• Obchod nebyl schopen za temer mesic odeslat objednane zbozi, ktere deklaruji ze je na sklade
    • Nejsem schopen obdrzet informaci o tom, kdy bude zbozi dodano
    • Po dotazu na stav zbozi je odpoved, ze zjisti situaci, ale dane nikdo nereaguje.

Katastrofa!

• Bezkonkurenční cena
    • Pokud nastanou nějaké potíže dá se rozumně domluvit.

Lepší ceny najdete asi jen těžko. Trochu pomalejší dodání než obvykle, ale dá se to pochopit vzhledem k situaci spojené s onou chřipkou :))

• Levnější vybavení a dobra kvalita zboží :)

• Zboží dorazilo v pořádku a funkční
    • Dodani vice než po tydnu

Vše proběhlo OK.

• Zboží na e-shopu inzerované jako skladem. Po objednávce oznámeno, že zboží skladem není a ze k naskladnění dojde v následujícím týdnu. Když ani následující týden zboží naskladněno nebylo, zrušil jsem objednávku a objednal jiné zboží.

• zboží které mám zaplacené ještě nedorazilo objednávala jsem před týdnem

• Dodání velmi rychle, příští den po objednání. Skvěle

Nejlepší cena na cz e-shopech, rychlé dodání. Dobře zabaleno.

Dlouha doba dodání.

• Vynikající ceny proti konkurenci
    • Velmi dobrá komunikace obchodu

Po přečtení několika negativních recenzí, jako, že obchod špatně komunikuje, ap., jsem trochu váhala. Přesto jsem riskla a zaplatila objednávku v hodnotě několika desítek tisíc předem. Vše proběhlo bez problémů, obchod na mé dotazy ihned reagoval, domluvili jsme se i na termínu odeslání objednávky. Jedna věc nebyla skladem. Tu prodávající do 2 dnů poslal zvlášť, bez účtování dopravného. Vše došlo v pořádku a funguje. V souhrnu pak vše vyšlo o mnoho tisíc levněji, než by tomu bylo u konkurence. OBCHOD PLNĚ DOPORUČUJI.

Blesková rychlost, super

• podvodníci

Podvodný eshop, poslali mi z firemního emailu zprávu že moje platba neproběhla a mám částku zaslat na jejich účet což jsem učinil. Následně zboží nepřislo. Když jsem to reklamoval tvrdili že peníze nedostali a účet který mi z jejich emailu odeslali není jejich, že prý mají účet jiný::-). V bance mi řekli že převod nelze reklamovat a že mám podat trestní oznámení což za chvíli spolu s důkazními dokumenty učiním abych ochránil ostatní zákazníky.
    ....update..Byl jsem na Policii ČR, mnou zaplacená částka je pouze přestupková, je třeba aby i další podvedení zašli na Policii ČR a sdělili jim výši částky o kterou přišli, po dosažení limitu 5000,- se začne jednat o trestní čin v kompetenci PČR. Do té doby bude řešena jako přestupek. Přesto alespoň upozorním příslušný finanční úřad na podezřelou firmu.

• na zboží jsem čekala týden a přišlo jen něco ( vše mělo být skladem a i jsem do předu zaplatila)

• Není možnost platit předem což mi ušetrilo dobudoucna starosti se stormem zakázky.
    • špatná komunikace se zakaznikem , ignorování dotazů kde a proč se obědnavka zdržela.
    • Dodací lhuty delší než 14 dní přitom uvadí že vše mají skl

• neni o com nazov havori za seba

• Široky výběr, velmi kvalitniho led grow osvětlení.

Led diody mají velkou budoucnost a BestGrow má široký výběr,
    velmi kvalitního led grow osvětlení.Díky za to.

• Slušný výběr zboží
    • Ceny jako u konkurence (ne lepší, ne horší)
    • Záměna zboží za jiné
    • Při objednání nebyly dvě položky skladem (ale chápu, může se to stát)
    • Delší doba expedice (čekal jsem na balík týden od data objednání)

Objednával jsem několikrát, ale pokaždé měla objednávka nějaký problém, i když třeba drobný, tak měla. Pro představu : Záměna bloom světla za grow, litr grodan kostek měl asi 1 ml, chybějící zboží, záměna zboží,...

Nic nebyl vyženě fatální problém (a světlo se dalo naštěstí vyměnit), ale nebaví mě řešit s každou objednávkou nějaký problém. Kdyby se to stalo jednou, člověk nad tím mávne rukou, ale..

• Nekomunikujú , neodpovedajú na maily
    • Neprišla cela objednavka
    • Neprišiel presne objednaný tovar, neviem či náhodou alebo bol naschval zamenený za iný
    • Objednáte a nic nepřijde...!!!