrhneme jinou variantu. Pokud zákazník na zboží trvá, samozřejmě dodáme co chtěl.

Přeji hezký den

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• jinde to neměli skladem

bohatý sortiment

• flexibilní a individuální přístup
    • zatím o žádných nevím

Velmi oceňuji osobní přístup skutečného odborníka na bicí nástroje a rychlost servisu.

• Přehlednost stránek.

• Rychlé dodání.
    • Žádné

Spokojenost

Děkujeme:)

Jsem spokojena, kupuji to pro syna k vanocum.

• Žádný

Perfektní

Děkujeme za recenzi :)

• profesionální přístup a vstřícnost

A1 super

Reakce obchodu Bicí a Perkuse

Velké díky za Váš nákup :)