Dříve bylo vše v pořádku až tato objednávka vůbec nedorazila a bez žádné komunikace, moc mne to překvapilo

Reakce obchodu Betexa.cz

k objednávce došlo v týdnu mezi dvěma velkými výstavními akcemi, kam jezdíme s celým skladem. Možná zdržení jsme avizovali zákazníkům emailem předem. S paní jsme se spojili, vše vysvětlili a objednávka od nás odjíždí hned zítra v plném rozsahu.

Došlo k oboustrannému pochopení :-)

Tomáš Bělka
    vedoucí obchodu

• nepřišlo potvrzení objednávky ani platební údaje tudíž žádná realizace nebo reakce na moji objednávku

Reakce obchodu Betexa.cz

se zákazníkem jsme se hned spojili a vše bez problémů vyřešili. Objednávka byla u nás v pořádku uložená ale zákazníkovi nedorazil potvrzovací email, který obsahuje rovnou i podklady pro platbu.
    Doporučili jsme se v takových případech ozvat telefonicky jelikož to většinou je nějaká komplikace na straně zákazníkovi schránky (SPAM filtry, atp).

Děkujeme za příjemný rozhovor a těšíme se na další spolupráci.

Bohužel ani po týdnu nedorazili informace k platbě, natož zboží.

Reakce obchodu Betexa.cz

Dobrý den, veškeré informace k platbě jsou obsaženy v prvním potvrzovacím emailu. Žádné další emaily ohledně podkladů k platbě neposíláme. Proč jste nás nekontaktoval prosím? Samozřejmě se může stát, že email třeba nedorazí ale je potřeba nás o tom informovat. Bohužel nejsme schopni tuto skutečnost zjistit.

Vždy pokud se Vám něco nezdá, že by probíhalo jak má, je nejjednodušší nás o tom informovat. Podklady pro platbu dnes znovu posíláme na váš email.
    Tomáš Bělka

• Objednal jsem 22.11. a podle všeho zatím zboží nebylo předáno dopravci byť sem obdržel oznámení o vyexpedovaní zásilky
    • píší, že mají věc skladem a když tam člověk po týdnu nedoručení zavolá tak řeknou, že čekají na dodání od dodavatele... hruza

• Neochota řešit vzniklé problémy při úhradě produktu!

Reakce obchodu Betexa.cz

zákazník objednané zboží na firmu uhradil soukromými prostředky. Z naší strany proběhlo vše tak jak mělo. Bohužel v předvánočním shonu nejsme schopni řešit dobropisy, vrácení částky, nové fakturace, kontrolu nových úhrad. Zákaznici jsem to vysvětil a požádal o zaslání emailem abych to mohl později zhodnotit. Žádný email nedorazil.
    Zákazník byl navíc na toto upozorněn, že v případně účtování mohou požadovat doklad o platbě. Platba probíhala na odběrném místě Zásilkovny na žádost zákazníka.
    Reakci považuji za nerelevantní. Zákazníkovi se vyšlo vstříc i dopravou mimo běžnou nabídku aby nemusel jezdit pro zboží k nám na provozovnu.

• Zboží nedorazilo.Zásilka se zatoulala.

Reakce obchodu Betexa.cz

před pár dny jsme byli v kontaktu se zákaznicí a vzniklou komplikaci jsme ihned vyřešili. Balíček se ztratil u dopravce a ihned jsme vypravili novou zásilku. Bohužel vzniklé komplikace u dopravce nejsme schopni ovlivnit. Ale vždy uděláme vše co je v našich silách abychom podobnou situaci co nejrychleji vyřešili ke spokojenosti zákazníka.

do současnosti nepřišla ani informace, abychom mohli zaplatit převodem objednávku

• Žádná
    • Zboží nedorazilo, i když psali že je to vyřízeno

• Široký hobby sortiment

Svorky, ocel. pravitko a lepidla, co som si obj. a zaplatil mi betexa nazaslala a namiesto nich som dostal nejake stetce, uplne ine pravitka a akesi noze. No hotová tombola. Staci im poslat na ucet par stoviek a oni uz nieco pre vas zabalia.

Reakce obchodu Betexa.cz

bohužel jsme na žádnou nesrovnalost v zásilce nebyli upozorněni a neměli jsme ani možnost situaci řešit.

