• Cena neodpovídá kvalitě, kdy se mi po třech měsících fólie z mobilu začala odlepovat. Chci využít doživotní záruku - problém. Fólii si můžu objednat, zaplatit kartou (což odmítám a jiný způsob není) a čekat, až mi ji pošlou, pak poškozenou vrátit a doufat, že mi peníze prodejce vrátí. Při životnosti telefonů je to opravdu hloupé. Proč by byl proboha problém si u oficiálního prodejce na počkání fólii vyměnit a dále se nestarat?

• Dlouhá doba dodání - položka skladem, dorazilo po cca třech týdnech
    • Předražené poštovné - dopis 130,- Kč
    • Arogantní jednání - aby vůbec odeslali, musel jsem 3x urgovat
    • Nikdy víc!!!

Nakupoval jsem, protože jsem musel - jsou jediní, kteří dělají neomezenou záruku pro ochranná skla na iphone. Sklo jsem kupoval v istyle. Kdybych věděl, že budu nucen přijít do styku s těmito untrwasrmany, nešel bych do toho.

• nejhorší obchod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Tváří se to jako dobrá služba.
    • Termíny dodání a jednostranný přístup firmy a neuznání chyb.

Využíval jsem služby této firmy, hlavně službu výměnu skla na telefonu na doživotí, principem je při poškození výměna skla zdarma (platí se poštovné). Jednou proběhla výměna OK do týdne. Po druhé jsem čekal na výměnu měsíc a poslouchal pouze výmluvy!!!! Další sklo chybou personálu na provozovně v Campusu odmítli výměnu absolutně. U této firmy již nikdy nic nepořídím a předal jsem případ k dořešení advokátovi, za tento jednostranný velmi neochotný přístup k zákazníkovi mě za to stojí. Jsem opravdu znechucen!

Objednávala jsem ochranné sklo na iphone v rámci doživotní záruky. Dodání nového skla trvalo více než měsíc. Objednávku jsem zaplatila v prosinci, zboží přišlo na konci ledna, starou folii jsem posílala do Irska na svoje náklady během února. Peníze zpět mi na účet nepřišli do začátku května, po dvou telefonátech je konečně věc uzavřená a peníze za sklo mi byly vráceny. Dvojí poštovné jsem musela uhradit já. A to nepočítám náklady a čas strávený telefonními hovory s obchodem, přičemž často není snadné se jim dovolat. Opravdu skvělý systém poskytování záruky.

• dorucenie po viac ako 3 mesiacoch odo dna objednavky
    • moje mejly boli ignorovane

Ziadna info zo strany obchodu o omeskani produktu, ani len netusili, ze mi produkt po dvoch mesiacoch nedosiel - strasna komunikacia a nulova snaha problem s dorucenim riesit

• Rychlost, komunikace, ochota,

Mám jedno ochranne sklo a jednu folii od invisibleSHIELD. Poprvé za 4 roky jsem ho potřeboval vyměnit z důvodu spadnutí a prasknutí sklíčka a bohužel i displeje. S výměnou nebyl vůbec žádný problém a to jsem měnil zakoupené sklo za fólii, protože mi přijdou lepší a kdykoliv jsem měl od nich fólii tak proste se nic nerozbilo a to byl telefon dost často na zemi. Takže už jen folie, který odolaj úplně všemu :) Brzy budu měnit druhou fólii, která toho už má dost za sebou a vůbec mě nenapadá to, že by se vyskytl nějaký problém u toho obchodu. Bezkonkurenční.

• ???
    • informace, že je zboží skladem, ale ani po 10 týdnech ho nemám??? A to jsem se po 3 týdnech ptala, bylo mi řečeno, že až 6 týdnů.
    • Někde je PROBLÉM!!!

• Ešte stále mi nevrátili peniaze za obaly, ktoré som im poslala

• Absolutní nespokojenost!!! Původní ochranné sklo na iPhone 6 jsem zakoupila v istylu, kde mi teď při požadování výměny řekli, že už tohoto výrobce neprodávají, že mi sklo nalepí, ale že si ho musím objednat přímo u dodavatele. Pročetla jsme si na jejich stránkách, jak to správně udělat a jediný požadavek byl kliknout na pole VÝMĚNA, což jsem tedy následně udělala a dál vyplnila dotazovaná pole jako jméno, adresa, karta... následně mi přišel pouze email o registraci, za několik dní faktura. Nebylo mi divné, že mi byly strženy peníze z účtu, protože v informacích mají napsáno, že se tak dočasně stane, než bude zasláno staré sklo zpět. Když mi zboží přišlo, zašla jsem do istylu, kde mi ho nalepili a řekli, že mám zaslat zpět to staré v obálce, kterou mi poslali s novým, což se nestalo, tak jsem kontaktovala prodejce, že zasílám měněné sklo v obyčejné obálce, protože mi svoji neposlali a tak mi napsali, že jsem zboží neobjednala jako na výměnu a že mi peníze nevrátí. Jednalo se zcela o jejich administrativní chybu, kterou neuznali a ještě mi řekli, že není prokazatelné, zda jsme na pole výměna klikla, jsem si 100% jistá, že ano protože jsem si to v postupu přečetla a dávala si na to pozor, to ale nikoho nezajímalo! Arogantní a sprostý přístup, myslím si, že vzhledem k tomu na jaké telefony a v jaké míře skla prodávají, je naprostý vrchol, jak se svou klientelou jednají, ať si strčí "garanci doživotní výměny" za klobouk! NENALEŤTE!!

