Už nikdy více nenakoupím

Zboží bylo označeno jako skladem. Po několika dnech bez výzvy k odběru jsem dorazil osobně do obchodu, kde bylo osobní vyzvednutí. Bylo mi řečeno, že zboží přijde zítra, abych přišel… druhý den mi bylo řečeno, že mám přijít za dva dny, následně mi bylo řečeno, že benymarket má dovolenou, že mám přjít jindy. Budu požadovat vrácení peněz.

• Nekomunikují, na stránky se nelze dostat, email neexistuje.

Pravděpodobně jsem přišel o 1000 Kč.

Nerada dávám negativní hodnocení. Ale bohužel ani po týdnu od objednání zboží žádná zpráva, pouze jen o přijetí objednávky, a od te doby nic. Očekávala bych, pokud je zboží skladem a garantuji dodání do 3 dní, že to tak opravdu bude. Mrzí mě to

Zboží nedodáno, žádná reakce z obchodu na e-mail. Jejich telefon je nedostupný.

Pokud obchod není schopný zaručit rozvoz mraženého jídla tak ho nemá ani nabízet. Celý balík od PPL byl teplý a na vyhození.
    K tomu všemu bylo pití otevřené takže taký letelo do koše.

• Objednávka byla zrušena obchodem, důvodem byla chybná cena deky.
    Mám čekat, až bude deka správně oceněna.
    Jiné zkušenosti s obchodem nemám.

• Zboží skladem - není skladem
    • Expedice - jestli se jí vůbec dočkám
    • Komunikace- hrůza

15.07.2021 jsem objednal a zaplatil 2 deky (myslím si, že nic těžkého k vychystání, zabalení a odeslání) po týdnu se nic nedělo tak sem se ozval, 3 dny po zprávě mě volali, že deky ve vybraném provedení nemají skladem (i když skladem bylo dost kusů), budiš, dodavatel chybně nahlásil stav skladu. Hned při hovoru jsem změnil barvu na černou, která byla dle paní skladem a mohlo se odesílat. Uběhl další týden je 29.07.2021 a stále žádný pohyb..
    Mohli by si dát slogan: Beny market - Váš nespolehlivý dodavatel
    Platbu předem tedy rozhodně u tohoto obchodu NEDOPORUČUJI.

• Ještě jsem zboží neobdržel bohužel jejich přístup je stále mimo zákazníka to mě mrzí
  • Po týdnu zboží nemám.

• Většina ovoce dorazila shnilá tak,že z ovoce už teklo a smrdělo i všechno ostatní

Reakce obchodu Beny Market

Dobrý den, díky Vaší recenzi jsme dohledali objednávku a chybu s Vámi vyřešili. Vaši objednávku posíláme znovu. Problém vznikl zřejmě na depu doručovatele, kde zboží čekalo. Velice se omlouváme se za vzniklé komplikace.

Tým BENY

• -devátý den od objednání a žádné zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Beny Market

Dobrý den, díky Vaší recenzi jsme dohledali objednávku a chybu s Vámi vyřešili. Problém zapříčinila naše chyba, jelikož objednávka byla připravena na prodejně. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Tým BENY

• Přišlo mi zboží půl roku prošlé...

Reakce obchodu Beny Market

Dobrý den, díky Vaší recenzi jsme dohledali objednávku a chybu s Vámi vyřešili. Posíláme nové zboží. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Tým BENY

Not the Original as promised.

• Obchod má stále na stránkách zboží které už dávno není k dostání. Po 2 dnech od odeslání objednávky mi byl doručen mail pouze o zrušení objednávky brz jakéhokoliv důvodu