Zákazníkovi jsme volali a nedopatřením dostal částečně zboží jiné ve vyšší hodnotě než bylo chybějící a vzniklou komplikaci jsme uzavřeli dohodou, že si zboží navíc ponechá a nebude požadovat doposlání chybějícího.

I placed the order on 22.05.2020. I was informed that it will not ship until after 29.10.2020. I do not want to wait that long, and have been trying to cancel the order.

Objednávku jsem zadal dne 22.05.2020. Byl jsem informován, že se nebude dodávat až po 29.10.2020. Nechci tak dlouho čekat a pokouším se zrušit objednávku.

Jiné zboží, než bylo nabízené na netu a vystřihovánky poškozená ale možná už od dodavatele.

• Dlouhá doba od objednávky k zaslaným podkladům k platbě a dlouhá doba od zaplacení k odeslání. K tomu se přidá Česká pošta která věc nedoručí. Tak snad se dneska 27.4. podaří opětovné doručení.

Reakce obchodu Betexa.cz

omlouváme se za delší dobu vyřízení. Objednávku jsme přijali ve čtvrtek 16.4. ale bohužel díky pracovní cestě a víkendu jsme k zaslání podkladů dostali až v pondělí 20.4. Ten stejný den jsme obdrželi platbu a i jsme hned ten den objednávku odeslali. Česká pošta objednávku doručovala 23.4. kdy vás však nezastihla a uložila zásilku na dodací poště, kde na vás čeká.
    Bohužel díky pracovní cestě objednávku rychleji již vyřídit z naší strany nešlo. Pracujeme nyní na novém eshopu kde již bude online platební brána i na bankovní převody. Co se týče rychlosti vyřízení je bankovní převod nejpomalejší způsob platby, doporučujeme využívat platebních karet či jiných online platebních metod a nebo případně dobírky.

• mel to byt darek za vysvedceni,ale dodnes (po 10dnech) stále nic. Ani v dobach davneho socialismu a tehdejsí techniky to tak dlouho netrvalo

Obchod neproběhl ani platba. Bylo mi e-mailem řečeno, že mi bude vystaven zálohový list a podklady k platbě (zvolila jsem platbu přes bankovní účet) v dalším e-mailu, který však nikdy nedorazil. Od potvrzení mé objednávky je to již 10 dní. Už jsem poslala 3 e-maily (poslední se ani nedoručil, byl mi ‘zamítnut přístup’), z toho dva poslední s žádostí o poslání e-mailu či zrušení objednávky (jeden dorazil). Teď mi byl poslán e-mail, abych ohodnotila můj nákup, který, jak jsem již zmiňovala, nikdy neproběhl, jelikož mi nebylo řečeno číslo účtu, na které peníze zaslat. Tudíž hodnotím velmi negativně.

• nedodáno vše, co bylo objednáno a zaplaceno

V dodané a zaplacené zásilce nebylo vše, co jsem si objednával. Na dotaz, jak budeme řešit chybějící zaplacené zboží, jsem nedostal žádnou odpověď. V tomto obchodu jsem viděl velký potenciál, kde jsem chtěl i v budoucnu dále objednávat, ale toto mě velmi zklamalo.

Reakce obchodu Betexa.cz

Zákazníka jsme dnes kontaktovali a zjistili, že reklamaci poslal na automatický email z eshopu a tento nám nebyl tedy doručen a o chybě v expedici jsme ani nevěděli a nemohli jakkoliv reagovat. Jiný kontakt zákazník neučinil.
    Rovněž jsme rovnou zjistili, co v balení chybělo a chybějící zboží hned dnes odesíláme k zákazníkovi.

• Zboží objednané a zaplacené před 10 dny stále nedorazilo!
    • Špatná komunikace s obchodem,firmou.....
  • zboží již nechci, dosud nedorazilo...

Příkazové testy

• Objednal jsem dvě lepidla Herkules 30g, přišlo jen jedno. Koupil jsem si lepidlo Herkules 130g v papírnictví za 41,-Kč, takže nekompletní dodávka a ještě silně předržené

Reakce obchodu Betexa.cz

Za chybu v expedici jsme se zákazníkovi omluvili a chybějící kus doposlali. Co se týče předražené ceny tak nabízíme produkt dle doporučených cen výrobce. Spoustu obchodů však toto nedodržuje a proto je možné sehnat produkty i za výrazně nižší ceny.