• špatně ušité levý rukáv širší než pravý a to výrazně

Reakce obchodu BezPotisku.cz

velice nás mrzí kaz na tričku.
    Při naskladňování zboží jsme si toho na skladě nevšimli.

Vidím, že reklamaci jste v samoobsluze již zadal, jakmile ji vyřídíme, budeme Vás informovat e-mailem.

Přejeme hezký den,

• Lžou o dobirce.

Reakce obchodu BezPotisku.cz

moc nevíme o co se jedná, v systému pod Vaší objednávkou nevidím, že by s Vámi někdo z naší firmy přímo komunikoval.
    U objednávky vidím, že máte vybranou Balíkovnu, v některých výdejních místech Balíkovny lze na dobírku zaplatit pouze předem online. To bohužel my neovlivníme. U výběru výdejního místa je ale informace vždy uvedena.

Bezpotisku.cz

trička vypadají levně.. Za tu cenu jsou v obchodech kvalitnější trička bez potisku, v balení třeba 3+1. Jedinou výhodou je výběr barev.

Reakce obchodu BezPotisku.cz

mrzí nás, že Vám vybraná trička nevyhovují.
    Zboží je samozřejmě možné do 14 dnů od zakoupení vrátit zpět.
    Stačí postupovat dle informací v zákaznické samoobsluze, do které se můžete přihlásit zde: https://www.bezpotisku.cz/objednavka

Velmi liknavý přístup.

Reakce obchodu BezPotisku.cz

velice nás mrzí, že jste s naším přístupem nebyl spokojený.
    Určitě bychom byli rádi za nějaké upřesnění situace, protože v systému vidíme, že s nikým z našeho zákaznického oddělení jste nekomunikoval.
    V objednávce také nevidím žádnou nepravidelnost. O víkendu jste si objednal zboží, které nebylo skladem, v pondělí jsme Vás informovali, že zboží jsme pro Vás doobjednali. Doskladnění se pohybuje kolem 3-5 pracovních dnů a 5. pracovní den jsme Vaši objednávku odeslali.

tým Bezpotisku.cz

velikosti žádné neodpovídali standartu,které kupuji v jiných prodejnách.Dlouhé rukávy a i délka velikosti XXL XL neodpovídá.Jinak ale produkty hezké,jen dodržovat evropské velikosti,jako v jiných obchodech.

Reakce obchodu BezPotisku.cz

bohužel žádná standardní velikost textilu na světě neexistuje.
    Každý výrobce textilu může číslovat zboží jinak. Navíc existuje spoustu různých střihů oblečení.

Tabulku velikostí uvádíme přímo na webu u každého produktu. Je tedy možné si velikost vždy zkontrolovat.

• Rozumné ceny
    • Obyčejné věci za pár korun
    • Zdaleka ten produkt nepřipomíná to, co je na fotce.

Rychle dodání. Rozumná cena. Obyčejné věci za pár korun a také to odpovídá kvalitě. A vůbec fotky neodpovídají realitě. Polovinu věcí jsem vyhodil.

Reakce obchodu BezPotisku.cz

to je velká škoda, že jste zboží vyhodil.
    Samozřejmě chápeme, že ne každému se bude vše líbit. Proto je možné zboží vrátit do 14 dnů od jeho převzetí.
    Peníze bychom Vám vrátili zpět.

Tým Bezpotisku.cz

To snad handra na podlahu by vypadala lip jak tot shit

Reakce obchodu BezPotisku.cz

mrzí nás, že Vám objednaný produkt nevyhovuje.
    V tomto případě nám samozřejmě zboží můžete vrátit do 14 dnů od obdržení balíčku.
    Stačí vyplnit vrácení na našem webu - www.bezpotisku.cz/objednavka

tým Bezpotisku.cz

• Bohužel nemohu doporučit , zboží bylo objednáno za osobni odber se platilo asi 39kc , za osobni odběr !!!! Celkově bylo placeno v hotovosti protože nemám bankovní účet a nechci mit , zboží ale bylo male a tak bylo vráceno, avšak penize nikoliv !!! Museji jit na účet, takze pres kamaradku,tak pak me vybrat vetsi zaokrouhlenou částku , dat mi ji, ja ji na to vrátit, opravdu úžasný ... NIKDY VICE .. a co se týká cen,. tak teda uz sem nasel "značkovou" košili levnější ..... NEDOPORUČUJI zde nakupovat .... Ještě poslední, velmi dlouha dodaci doba , předražené , nekvalitní a plati se i za osobni odber , STYĎTE SE !

N E D O P O R U Č U J I ! ! !.

