srozumitelné stránky,rychlé jednání i doručení,doporučuji

• Dobra cena
    • Montaz vazani
    • Siroky vyber
    • Ne vse co je na sklade je opravdu na sklade
    • Neprehledny eshop
    • Velmi velmi spatna komunikace s eshopem

Pokud se den nedokazete dovolat na jejich telefonni cislo a nikdo vam ani nezavola zpet, neberu to jako seriozni chovani. Nicmene zbozi prislo a nakonec to stihlo i pred vikendem, za to palec nahoru.

• Vše proběhlo v naprostém pořádku.

• zboží na skladě

vše bylo OK

• rýchlosť

• osobní přístup
    • vstřícnost

Výborný obchod, kde pracují odborníci. Poradí, pomůžou a vyjdou vstříc. Namontovali mi během chvilky vázání, dali rady v péči o nové vybavení a ještě jsme pohovořili o výletech na běžkách.
    Rozhodně doporučuji nejen kvůli cenám, ale zejména kvůli ochotě a profesionalitě.

• Žádné
    • Vše
    • Pozdní dodání zboží
    • Žádná komunikace
    • Zboží zaplaceno předem
    • Nevhodné chování

Nikdy více a ještě k tomu pořád lže

Reakce obchodu Bezky-expert.cz

Dobrý den, Kamilo,

jedná se o anonymní recenzi a doplňuji, že na jméno Kamila máme objednávku naposledy z roku 2015,

přeji hezký den

Jana Adamcová

Vždy som dostal objednaný tovar včas a vo výbornej kvalite

• Nic.
    • Zboží nepřišlo ani po 14 dnech. 2x jsem s pánem komunikoval kdy přijde, a 2x mi řekl, že ho hned pošle, avšak nic nepřišlo. Inu, pán má asi sklerózu.

Vyhnout se tomuto pofidérnímu obchodu.

pozadal jsem o co nejrychlejsi odeslani a jeden den odpoledne jsem objednal a druhy den dopoledne jsem zbozi mel,jsem velice spokojeny s timto pristupem !!

• pozdní dodání zboží oproti inzerovanému termínu i následně telefonicky avizovanému
    • dodání nekompletní dodávky zboží, bez jakéhokoliv předchozího upozornění
    • nicméně vyinkasována plná cena i za nedodané zboží
    • nepřehledný web je jen detail proti výše uvedeným bodům

Orientovat se v nabídce e-shopů pouze dle ceny se někdy opravdu nevyplácí.

• není možná platba kartou

vše proběhlo bez problémů

cena, rýchlosť, montáž viazania - v cene

• Obchod mi poslal jiné zboží než bylo objednané psal jsem jim dva emaily a bez jaké koliv reakce...

• Blíží se měsíc od dne, kdy jsem udělal objednávku. Až do zaplacení objednávky byla dobrá komunikace. Zhruba týden po zaplacení jsem se ještě dovolal s tím, že mám obavu, aby zboží dorazilo do vánoc. Byl jsem ubezpečen, že již bylo odesláno a každým dnem mohu očekávat. Od té doby už jsem se nedovolal, na SMS ani email nikdo nereagoval. Hektické atmosféře před vánocemi dokážu porozumět. Pokud by se mi někdo omluvil, že zboží do vánoc nedorazilo, i když jsem objednával s předstihem, dokážu to vzít. S nekomunikací a ignorací mám problém... Mrzí mě, že kvůli tomu budu muset vynaložit další prostředky a vyrazit do Pardubic.

Zboží mi bylo doručeno v dohodnutém termínu. Výhoda již namontované vázání.

• Velice příjemný a nápomocný personál

• Rychle dodani, nejlepsi ceny

• Bezproblémová komunikace. K tomu výměna zboží za jinou velikost bez problémů na prodejně.
    • Web obchodu je docela nepřehledný. Hodilo by se vyhledávání zboží podle většího množství filtrů. (Třeba podle velikosti)

Absolútne žiadna komunikácia, tovar doteraz nebol doručený, neviem čo sa deje, neviem či mám zrušiť objednavku. Ak takto chcete pokračovať, váš obchod nebudem odporúčať
    Remenec