-----

Dobrý večer,

zboží Vám brzy dorazí. Máme napsané v sekci doprava a platba dobu dodaní a že je to z důvodu externích skladů dodavatele, pro upřesnění zboží nepřekupujeme v žádném případě z číny, vše je z EU.
    Další věc je že jsme od Vás neobdrželi žádný email z dotazem na zboží na který reagujeme rychle, mohli jsme Vám podat informace o dopravě a doručení.
    Samozřejmě nás to mrzí a moc se omlouváme za delší dobu dodání.
    Kdyby Vás cokoli zajímalo, neváhejte nás kontaktovat a vše s Vámi vyřešíme.

S přátelským pozdravem

• Komunikace sice proběhla ale
    • Jeden z mála obchodů nabízejí k holícímu strojku cestovní pouzdro ale i přes můj dotaz zda je to opravdu tak žádný obal nedodali jsou to další vykukové kteří jen vydělávají na lidské důvěřivosti.

Bohužel nemůžu obchod doporučit jsou to lháři a už od nich nic nechci.

Reakce obchodu bevru

velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Nicméně zboží bylo odesláno přímo od dodavatele, tudíž jsme nevěděli že je něco v nepořádku, mohl jste nás kontaktovat s problémem a určitě by jsme to s Vámi vyřešili. Žádný email nebo komunikace od Vás ale bohužel nepřišla.
    Snažíme se dělat maximu pro to aby byl zákazník spokojen, takže pokud by jste měl zájem s námi něco probrat nebo vyřešit, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám krásný den,
    s přátelským pozdravem
    Team bevru

Tento obchod je podvod. Nic si tam nekupujte.

Reakce obchodu bevru

můžeme se zeptat jak jste na to přišel/a? Pokud jste měl/a nějaké problémy s objednávkou stačilo nás kontaktovat a radí by jsme Vám pomohli nebo poradili. Vaše recenze nás samozřejmě mrzí ale každému našemu zákazníkovy zboží dorazilo.
    Budeme rádi za zpětnou odezvu aby jsme mohli pracovat na zlepšení.

S přátelským pozdravem
    Team bevru

I přesto že jsem jeden z prvních zákazníků, musím ocenit nadstandardní zákaznický přístup ze strany e-shopu. Celá objednávka proběhla naprosto bez problémů, zboží originální, pečlivě zabalené, doručení rychlé. Veliká spokojenost.

• Komunikace, ochota, spolehlivost

Měla jsem nějaké problémy s objednáním zboží, poslala jsem e-mail s vysvětlením a podpora mi do 30 minut odpověděla s tím, že aktuálně dolaďují nějaké problémy na e-shopu a že objednávka jde zatím vytvořit jen přes e-mail, byli přívětivý, milí a snažili se vyjít vstříc a za způsobené komplikace jsem dostala slevu. Zboží následně dorazilo v pořádku. S nákupem jsem spokojená a určitě jen doporučuji.

Reakce obchodu bevru

Moc děkujeme za Váš názor, těší nás že jste spokojená a omlouváme se za komplikace při objednávce.
    Těšíme se na Vás příště a věříme že bude již vše v pořádku.

S pozdravem tým bevru.