Reakce obchodu BezPotisku.cz

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost.
    Objednávku jsme v systému ověřili. Objednal jste si zboží, které nebylo skladem. Doskladnění standardně trvá 3-5 pracovních dnů. 5. pracovní den od objednání, jste již měl Vaši objednávku připravenou k vyzvednutí.
    V tomto směru tedy z naší strany nedošlo k prodlouženému termínu dodání.
    Mrzí nás, že jste nevyužil možnosti zkoušky zboží na výdejně, ohledně které jste nám i psal. Pokud byste možnosti využil, věděl byste rovnou, že Vám zboží nevyhovuje a nemusel jste jej platit.
    Ohledně vrácení platby - platbu vracíme vždy zákazníkovi na bankovní účet nebo formou e-kuponu.
    Mrzí nás, že Vám tento způsob vrácení platby nevyhovuje.

Pomalost dodání.

děkujeme Vám za recenzi.
    V systému vidím, že zboží Vám bylo odesláno 4 pracovní den po uhrazení, což je standard. Informaci jsme také uváděli v informačním e-mailu, zaslaném druhý den po objednání.
    Bohužel rychlost externího dopravce už neovlivníme.

tým Bezpotisku.cz

Zboží jsem objednal a zaplatil. Místo zboží pak pošlete dotazník spokojenosti ?! Tak to je opravdu velice těžko uvěřitelná drzost a arogance.
    S obchodem jsem velice nespokojen, délku dodací lhůty hodnotit nelze, protože nic dodáno nebylo a komunikace ? Vaše první komunikace je to, že zboží nedodáte a ptáte se, jak jsem spokojen. Jsem nespokojen a zhnusen.

Reakce obchodu BezPotisku.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vaši objednávku jsem ověřila a nevidím v ní, co se týče termínu dodání, nic špatně. V pondělí jsme Vás informovali e-mailem o tom, že zboží je cestě k nám a doskladnit bychom ho měli za cca 4 pracovní dny. Vzhledem k Velikonočním svátkům se odeslání zboží posunulo až na následující týden.
    Dotazník spokojenosti, na základě kterého reaguje, zasílá Heureka, nikoliv náš e-shop.

Příšerná kvalita triček

Reakce obchodu BezPotisku.cz

velice nás mrzí, že Vám vybrané tričko nevyhovuje.
    Samozřejmě nám ho můžete do 14 dnů vrátit zpět.
    Věříme, že v naší široké nabídce se pro každého najde něco, co mu bude vyhovovat. Budeme rádi, když v budoucnu nákup ještě zvážíte. Pokud byste potřeboval pomoci s výběrem, jsme tu pro Vás na e-mailu [email protected].

• Velký výběr
    • Omezený rozsah možné objednávky na 10 kusů
    • Nedodali zboží označené že je skladem
    • Doba dodání 22 dní
    • Nutnost předělat celou původní objednávku
    • Nepřehledný seznam objednaného zboží

Zkusím tu anabázi zestručnit. Chtěl jsem 34 kusů oděvů, ale bylo mi umožněno si objednat jen 10 kusů. Nakonec po 22 dnech dohadování a čekání dorazilo jen 9. Pro jejich objednání jsem s Bezpotisku absolvoval 2 telefonáty a odeslal 6 mailů. Museli mi vracet již jednou zaplacené peníze. Vše způsobeno omezeními a pochybeními ze strany prodejce. Tato společnost očividně nechce či neumí dodávat zákazníkům zboží. Jednání bylo slušné a za komplikace se omluvili. Celý jednoduchý obchod mě stál spoustu času a nervů - takto si ze mě svého klienta neudělají. Na trhu je spousta jiných obchodníků, kteří by něco takového nedopustili, případně by se situaci alespoň pokusili vykompenzovat slevou či voucherem. Nic takového u Bezpotisku nečekejte. Sbohem…

Reakce obchodu BezPotisku.cz

děkujeme za Vaši recenzi a Váš čas, který jste jí věnoval. Každá zpětná vazba je pro nás důležitá.
    Situace kolem Vaší objednávky nás velice mrzí, bohužel zde bylo opravdu hodně faktorů, které způsobily její dlouhé vyřizování. To se standardně určitě nestává. A většinu objednávek vyřídíme v rámci 1 pracovního týdne.
    Věříme, že situaci ohledně omezení počtu kusů, jsme dostatečně vysvětlili již v dřívější komunikaci. Ještě jednou děkujeme za pochopení.
    Bohužel prodloužení dodání zboží způsobilo i to, že jedno z vybraných triček nebylo skladem. Skladovou dostupnost na webu vždy uvádíme. Jakmile jsme zjistili, že s doskladněním posledního kusu je problém, ihned jsme Vás kontaktovali s řešením situace, ale to jste odmítl.

Doufáme, že budete spokojen alespoň s produkty, které jste si ponechal.
    Samozřejmě chápeme, že Vás zkušenost mohla odradit od dalšího nákupu. V případě, že byste v budoucnu objednávku zvažoval, budeme vděční, pokud se nás obrátíte. Rádi pro Vás překontrolujeme skladovou dostupnost nebo poradíme s výběrem.

