• přehledné
    • špatná komunikace s obchodem

Do poznámek k objednávce jsem žádal druhý kus zboží ve stejné barevné variantě, ale bohužel mi to nebylo dodáno v této variantě. Bez jakékoliv komunikace s obchodem.

Reakce obchodu BH SHOP

omlouváme se za komplikace. V době objednávky byla skladem poslední stolička dané barvy, proto jsme Vám druhou (bonusovou) stoličku v rámci akce 1+1 za 1 Kč dodali v jiné barvě. Uznáváme naši chybu, že jsme Vás o této skutečnosti předem neinformovali. BH SHOP

Zbozi jsem objednal 28.3. A z duvodu dovolene mi bylo expedovano 3.4. a doruceno 5.4.2019

Reakce obchodu BH SHOP

děkujeme za Vaše hodnocení, i když nechápeme, proč je negativní. Poté, co jste učinil objednávku jsme Vás obratem e-mailem kontaktovali. Informovali jsme Vás, že z důvodu dovolených budeme objednané zboží expedovat 4.4., a byla Vám nabídnuta možnost objednávku stornovat, pokud by termín dodání pro Vás byl příliš dlouhý. Této možnosti jste nevyužil. Zásilka Vám tedy byla expedována, a to 3.4.2019. BH SHOP

Špatná komunikace, na stav zásilky jsem nebyl upozorněn, teprve až na dotaz.

Reakce obchodu BH SHOP

Vaše nespokojenost nás samozřejmě mrzí. Na základě Vaší objednávky ze dne 12.10.2016 jsme 14.10.2016 předali balík dopravci k přepravě na Vámi zvolené výdejní místo. Ačkoliv dopravce běžně doručuje zásilky do druhého dne, byla Vaše zásilka připravena k vyzvednutí na výdejním místě až 20.10. Za toto prodlení však BH SHOP nemůže, nejsme schopni ovlivnit dobu přepravy. Kontaktoval jste zřejmě přímo přepravce. Pokud byste býval komunikoval s námi, snažili bychom se problém ihned řešit.
    BH SHOP