• Rychle dodání
    • Tupé nože
    • Nejsou 100% nabroušené

Objednala jsem nože k Vánocům, nože byly otevřené po 3 měsících co přišli. Nože jsou tupé, nejde s nimi uříznout ani máslo, nebála bych se je dát dětem do dětské kuchyňky na hraní. psala jsem do firmy jedine pozitivum co na tom je že mi umožní reklamaci kterou ja nechci. Podle odpovědi se nože neposílají na 100% broušené, tak k čemu mi jsou nože, které jsou tupé?To je jak koupit auto bez motoru aby se po cestě náhodou nerozbilo.. Když je nechám někde nabrousit, tak ztrácí na hodnotě a následné dvou roční reklamačni lhůtě. Za mě rozhodne už v životě nic nekoupím.

hrnec byl dodan lehce uhnuty

• Dorazil mi aušus, pánev nebyla kulatá ale šišata

Obchod nedoporučuji. Zboží bylo defektní a bylo vráceno. To nepokládám za moji chybu, ale chybu obchodu. Přesto obchod nevrátil celou částku za zboží a strhl si poplatek za dobírku. Co dodat, chtějí vydělat za každou cenu.

• poškozený produkt, v nepoškozeném obalu

Při druhém použití došlo k utržení držadla.

• poškozený obal /prasklý musel být ještě před zabalením, umatlaná etiketa špatně stržená a jedna sada nožů je poškozená oloupaná

Zaplaceno pres ucet, zbozi nikde.

U obou hrnců se mi po prvním použití zdeformovalo dno.

• Dopravce DPD uložil balík v jiném než požadovaném místě (2 hodiny cesty od požadovaného!). DPD ani dodavatel Berlingerhaus nemají zájem situaci napravit. Balík tedy považuji za nedoručený.

Dopravce DPD uložil balík v jiném než požadovaném místě (2 hodiny cesto od požadovaného). DPD ani dodavatel Berlingerhaus nemají zájem situaci napravit. Balík tedy považuji za nedoručený.

• vadné zboží

Tento produkt jsem si koupil na heurece kde bylo napsáno pouze sleva. Nebylo napsáno z jakého důvodu. Tak že jsem něvěděl že zboží je poškozené. Nebylo možné posoudit proč je sleva.
    Pro mě to byla klamavá reklama kdy bych to věděl určitě bych si poškozený hrnec nekoupil.

• Špatně skutečnosti Zboží nedodaly.

Poor quality despite the cost being quite expensive. I would not buy again. Cutlery has visible defects. Oil bottle is permanently spotted and so on

• Design
    • Kvalita
  • Objednal som si sadu nožov, ktoré som zaplatil, plus doručenie. Pri doručovaní si pýtali zaplatiť dalších cca 850Kč. Reklamoval som dodatočnú platbu, bohužial ma odkázali na doručovaciu spoločnosť, pritom som si objednal a zaplatil službu u nich. Reklamace nedopadla. Nedoporučujem, sú to zlodeji.

• Špatná komunikace a neochota při řešení problémů na straně společnosti
    • Stále jsem neobdržela druhou zaplacenou sadu 1+1 zdarma

Jsem velmi nespokojena. Objednala jsem si sadu hrnců 1+1 zdarma, platila jsem předem. Při převzetí mi dali jen jednu sadu a za druhou požadovali dobírku - za již zaplacenou sadu. Firma od začátku tvrdí, že je chyba na straně přepravní společnosti a odmítla to řešit s přepravní spol. sama. Se servisem a komunikací firmy jsem velmi nespokojena, již je to 14 dní od objednání zboží a stále není vyřešeno. Vše si musím řešit a urgovat sama.

Vzhledem k tomu, že rendlík nemá pokličku, požádal jsem e-mailem o zaslání odkazu, abych jí mohl dokoupit. (Poklička existuje.)
    Obchod se neobtěžoval mi poslat jakouko-li odpověď. (Např. , že momentálně poklička není skladem a že se mi ozvou, až bude.)
    Pavel H.

Telefonicky potvrdí že je zboží skladem a pak se po několika dnech ozvou že není skladem.

• K nákupu za “výhodnou” cenu nabídnuta pánvička vhodná na indukci. Obdržela jsem pánvičku s tak křivým dnem, že na indukci nemá šanci !!!

• Nože ač tvrdí že sou broušené laserem tak s ním nejde ukrojit absolutně nic...