• Nezvedají telefon, internetové stránky nedostupné, zboží nedodáno, přestože objednávka byla potvrzena

Obchod jednoznačně NEDOPORUČUJI.

Dávno zaplacené zboží ještě nedorazilo, telefon nezvedají a pořád výmluvy.
    Katastrofa

• Pro objednávku asi za 500,- jsem si přišel v pátek odpoledne před zavíračkou. V rozporu se zkušeností se na mě nikdo netvářil kysele, ale naopak. Cítil jsem se vítán, dokonce s úsměvem na rtu. To je dnes doslova zázrak

Přál bych si více slev, protože v dnešní době jsou ceny pro "obyčejné zaměstnance" téměř likvidační. Více než nevýhoda ochodu je to mé přání :-)

• 9.6 jsem objednal zboží - dneska je 19.6 a zboží nikde obchod zaručuje dodávku do tří dnů

Když vám nevadí dlouhá dodací lhůta tak asi dobrý ale jestli to potřebujete do tří dnů tak je teda problém
    Už jsem měl nutkání objednat jinde a určitě bych se toho dočkal dřív asi by mě to stálo o pětikorunu víc
    Jsem nespokojenej a nasranej

• komunikace s obchodem, rychlé vyřízení objednávky

• Přehledné stránky a bohatý výběr, výborná komunikace a rychlé dodání

• levnejsi ceny

Super

Vše v pořádku

Supr domluva,ochota,rychlost.

• Neviem o ziadnej.
    • Nedoruceny tovar ,uz preslo 8 pracovnych dni ,a tovar nikde!

Odflaknuty pristup k zakaznikovy,komunikacia mizerna .
    Odoslat tovar vcas, je asi nad ich schopnosti.8 pracovnych dni a tovar nikde!Robia si zo zakaznika dobry den.

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Slevy pro stálé zákazníky
    • Tvrdí, že mají skladem i produkty, které na skladě nemají a tudíž nelze spoléhat na datum doručení, který uvádějí.
    • Sami Vám nenapíší, že zboží není skladem a tudíž žijete v nejistotě, dokud se sami nerozhodnete ozvat.

Vidím tady za poslední měsíce hromadu negativních recenzí. Já musím říct, že u této společnosti nakupuji již 3. rokem a zatím bylo vše v pořádku. Až tato má poslední objednávka trvala déle, než jsem čekal, jelikož zboží, které bylo deklarováno jako skladem, skladem nebylo. Nic méně, dneska se mi to stává skoro všude, že firmy lžou o svých skladových zásobách. Přičítám to složitosti dnešní doby (ekonomická krize, válka, stálé problémy s dodávkami z Číny). A tak bych v tomto případě označil za negativní spíše to, že jsem nebyl ihned informován o této situaci, abych věděl, co a jak a jaký tedy bude termín dodání. Zboží mělo dorazit za 3 dny, místo toho to trvalo 10 dnů (včetně víkendů a svátku). Ale zboží dorazilo v pořádku, komplet, dobře zabaleno a vlastně od doby, co jsem se ozval, kde je mé zboží a dozvěděl jsem se, že ještě chviličku musím počkat, protože nebylo skladem, se vše již vyvíjelo dobře a rychle. Obchod normálně komunikoval a byl velmi vstřícný. Takže pokud pro příště napíší hned a navrhnou řešení...nebo ještě lépe, rovnou upraví stav položek, které nejsou skladem, bude to kvalitní e-shop, jako každý jiný. Nebál bych se tu nakoupit znova.

• Falešní sboži, lidi ne kupujte, samý podvod

• cena.. ale stejně zboží nedostanete, takže je to vlastně k ničemu :D
    • Žádná komunikace
    • Zboží nabízené na e-shopu není nikdy skladem
    • Dodání v nejistotě
    • Škoda.. ale nikdy více

• Katastrofa

Lidi čtěte hlavně recenze, že já vůl se nepodíval.
    Hodnocení obchodu na jejich stránkách je absolutní nesmysl.
    Vyhněte se obloukem.
    Peníze nechcou vrátit, doručená objednávka nebyla celá...

• Všechno

Podvodné praktiky rozhodně NEDOPORUČUJI tyhle šmejdy.

Jedna katastrofa. Tovar nedodany, platba nevratena, nekomunikuju.

Velmi ochotni, odbornici, vedia poradit.

• Nabízí zboží, které nemají a nebyli schopni dodat ani za čtvrt roku. Za mne podvodníci.