Objednávku jsem zrušila. Objednala jsem tričko a chtěla pouze změnit čas, tedy hodinu, který je na tričku uveden. Barva, která se mi líbila nebyla dostupná, takže jsem vybrala jinou. Změna hodiny byla možná, ale až později jsem se dověděla, že mám ještě připlatit 100 Kč. To už by tričko bylo opravdu drahé. Můj názor je , že už při objednávce by mělo být upozornění, kolik zákazník zaplatí za požadovanou změnu. Objednám jinde. Takže za mě ne. Ale nepochybuji o tom, že kvalita triček je dobrá, ale dejte si pozor na změny v nápisu. No, a když jsem u toho, tak se mi nelíbí ležérní přístup prodejce, co se týká oslovení a pod. Nejsem žádný puberťák, jsem starší žena. Tykání a výrazy, takže si plácneme? To je až neuvěřitelné.

Reakce obchodu BezvaTriko.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. Omlouvám se jestli se Vám nějak dotkl výraz plácneme si. Celou odpověď jsem si ale několikrát prošel a jistě jsme Vám netykali. Jinak u motivu, který jste si zvolila nikde nenabízíme žádné úpravy či změny. Proto zde ani není žádná cena za jakékoliv změny uvedena. Naopak u produktů, kde tyto změny nabízíme jsou pro to příslušná políčka. Snažili jsme se Vám ale vyjít vstříc a nabídli jsme Vám řešení ,které by znamenalo práci grafika, tu jste ale odmítla zaplatit. Děkuji Tomáš

• Obchod nekomunikuje. V případě našeho problemu se zásilkou, se nikdo neozval, neberou tel. neodpovídají...

Zboží jsme si musel objednat znovu, ale jinde ....

Reakce obchodu BezvaTriko.cz

Dobrý den Honzo, ještě jednou se Vám chci omluvit za způsobené potíže. Bohužel když jste volal tak byla kolegyně na obědě. Vysvětloval jsem v emailu.
    jinak mrzí mě že měla mikina chybu ve švu. Snažíme se textil, na který tiskneme kontrolovat, ale občas nám to uteče.
    Nabídl jsem Vám kompenzaci ale už jste nereagoval.
    Omlouvám se. Tomáš

• Dlouhá dodací lhuta

Reakce obchodu BezvaTriko.cz

Dobrý den, moc nerozumím Vaší recenzi. U produktu, který jste si objednala stejně tak v potvrzovacím emailů který jste dostala uvádíme DOBA DODÁNÍ JE 3-5 PRACOVNÍCH DNÍ. Produkt Vám dorazil přesně jak uvádíme pátý pracovní den. Splnili jsme tedy na 100 % parametry produktu, který jste si koupila. Pokud zákazník spěchá, v potvrzovacím emailu jasně a konkrétně navádíme, aby se nám zákazník ozval. Od Vás jsme žádnou pobídku na dřívější dodání nezaznamenali. Pokud s námi nechcete komunikovat, je možnost si připlatit za drobný příplatek expresní výrobu a odeslání. Tuto službu jste nevyužila.

Kvalita trika nic moc, střih neodpovídá obrázku. Dětské triko je strašně široké...

Při objednávce bylo uvedeno, že triko doručí do pátku, bohužel v pátek teprve kolem 10hod odesílali triko Zásilkovnou.

Velikosti neodpovídají reálu. Vel.140 je ve skutečnosti 134. Takže co si objednáte je malé

• Zboží nepřišlo za 10 dní

Reakce obchodu BezvaTriko.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, i když nás mrzí. Na našem webu jsme od 9.12. výrazně informovali, že všechny objednávky po 10.12. budou doručeny až po Vánocích. Prodáváme produkty s potiskem, každý produkt se musí ručně potisknout a proto vždy před Vánocemi jsou doby dodání delší. Transparentně o tom informujeme. Je potřeba počítat také s faktem, že většina dopravců je před Vánocemi maximálně vytížena a i doručování trvá déle. DO budoucna doporučím objednat před Vánocemi s předstihem a sledovat informace, které uvádíme. Děkuji Tomáš

• 14.12. tricko objednano a do dnes mam pouze email o zaplacení

Reakce obchodu BezvaTriko.cz

Nemůžu zhodnotit, zatím mám jen informaci, že obdrželi platbu. Třeba zboží někdy dorazí.

Reakce obchodu BezvaTriko.cz

Dobrý večer, zboží jistě dorazí. Vysvětlovali jsme již v emailu, že jste zboží objednal po našem termínu, kdy jsme avizovali že ještě doručíme do Vánoc. Objednávka tedy dorazí mezi svátky. Může se zdát, že doba doručení je delší, ale bohužel nyní týden před Vánocemi zažíváme opravdu velký nápor objednávek a jelikož vše ručně tiskneme, musíme vždy zavčasu informovat, že zboží již doručeno do Vánoc nebude. Děkuji za pochopení. Tomáš

• dotazník dříve než tričko

Reakce obchodu BezvaTriko.cz

Dobrý večer, bohužel dotazník zasílá nezávisle na prodejci heureka. Jako prodejce nemůžeme ovlivnit termín kdy dotazník heureka odešle. Nyní dva týdny před Vánocemi bohužel trvá doručení o něco déle/je to tak každý rok/ a upozorňujeme na to na e-shopu. Může se tedy stát že dotazník dorazí dříve než zboží. Mrzí mě že náš obchod nedoporučujete jen proto že Vám dotazník dorazil dříve než produkt. Věříme že naše produkty jsou o něčem více než jen o dotazníku. Děkuji Tomáš

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Po zaplaceni objednavky ze strany eshopu ticho po pesine. Kdo vi, jestli ji vubec odeslou...a jeste si dovoli poslat dotaznik spokojenosti na zbozi, ktere jeste ani neodeslali, natoz aby mi uz prislo.

Všetko super

Reakce obchodu BezvaTriko.cz

Dobrý den paní Aleno, děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že patříte mezi naše spokojené zákaznice. Těšíme se na příští nákup. S pozdravem Jakub.

Chybně zabaleno!!! Při vybalení jsem prořízla tričko, poškodila jsem obrázek..triko narvané ( přilepené) hned pod lepící páskou krabice..chtělo by to školení na správné balení zboží..

Reakce obchodu BezvaTriko.cz

Dobrý den Jindřiško, mrzí mě že se Vám povedlo proříznout produkt. Přiznám se že za celou historii nám toto zákazník nikdy nehlásil. A to balíme tisíce balíčku měsíčně. Krabice a balení se snažíme dělat tak, aby byly přizpůsobeny obsahu. Abychom minimalizovali odpad. Pokud budete mít zájem, ozvěte se a vyrobíme Vám tričko čistě za náklady nové. Tomáš