• Všechno

Vyhnout se obloukem

• informace o objednávce
    • komunikace

zboží posílají pomocí ČP což by mi nevadilo, ale to že mi při expedici zboží zašlou e-mail s tím že objednávka byla vyřízena mi v dnešní době opravdu nestačí. Dnes je základ odeslat i číslo balíku abych měl přehled kde ten balík zrovna je. Jelikož jsem neměl informace o balíku a ČP mi ani nedala vědět, že pro mě mají balíček je pro mě nízká úroveň e-shopu.
    A to že jim trvá doručit zboží, které je skladem 4 dny už je jiná věc.

• výhody žádné
    • přišlo úplně jiné zboží ve zničené krabičce

nebudu už objednávat

• Dlouhá dodací lhůta

Majitel je velice arogantní člověk, s negativním vztahem k zákazníkovi a k celému zákaznickému servisu, nejedná seriózně a hlavně podle pravidel čoi.

• žádné, vůbec se mi neozvali po mém opětovném e-mailu
    • Nekomunikuje, odebírá zboží ze skladů dodavatele

Obchod nechápu

• komunikace

zboží bylo vyprodáno, bohužel mi to prodávající stihl oznámit až za týden od nákupu. Peníze ale vrátil na účet do druhého dne.

• Špatná respektive žádná komunikace o stavu objednávky.

Zboží jsem objednala a stále nedorazilo. Po 10 - ti dnech dodací lhůty jsem se ozvala a zázrakem mi přišla odpověď, že zboží bylo vyexpedováno. Uplynuly další dva dny a stále nic, že by chyba na České piště?

• všechny

• nízká cena
    • nikdo se mnou nekomunikuje, zboží jsem vyzvedla, zaplatila a rozhodla se ho vrátit hned následující den - zásilka poštou - cenný balík. Dodnes nevím, zda-li pan Jakubík zboží převzal, nevím, zda-li mi někdy vrátí kupní cenu zboží. Na maily neodpovídá, telefon nezvedá.

Neplatit nic předem a řádně si rozmyslet, zda-li zboží opravdu chcete. Je zde zřejmě problém s vrácením.

Zakoupil jsem hodinky a dorazily jiz evidentne opotrebovane - poskrabane, zjevne meneno sklicko ( byly pod nim 2 chlupy). Hodink jsem okamzite vratil a penize mi byly vraceny obratem na ucet

• na stránkách se píše,že dodání je do 24h. ode dne objednání a dnes to jsou skoro 2týdny a nic.komunikace taky žádná.

• Pouze cena.
    • Komunikace žádná (vyjma té automaticky odeslané), telefon nikdo nezvedá, na e-maily nikdo neodpovídá, zboží po 10 dnech od obědnání a okamžitého zaplacení převodem nedorazilo.

Nedoporučuji, příště si raději jinde o připlatím pár procent navíc.

za deset dnů jsem ještě botky neobdržel!

• Objednal jsem a zaplatil ihned 25.9., dodnes (6.10.) zboží nedorazilo.

Jeden velkej pošmel

• velikost, jez mela byt skladem, skladem nebyla

• nedorucuje zbozi,ktere ma na strance, nechava mne platit a cekat

• dobrá cena, doprava zdarma, velký výběr kvalitního běžeckého zboží
    • nabízí na webu zboží, které není schopen dodat

je nutné si telefonicky ověřit, zda je zboží skutečně dostupné a nevěřit tomu, co mají na svých webových stránkách

• Přehledná nabídka
    • Komunikace a dlouhé dodací lhůty bez informací.

Zboží či ceny ok, ale komunikace se zákazníkem nedostačující, dodací lhůty dlouhé!