Velmi ochotné a vstřícné jednání!

• byli schopni mi nauctovat poštovné, ale zboží zřejmě neměli... absolutně žádná možnost komunikace

Vstřícný personál, výběr obalů na zakoupené zboží - vlastní , recyklované, nové zálohované. Pestrý sortiment.Dobrá dostupnost MHD.

• Super obsluha. Možnost zakoupení obalů při náhodném nákupu kdy nemám své obaly.
    • Pro mě by bylo fajn do e-shopu přidat do kdy je třeba objednat čerstvé zboží.

Prima obchod s kvalitním zbožím a milou obsluhou. Po nachystáni objednávky pošlou zprávu a nemusím chodit zbytečně.

Reakce obchodu Bez obalu

Hezký den, děkujeme za milou recenci. Výtku si bereme k srdci a pokusíme se k produktům doplnit potřebné informace :)

• Samozřejmě bezobalovost a ekologičnost
    • Výborná velmi široká nabídka produktů
    • Systém vratných krabiček a nádob
    • Příjemní lidé
    • Někdy delší čas pokud nakupujete do vlastních nádob a je před vámi dalších pár lidí s podobným záměrem jako je doplnění půlky spíže. Vážení prodavačem něco trvá, ale to je logická záležitost řešitelná tím, že jím necháte obaly a seznam co chcete a stavíte se to vyzvednout později
  • v klidu doma si zboží prohlédnete a můžete porovnat s jiným podobným jinde a pak si pro něj zajít :-)

• skvěle ceny za opravdové potraviny
    • žádné nekvalitní suroviny a výrobky
    • dovoz v rámci Ostravy
    • krásná prodejna v centru Ostravy

Rychlé dodání, skvělé ceny. Doporučuji.

• výběr

nakupuji přes e-shop nepravidelně delší dobu - nikdy nebyl žádný problém

• Velký výběr produktů
    • Milá a vstřícná obsluha

Úžasný obchůdek pro všechny ZW nadšence :-)

• Nezizková organizace, Recyklované balení

• vše ve vratných obalech
    • výborná domluva

• Skvělá komunikace, úžasná domluva na všech podmínkách

Nákup v obchodě je velice příjemný, milá obsluha, velký výběr produktů. Rozhodně doporučuji :-).

• Osobní a příjemný přístup k zákazníkovi
    • Mnoho produktů v BIO kvalitě

V obchodě nakupuji pravidelně a velice oceňuji velký výběr produktů (kromě trvanlivých potravin je možné zakoupit také ovoce a zeleninu, mléčné produkty a potřeby pro zero waste).

Příjemný malý obchůdek s milou obsluhou. Velký výběr kvalitních potravin. Oceňuji možnost objednání mléčných produktů od lokálních farmářů a bio ovoce a zeleniny.

• Velký výběr produktů v Bio kvalitě
    • Příjemná a milá obsluha
    • Rychlé nachystání objednávek

V obchodě nakupuji pravidelně. Mají zde velký výběr potravin v Bio kvalitě, což velice ocením. Mimo trvanlivých potravin zde nakoupíte také mléčné produkty, ovoce a zeleninu a kosmetiku. Líbí se mi celá myšlenka bezobalového nakupování. Nákup zde rozhodně velmi doporučuji :-).

Reakce obchodu Bez obalu

Moc děkujeme za krásnou recenzi.

Nákup v obchodě je vždy úžasný, velice milá obsluha, která má přehled a rozumí všemu co prodává.

Reakce obchodu Bez obalu

Moc děkujeme za krásnou recenzi.