Příšerný přístup a podvod na spotřebitele!!!

• Zádné
    • Neresí problem. Snazi se z nej jakkoli vykroutit.

Na pedchozich 2 telefonech, zatím u nich pořád menim sklicka, jsem spokojen byl, ovsem jen do te doby nez jsem objednal sklo na iPhone 7. Od rijna jsem utratil výce nez 1200 Kc a sklo porád ostipane. Dokonce vrcholem je objednavka safíru. Tu jsem zaplatil jiz v prosinci, alebylo mi sděleni, ze jste ji jeste neposlali.

• na doživotí, glass na iphone na doživotí zdarma
    • dodaci lhuta
    • Žádná komunikace, chápu, že se může stát nějaký nepředvídatelný problém, ale stačí napsat. Objednávku jsem vytvořila už před deseti dny a to na zboží, které bylo označeno skladem. Stále nedorazilo a nemám žádné info o tom, kdy příjde.

• Doživotní záruka na folie

Vždy mi zboží dorazilo v pořádku, ale tentokrat byli na fólii černé tečky...

• Vyuzivam pro výměnu skla s doživotní zarukou
    • Do minulého roku výměna fungovala vyborne, sklo dorazilo do tři dnu, nyní nové mají na zaslání 60 dni

Pokud bych našla jinou variantu, jak si na výměnu skla najít jiného prodejce, určite bych využila. 60 dni je dost dlouho.

• Kvalitní výrobky a doživotní záruku.
    • Zatím nejsou žádné známi.

Vemlmi dobrý obchod. Jsem velmi spokojen.

• nabizi zbozi, ktere potrebuji a nesehnal jsem jej jinde
    • nekomunikace - zbozi jsem platil on-line kartou a po mesici nemam v ruce ani penize ani zbozi!

Jedna se o zbozi s oznacenim Lifetime - tzn dozivotni zaruka vymeny pri poskozeni - coz se mi prihodilo, sklenena folie praskla a pres tento obchod jsem si objednal vymenu - nyni uplynul mesic a ja nemam zadne informace o dodani. V podminkach vymeny je uvedena maximalni lhuta na vymenu 60dni! takze bud mate sve zarizeni az dva mesice nechranene, anebo na nem ponechate poskozenou folii :( Pritom uvedene zbozi nabizeji ke koupi skladem ci ihned k odberu, takze by zrejme nebyl problem zaslat folii novou a vymenu resit nasledovne!!!! Lifetime je v tomto pripade pro mne zklamani!

• Super komunikacia so zakaznikom, a rychla dodacia doba - dokonca aj posledny tyzden pred Vianocami vedeli dodat zasielku za 2 dni.
    • Zadne
    • Dodací termíny a blokace vašich peněz při doživotní zaručeno na výměnu skla Zagg

Hrůza!

• VELMI NEOCHOTNÁ KOMUNIKACE, AROGANCE, NEVSTŘÍCNÝ PŘÍSTUP "DÁMY" Z REKLAMAČNÍHO ODD. NEBO, TÉ CO BOHUŽEL JI NÁLEŽÍ "PRAVOMOC", KTEROU NEVÁHÁ ZMÍNIT ZÁKAZNÍKOVI.

V obchodě jsem zakoupila fólii ( nebylo to poprvé, co jsem zakoupila zboží ) - když jsem ji chtěla podruhé vyměnit v rámci programu - nadoživotí měli systémovou chybu, při které mi objednávka byla přerušena, poté jsem se dostala do platební zóny ( pro všechny běžné obchody) při čemž jsem o tom neměla tušení, protože jsem objednávku neviděla, kontaktovala jsem operátora, že jsem vytvářela objednávku na výměnu skla, takže při troše zájmu by bylo jasné, že jsem žádala o výměnu a při uložení nákupu zboží je možné vidět, že jen sotva si někdo kupuje totožné zboží, které může vyměňovat.. Fólie mi přišla a jako obvykle jsem ji aplikovala, z obchodu mě nikdo nekontaktoval, že mi folii nevymění, nechaly to až na další týden, v momentě kdy už jsem nemohla tedy zboží vrátit. Na možnost vrácení nového objednaného kus mi nevyhověli a velmi arogantně se ke mě chovali. V případě nákupu bych doporučovala si uchovat veškerou komunikaci a to vč. objednávky. Operátorka byla velmi nepřístupná ani mi dát jakýkoliv kontakt na vedoucí osobu, se kterou bych situaci mohla dořešit, když ona evidentně zájem neměla..Přišla jsem tak zbytečně o 1300,-mám zbytečně výrobky totožné.. Velmi děkuji obchodu za ochotu !