Tým Bezpotisku.cz

S dopravou jsem byla spokojená,i obchodem. Jen jsem si objednala 2 černé trička,a od černý barvy to má hooodne daleko . Velké sklamani

Reakce obchodu BezPotisku.cz

mrzí nás, že se Vám barva triček nelíbí.
    Pokud máte pocit, že došlo k dodání jiné barvy, můžete s námi situaci řešit formou reklamace. Nejrychlejší a nejjednodušší způsob je, že nám vadu vyfotografujete a foto zašlete na e-mail [email protected].
    Případně samozřejmě nevyhovující zboží můžete do 14 dnů od objednání vrátit. Stačí postupovat dle instrukcí na přibaleném informačním letáčku.
    tým Bezpotisku.cz

jsem cekala lepsi kvalitu, uz nikdy nic nekoupim na bezpotisku

Reakce obchodu BezPotisku.cz

mrzí nás, že Vám tento jeden konkrétní produkt nevyhovuje.
    Trička nám samozřejmě můžete do 14 dnů od vyzvednutí vrátit zpět.
    Nabídku máme poměrně širokou, věříme, že si v najde každý něco. Budeme rádi, když v budoucnu nákup ještě zkusíte. Pokud byste potřebovala pomoci s výběrem, jsme tu pro Vás na e-mailu [email protected].

Přejeme hezký den,
    tým Bezpotisku.

• Dlouhé dodání

Reakce obchodu BezPotisku.cz

velice se omlouváme za delší dobu dodání.
    Vaši objednávku jsem prověřila a dnes by měla být odeslána.
    Ke zpoždění bohužel došlo tím, že se nám opozdila dodávka zboží, ve které se nacházel jeden produkt z Vaší objednávky. To se standardně nestává.

Doufáme, že i přes delší dodací dobu budete s produkty spokojena.
    Ještě jednou se omlouváme.

Tým Bezpotisku

• Rychle dodani
    • Material neodpovidal popisu

Dobrý den.
    mrzí nás, že Vám materiál triček nevyhovuje.
    Informace v popisku produktu jsme překontrolovali a sedí s aktuálními informacemi od výrobce.
    Pokud jsme uvedli v popisku produktu cokoliv špatně a materiál je jiný, než je uvedeno, prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení na e-mail [email protected]. Rádi s Vámi reklamaci vyřídíme.

tým Bezpotisku.cz

trvalo hroznou dobu dodani v porovnani s jinymi eshopy

Reakce obchodu BezPotisku.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Objednávku jsme prověřili. Objednáno bylo zboží, které bylo skladem u dodavatele, jak bylo avizováno na našem e-shopu.
    Následující den od objednání jsme Vás informovali o tom, že zboží jsme pro Vás doobjednali a doskladnění proběhne do 4 pracovních dnů. 4. den od objednání bylo zboží odesláno. Datum expedice, uváděné při objednání zboží tedy bylo z naší strany dodrženo.
    Pokud je pro Vás čekání na doskladnění příliš dlouhé, můžete vybírat přímo ze zboží, které je skladem a expedujeme jej do druhého dne.

tým Bezpotisku.cz

• Zboží na fotografii vypadá nesrovnatelně lépe než ve skutečnosti.

Reakce obchodu BezPotisku.cz

mrzí nás, že se Vám produkt na živo nelíbil.
    Produktové fotografie nijak neupravujeme, bohužel na fotografii se ne vždy dá na 100 % zachytit to, jak produkt v realitě vypadá.

• Dlouhá doba doručení

Nějak mi tam nesedí velikosti.
    Zboží vráceno ,ale trvá jim všechno jak hladovému sraní.

Reakce obchodu BezPotisku.cz

30.1. jste si objednal zboží, které nebylo skladem - zda je nebo není zboží skladem informujeme přímo na webu a i v informačním e-mailu. Vaši objednávku jsme odeslali 2.2. - tedy 3. pracovní den od objednání.
    Zboží jste se nám vrátilo na sklad 12.2., platba Vám byla odeslána 15.2.
    Mrzí nás, že Vám nesedí velikosti vybraného zboží. Platbu za něj už máte dnes zpět na Vašem účtu.

Tým Bezpotisku.cz

Obchod nedodržel termín dodání,neustále oddaloval termín dodání,tak jsem objednávku zrušil.Pravda je,že mi peníze za zrušenou objednávku rychle vrátil.

Reakce obchodu BezPotisku.cz

objednal jste si zboží, které bylo skladem u našeho dodavatele - jak u něj bylo také uvedeno na našem webu.
    Ještě ten samý den jsme Vás informovali e-mailem o tom, že doskladnění zboží proběhne do 4 dnů.
    3. den od objednání jste se rozhodl Vaši objednávku stornovat.