• ponožky hezké,příjemné

Objednala jsem jako dárek kotníkové ponožky a podkolenky. Místo podkolenek přišli klasické ponožky :-(

• Místo 4 párů dorazily tři. Na reklamaci zatím nikdo nereagoval.

Ponožky dodali rychle, ale jeden pár chyběl. Na reklamaci ohledně neúplné zásilky nikdo nereaguje. Zboží není zatím vyzkoušené, měl to být dárek, takže kvalitu nemůžu posoudit.

• Přehledné, rychlá doprava
    • Barvy na ponožkách neodpovídají barvám na obrázku

růžové ponožky mi přišly ve vel.39-42,takto jsem to neobjednala:chyba toho,co balil

• špatné třízení zboží, teplé/termo ponožky rozhodně nejsou teplé

teplé ponožky z merino vlny jsou tenké jako běžné ponožky na léto, koupila jsem je záměrně na zimu aby hřály, neškodilo by lepší rozřazení nebo popisek, že jsou standartně tenké, jen s přídavkem vlny

• Nekomunikuje té se zákazníkem,zboží jste ještě ani neposlali a žádáte ohodnocení.

Jsem velice zklamaná vašim přístupem k mé zaplacené objednávce a žádám vás o zaslání objednávky nebo vrácení peněz.

Wczoraj, 25.09.2023, wysłałam do Was informację o niezgodności towaru w zamówieniu O53411. Sklep nie odpowiedział na moją reklamację!
    Dlatego oceniam, że nie jest wiarygodny. Nie będę go polecać, dopóki nie odpowie na moją reklamację

Problém není v obchodě, ale ve výrobcích. Existují pohodlnější ponožky.

• Objednala jsem větší množství ponožek vel. 47-48, dva různé páry jsem vyprala a srazily se o 3 čísla. Volala jsem do obchodu a bylo mi s výsměchem řečeno, že se ponožky vždy srazí. Zbylé ponožky jsem posílala ve 14ti denní lhůtě zpět, dneska je to 9 dnů od přijetí ponožek zpět do eshopu a žádná zpětná vazba - za mě nedoporučuji

• to nie jest merino!! to jest POLIAMID!!!! OSZUSTWO!

• Bylo doručeno jiné zboží s barevnýma fleky (vyšisované od sluníčka nebo světla)

• Rychlé doručení
    • Zboží nevyhovuje

• Výběr pěkný, dodání rychlé
    • Ponožky velmi špatné kvality

Je to úplně poprvé co se mi zničili ponožky během velmi krátkého nošení a to jsem vybírala Merino ponožky které mají vydržet, opravdu obrovské zklamání. Zimní ponožky jsou plné žmolků během pár dní nošení a tenčí celoroční ponožky mají díru po dvou dnech nošení.

Při prvním obutí ponožek Veselé kočky jsem zjistila, že mají díru.

• Moji objednávku obdržel někdo jiný a já zase jeho, přesto, že jsem ihned poslala zpět, moje zboží nedorazilo, peníze také ne. Objednávala jsem s předstihem, protože jsem potřebovala do Vánoc. Nikdy vice

• Zboží objednáno 3.12. a bylo určeno jako vánoční dárek. Bohužel zatím nedoručeno.

• Poslali mi špatné zboží a nereagují na e-maily.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• -neúplné údaje o složení materiálu
    • -uvedeno pouze Bavlna, i když obsahuje i umělé vlákna
    • -nekvalitní foto na e-shopu, kde nelze rozeznat má-li ponožka lem či nikoliv a u popisu tento údaj chybí
    • Zboží jsem zaslal Zpět přes Zásilkovnu a doposud nemám na účtu vrácené peníze