• Čekám týden a furtt nic

• lákavá nabídka zboží, kterou však nikdy nedostanete
    • podvodníci, kteří shrábnou vaše peníze a zboží vám nedodají
    • komunikují jen e-mailem a trvá jim týdny než odpoví, e-maily podepisuje nějaký Milan.... vždy je tam jen podpis Sincerely, Milan
    • v každém e-mailu který napíší jsou jen trapné výmluvy
    • zboží nemají skladem, ani nemají snahu ho sehnat, stačí jim vaše peníze

Pozor na firmu European horticulture, s.r.o., která eshop Bestgrow.cz provozuje. Jsou to podvodníci, peníze vám už nevrátí. Podávám žalobu!

• Stále čekám na objednávku!

• dlouhá doba odpovědi na objednávku
    • dlouhá doba vrácení peněz
    • inzerování prodeje věcí které nemají

Nejsem s tímto obchodem spokojená. Pakliže nemají zboží které objednám a nejsou schopní ho v brzké době sehnat, měli by mě o tom informovat hned. Totéž, pokud jim odepíši, že ruším celou objednávku, která již byla uhrazená převodem, by měli peníze poslat hned zpět. Což se v případě této firmy neděje. Je tam tedy obrovský prostor pro zlepšování služeb.

• Mají v nabídce věci, které propagují, že do pár dní dorazí a nedorazí nikdy, peníze mi nevrátili ačkoliv je kontaktuji kde to jen jde !!!!

Maily jsou jen automatické, není uveden žádný kontakt kam se dovolat nebo napsat. Psala jsem ať mi vrátí peníze na jediný komunikační mail a žádná odpověď.

Obchod nekomunikuje.

Nelze kladně hodnotit. Zboží bylo při objednávce uvedeno skladem, již více jak týden však čekám na jakýkoliv pohyb objednávky. Stále jen probíhá kontrola skladu. Pokus o kontakt prodejce selhal, žádné z uvedených telefonních čísel není dostupné. S takovou budu nucen objednávku stornovat a objednat kdekoli jinde, kde bude alespoň možnost nějaké komunikace.

Spousty míst k nabídce k vyzvednutí.

Zboží rychle dodané a dobře zabalené.

• Po více než týdnů se obchod ještě neozval

Nabízejí něco, co nemají zajištěno. Zboží nedorazilo.

• Velký výběr
    • Přijatelné ceny
    • Pouze platba dobírkou nebo převodem
    • Pouze GLS, přes zásilkovnu nejde poslat
    • Odeslat objednávku jim trvá mega dlouho
    • Věci skladem nejsou u nich skladem, ale asi skladem jinde

Mají velký výběr a hodně věcí "skladem" tak jsem nakoupil zde. Potřeboval jsem nouzově (takže rychle) něco koupit. Objednal ve středu. Zboží poslali až v pondělí. Pokud se nepletu, tak na balíku byla ještě jedna nálepka kurýra, že to zboží po mojí objednávce oni někde objednávali... Takže asi skladem, ale ne u nich, ale u dodavatele, což na webu není napsané. Druhý den po objednávce psali, že zásilku balí a odesílají (což nebyla pravda). Pro změnu pak měl kurýr problém s doručením do parcel shopu, takže týden čekání...
    Dneska je člověk zvyklý, že jeden den nakoupí a druhý den, max třetí, už má zásilku doma...
    Už zde asi nenakoupím...

vše super, nakoupím znova!

super

Super ceny, rychlý a efektivní dodání zásilky, a vše v pořádku.

• Dobrá cena
    • Špatná až žádná komunikace
    • Dlouhé čekání na osobní odběr
    • Neschopnost spárovat platbu převodem

• Obchod mi nesdělil, kdy asi zboží bude doručeno a jak se to dozvím. Na dotaz o doručení, mi 28.5. bylo sděleno, že nevědí zda jsem zaplatil. Poslal jsem okamžitě doklad o zaplacení a přišel mi dotazník, jak jsem spokojen s nákupem. Stále čekám na informaci o doručení.

• Rýchle reagovanie, rýchle doručenie

• Extra rychle odesláno! Objednal jsem a po 20 hodinách jsem měl zboží doma a v pořádku.. Skvěle!!