Zboží doručeno obal vyrobku poskozený

Reakce obchodu Bexpert

Dobrý den, vzniklá situace nám moc mrzí, bohužel od Vás neevidujeme žádný mail, ani reklamaci a tak nevíme co se stalo. Bohužel se nám na telefon nedaří dovolat. Ozvěte se nám prosím na mail [email protected] a věc ihned vyřešíme výměnou za nový kus

Obchod už nedoporučuji, protože všichni mí známí a příbuzní ho znají. Začal jsem nakupovat sám, coby nevytížený důchodce a sem tam něco rozdal k ochutnání. Až nakonec jsem se stal nákupčím celé komunity.
    Pro ilustraci: z této objednávky jde kus pro mě a zbytek sní ostatní.

• Dlouhá dodací lhůta.

Nebylo dost kusů. Dostal jsem nejprve mail, zda posečkám, až budou další kusy. Pak mi ovšem na mou kladnou odpověď přišel další mail, že žádné další kusy již nebudou, zda si přeji pokrátit objednávku. To už jsem nechtěl.

• Velká nabídka zboží,je z čeho vybírat
    • Dobrá komunikace
    • Špatně zabalené zboží

Čekala jsem na dodání zboží 10 dní.Obchod udal,že posílá dva balíky a nacpal všechno do jednoho.Podle toho také zboží vypadalo.Věci,které nemusel balit,poctivě zabalil do bublinkové folie(kávu a igelit.sáčky) a ostatním se nezabýval.Krabice s vínem tak přišly potrhané a zdevastované.

Reakce obchodu Bexpert

Dobrý den, situace nás opravdu moc mrzí, pokud Vám přišlo zboží jakkoli poškozeno, obratem nás kontaktujte mailem [email protected] a určitě Vám hned pošleme nové zboží na výměnu. Kromě negativního hodnocení zde od Vás nemáme žádnou odezvu, že Vám bylo doručeno poškozené zboží, ani založenou reklamaci na našich stránkách.

My purchases have not yet been delivered, and they say they were delivered, which is a lie.

Reakce obchodu Bexpert

We apologize very much for the problems with transport. The package has been damaged and we will send you a new shipment today. This information i wrote to you before giving a review.

Thank you and sorry for complicatons. Have nice day

J.Los

• Zboží mi bylo doručeno v jiné gramáži, než bylo uvedeno v objednávce

Chuť arašídů nepřipomínala arašídy, po jejich konzumaci vznikala v ústech hořká pachuť, vše jsme museli vyhodit.

Zboží, kvůli kterému jsem dělala celou objednávku neměli. Zrušila jsem tedy celou objednávku.

• Nelze se spolehnout, že vám dodají to, co si objednáte

Ze dvou objednaných Chablis nebylo ani jedno správně - obchod jsem zvolil proto, že měl jako jediný eShop moje oblíbené Chablis Laroche 2015 a dorazil mi ročník 2018, který mají všude a který nechci; druhé Chablis bylo místo ročníku 2015 ročník 2016. Obchod vůbec nekomunikoval.

• na strankach je, že víno pochazí z moldavie dostal jsem patok z madarska. podvod !!!!

nesolidní jednaní

Reakce obchodu Bexpert

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za tuto mylnou informaci,

bohužel dodavatel změnil zemi odběru vína a nikomu nedal vědět, doprodávali jsme ještě Moldavské víno a nová šarže je už z Maďarska. Pokud Vás mohu poprosit ozvěte se nám na mail [email protected] a zboží Vám na naše náklady buď vyměníme za jiné, nebo Vám za něj vrátíme peníze.

Los J.

Po potvrzení objednávky mi bylo oznámeno že zboží není a nebude :-(

Zboží mělo být v dárkové kovové dóze, což bylo, ale dóza měla celou jednu stranu promáčklou. Celé to bylo dobře a důkladně zabaleno v několika vrstvách fólie, takže lze očekávat, že k poškození transportem určitě nedošlo. Vzhledem k ceně bych očekávala, že bude zboží naprosto v pořádku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nízká cena
    • Komunikace s dopravcem

Nízké ceny ale dlouhé dodací lhůty

• Objednal jsem si zboží v hodnotě 800.-určitou lahev rumu,měl jsem to jako dárek,přišla mi úplně jiná lahev s tím,že obrázek je pouze ilustrativní,to snad nemyslí vážně u zboží za takovou cenu !!!!A ještě lžou,že tam není napsaný žádný ročník.Je tam napsaný,já jsem chtěl 2010 a pposlali mi 2013 a byla to jiná lahev.

Divná reakce obchodu a hlavně se přesvědčte,možná telefonicky,jestli opravdu to co objednáváte mají na skladě a není to ILUSTRAČNÍ OBRÁZEK ?!?!?!?

• Nezájem o zákazníka

Když ani po devíti dnech zboží nedorazilo, dotázal jsem se na důvod a bylo mi sděleno, že nevědí, jestli objednané zboží budou mít někdy v budoucnu skladem. Objednávku jsem proto zrušil.

• O žádné výhodě nevím !
    • Víno, které nabízejí ve svém nabídkovém katalogu nedodají.
    • Objednávku potvrdí, ale později pošlou zprávu o nemožnosti zajistit a dodat.

Komunikace s obchodem je normální, bez problému.
    Problémem je to, že nabízené zboží nemají sami skladem i když ho nabízejí a sami si potom dodatečně shánějí svého dodavatele.
    Byl jsem zklamán.

• dlouhá dodací doba

když to jinde není

• dodací doba
    • stav doručeného zboží

Jednou a naposledy, objednala jsem si dva hrnky, z nichž jeden dorazil prasklý tak, že je nepoužitelný a ještě to trvalo skoro 14 dní, tento obchod už nikdy více...

Objenávka vína ročník 2014 byla bez upozornění doplněna téměř stejným vínem,ovšem ročníku 2015 (4ks z 6).
    Nakonec částečná spokojenost,protože obě lahve 2014 jsem musel vylít (zkvašené).