• Přístup obchodu k řešení problému, který vznikl na straně obchodu.

Byl mi zaslán jiný druh polštářů, než jsem si objednal. Cenový rozdíl prý nelze vrátit, jediná možnost je vrácení zboží a reklamace, na kterou má obchod 30 dní. Zajímavý přístup obchodu, který udělá chybu a zašle špatné a levnější zboží. Za mě už nikdy více.

Přikrývka Bella Cotton Premium https://www.bes-petrovice.cz/prikryvka-bella-cotton-premium-140x200/ mi bohužel přišla úplně jinak prošitá, jen do vln, a proto jí vracím. Výrobce mě na to neupozornil, i když jsem se s ním několikrát telefonicky komunikovala a žádala ho o radu.

moje první a asi poslední zkušenost, vše na dlouhé lokte a zásilka nikde

• Tentokrát nic
    • Kvalita
    • Kvalitově tak možná za 150
    • Myslela jsem, že je to opět kvalitově od BES, ale úplně jiná značka
    • Rozmyslím si jestli ještě někdy objednám

Velmi zklamaná, tentokrát špatné rozhodnutí učinit objednávku

• Zboží přišlo se špatným potiskem.

Bohužel až při povlékání jsem si všimla že přes potisk jsou vyšisované čáry. Bohužel kvůli zdravotním potížím nemohu teď řešit reklamaci takže to musím nechat být ale znovu už neobjednám!

Přišlo mi zboží ve formátu, který jsem si neobjednala.

• nejsem spokojená placením.vyhodnější pro mě je platba při doručení.

Bohužel musím napsat negativní hodnocení. Pan jednatel je arogantní a neochotný, na email ani neodepíše a po upozornění odpoví jednou větou. Lituji, že jsem zboží nevrátila a nereklamovala ihned po převzetí, zboží neodpovídá popisu (místo omluvy pouze vysvětlení, jak šije důchodkyně), ale to přeci neznamená, že popis na stránkách neodpovídá skutečnosti. Ručníky bez poutek, nelze poutka doposlat, přestože obchod tvrdí, že je to jejich výroba...tudíž opravdu nevím, jestli tomu mohu věřit. Obchod se zaměřuje hlavně na velkoodběratele, drobní zákazníci, přestože jsem nakoupila za několik tisíc, pro ně nejsou příliš důležití. Pochybuji, že si velkoodběrateli pan jednatel dovolí napsat email jako mně, velkoodběratel by mu zboží hodil na hlavu, že již nenakoupí drobný zákazník, to mu je ovšem jedno.

Obchod asi v pohodě, ale zboží které jsem si objednala... textilní odrezky ... jsou nepoužitelné. Škoda peněz. Už nikdy vic

• Tovar prišiel v poriadku no po vyprani a pri žehleni som zistila že na dvoch obliečkach je asi 2-3 CM kaz tak i na jednom podhlavniku som trochu sklamaná i keď je tovar v zľave pri vašej vystupnej kontrole by sa to nemalo stať.

• Pěkné ceny
    • Česká výroba
    • Možnost jednoduchého vrácení přes zásilkovnu

Přikrývka byla kvalitně prošita, ale povrchová tkanina měla několik - hodně vad, jakoby se jednalo o látku 2.jakosti... Požádala jsem obchod o vyjádření, bohužel bez odezvy... komunikace žádná. Přikrývku jsem tedy zaslala zpět k reklamaci a doufám, že peníze zpět obdržím v plné výši...

• Zakoupené povlečení je vyrobeno z materiálu vhodného spíše na potahy, lehátka nebo závěsy. Je tvrdé, hrubé a škrábe. Látka nezměkla ani po několikaterém vyprání. Škoda, protože design je velmi pěkný.

Z povlečení z bavlněného saténu jsem velice zklamaná.
    I když jsem vyprala podle doporučení (pro jistotu jsem snížila otáčky při ždímání..)..vytáhla jsem z pračky sepraný zlámaný hadr. Takže vyhozené peníze. JIž tady nenakoupím.

• Byl mi zaslan jiny vyrobek

Reakce obchodu B.E.S. - Petrovice, s.r.o.

Dobrý den, za to se velice omlouváme, pevně věřím, že Vám byl následně zaslán již ten správný, popřípadě vráceny peníze. Snažíme se každým dnem pracovat na 100% ale je to někdy náročné. Moc se ještě jednou omlouvám

Ondřej Šimák
    jednatel společnosti
    [email protected]

Nemohl jsem uplatnit slevu, kterou jste mne nechali vytočit.Nemohl jsem zaplatit kartou. Možná byla jen dobírka.

Reakce obchodu B.E.S. - Petrovice, s.r.o.

Dobrý den, za to se velice omlouváme, pevně věřím, že náš obchod ještě v budoucnu navštívíte a já Vám budu osobně slíbenou slevu 10% refundovat ze zásilky.

Nyní když zadáte kód OMLUVA10, bude Vám v košíku odečteno 10% z nákupu.

Ondřej Šimák
    jednatel společnosti